ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Faza I Imprimare Email
Echipe Arbitri

1.AS CRĂCIUNELUL DE JOS - CS SPICUL BUCERDEA

Data: 26.08.2018

Ora: 10:00

Teren: Crăciunelul de Jos

Localitate: Crăciunelul de Jos

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Bedelean Alexandru (Aiud)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

 

Obs: Neagu Marcel (Teiuș)

2.CS PROGRESUL FĂRĂU - CS INTER UNIREA

Data: 26.08.2018

Ora: 10:00

Teren: Fărău

Localitate: Fărău

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

 

Obs: Mărginean Filon (Aiud)

3.AS VOINȚA TEIUȘ - AS VOINȚA BEDLIU

Data: 26.08.2018

Ora: 11:00

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A: Câmpean Alin (Zlatna)

As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

As2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

 

Obs: Mărginean Marius (Blaj)

4.AFC VIITORUL RĂHĂU - AFC PIANU 2016

Data: 26.08.2018

Ora: 18:00

Teren: Răhău

Localitate: Răhău

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Cioflica Paul (Abrud)

As2: Iancu Aurelian (Abrud)

 

Obs: Ocnean Traian (Aiud)

5.AS SPORTUL LIVEZILE - CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ

Data: 26.08.2018

Ora: 18:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Popa Daniel (Aiud)

As1: Barb Ioan (Aiud)

As2: Mîșcă Andrei (Teiuș)

 

Obs: Danciu Dorin (Alba Iulia)

6.AS MUREȘUL GÂMBAȘ - ACS BĂGĂU

Data: 26.08.2018

Ora: 18:00

Teren: Gâmbaș

Localitate: Gâmbaș

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Șteau Julia (Teiuș)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

 

Obs: Cisteian Iosif (Blaj)

7.AS ȘOMII CIUMBRUD - AFC LOPADEA NOUĂ

Data: 26.08.2018

Ora: 18:00

Teren: Ciumbrud

Localitate: Ciumbrud

A: Nicola Andrei (Alba Iulia)

As1: Popa Dan (Teiuș)

As2: Vitez Lucian (Teiuș)

 

Obs: Ilie Ion (Aiud)

8.CS PERFORMANȚA IGHIU 2004 - CS CUPRIROM ABRUD

Data: 26.08.2018

Ora: 18:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

As2: Chirila Beniamin (Alba Iulia)

 

Obs: Lazăr Aurel (Teiuș)

9.AS HIDROMECANICA ȘUGAG - AS INTER CIUGUD

Data: 26.08.2018

Ora: 18:00

Teren: Șugag

Localitate: Șugag

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

As2: Codrea Viorel (Cugir)

 

Obs: Baidoc Horațiu (Aiud)

10.CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA - AS LIMBENII LIMBA

Data: 26.08.2018

Ora: 18:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Codrea Marian (Cugir)

As2: Codrea Emanuel (Cugir)

 

Obs: Costea Dan (Vințu de Jos)

11.AS PĂNADE - AS TINERETUL ȘONA

Data: 26.08.2018

Ora: 18:00

Teren: Pănade

Localitate: Pănade

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Greța Claudius (Aiud)

As2: Bedelean Alexandru (Aiud)

 

Obs: Bulugea Radu (Blaj)

12.AS VIITORUL BIIA - AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ

Data: 26.08.2018

Ora: 18:00

Teren: Biia

Localitate: Biia

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Boitor Răzvan (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

 

Obs: Neagu Lucian (Teiuș)

 

 

Competitii 2019-2020