ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori A1 - Etapa 2 / Juniori C - Etapa 2
Juniori A1 - Etapa 2 / Juniori C - Etapa 2 Imprimare Email

Juniori A1 - Seria 1

Echipe Arbitri

1.AFC SPORTUL PETREȘTI - CS ZLATNA

Data: 04.09.2018

Ora: 17:00

Teren: Petrești

Localitate: Petrești

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Barb Ioan (Aiud)

As2: Copândean Andrei (Războieni)

2.AS EURO ȘRPING - AS ENERGIA SĂSCIORI

Data: 04.09.2018

Ora: 17:00

Teren: Șpring

Localitate: Șpring

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Aldea Dan (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

3.AFC MICEȘTI - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 04.09.2018

Ora: 17:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

As2: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

4.ACS SPICUL DAIA ROMÂNĂ - CS NAVOBI

Data: 04.09.2018

Ora: 17:00

Teren: Daia Română

Localitate: Daia Română

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Nistor Daniel (Zlatna)

As2: Olaru Marcel (Alba Iulia)


Juniori A1 - Seria 2

Echipe Arbitri

1.AFC METALU AIUD - ACS NICOLAE LINCA CERGĂU

Data: 04.09.2018

Ora: 17:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Domșa Mihai (Aiud)

As1: Bedelean Alexandru (Aiud)

As2: Vitez Lucian (Aiud)

2.CS CIL BLAJ - AS VIITORUL VAMA SEACĂ

Data: 05.09.2018 (MIERCURI)

Ora: 17:00

Teren: CIL

Localitate: Blaj

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Boitor Răzvan (Blaj)

3.AS DACIA MIHALȚ - AS VIITORUL SÂNTIMBRU

Data: 04.09.2018

Ora: 17:00

Teren: Mihalț

Localitate: Mihalț

A: Boldea Ioan (Aiud)

As1: Sas Andrei (Aiud)

As2: Sârbu Andrei (Aiud)

4.CS OCNA MUREȘ - CSS BLAJ

Data: 04.09.2018

Ora: 17:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

As1: Halmagy Alexandru (Ocna Mureș)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)


Juniori C - Seria 1

Echipe Arbitri

1.CS OCNA MUREȘ - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 05.09.2018

Ora: 17:30

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

As1: Halmagy Alexandru (Ocna Mureș)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

2.ACS INDUSTRIA GALDA - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 05.09.2018

Ora: 17:30

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

As2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

3.AS VIITORUL AIUD - CS OLIMPIA AIUD

Data: 05.09.2018

Ora: 17:30

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Dan Horea (Aiud)

As1: Greța Claudius (Aiud)

As2: Vitez Lucian (Aiud)


Juniori C - Seria 2

Echipe Arbitri

1.AS CRĂCIUNELUL DE JOS - CS NAVOBI

Data: 05.09.2018

Ora: 17:30

Teren: Crăciunelul de Jos

Localitate: Crăciunelul de Jos

A: Scrob Radu (Alba Iulia)

As1: Dascălu Antonio (Alba Iuliaj)

As2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

2.CSS BLAJ - AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ

Data: 05.09.2018

Ora: 17:30

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Ilieș Larisa (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

3.CS PERFORMANȚA IGHIU 2004 - AS UNIREA JUNIORS

Data: 05.09.2018

Ora: 17:30

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As2: Mihaiu Petre (Alba Iulia)


Juniori C - Seria 3

Echipe Arbitri

1.LPS SEBEȘ - AS VIITORUL ABRUD

Data: 04.09.2018 (Marți)

Ora: 17:30

Teren: Arini

Localitate: Sebeș

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Mâșcă Andrei (Teiuș)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

2.CS ZLATNA - ACS ȘC FOTBAL V. FRUMOASEI

Data: 05.09.2018

Ora: 19:30

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A: Nemeș Cătălin (Abrud)

As1: Cioflica Paul (Abrud)

As2: Iancu Aurelian (Abrud)

3.AS INTER CIUGUD - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 05.09.2018

Ora: 17:30

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Mâșcă Andrei (Teiuș)

As2: Șteau Julia (Teiuș)


 

Competitii 2019-2020