ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori C - Etapa 6 / Juniori D Seria 3 - Etapa 2
Juniori C - Etapa 6 / Juniori D Seria 3 - Etapa 2 Imprimare Email

Juniori C - Seria 1

Echipe Arbitri

1.CS INDUSTRIA GALDA - AS VIITORUL AIUD

Data: 04.10.2018

Ora: 17:00

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Mâșcă Andrei (Teiuș)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

2.CS OCNA MUREȘ - CS OLIMPIA AIUD

Data: 01.10.2018 (LUNI)

Ora: 17:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A: Maier Lucian (Ocna Mureș)

As1: Koncz Cristian (Ocna Mureș)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

3.ACS JUNIORUL AIUD - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 27.09.2018

Ora: 15:30

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Hurghiș Răzvan (Aiud)

As1: Sârbu Andrei (Aiud)

As2: Vitez Lucian (Aiud)


Juniori C - Seria 2

Echipe Arbitri

1.AS CRĂCIUNELUL DE JOS - CSS BLAJ

Data: 25.09.2018

Ora: 17:30

Teren: Crăciunelul de Jos

Localitate: Crăciunelul de Jos

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Boitor Răzvan (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

2.CS PERFORMANȚA IGHIU 2004 - CS NAVOBI ALBA IULIA

Data: 26.09.2018

Ora: 17:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

As2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

3.AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ - AS UNIREA JUNIORS

Data: 26.09.2018

Ora: 17:00

Teren: Valea Lungă

Localitate: Valea Lungă

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Spătăcean Darius (Blaj)


Juniori C - Seria 3

Echipe Arbitri

1.AS VIITORUL ABRUD - ACS ȘC. FOT. V. FRUMOASEI

Data: 26.09.2018

Ora: 17:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Nemeș Cătălin (Abrud)

As1: Berindeie Avram (Abrud)

As2: Jeffry Kalen (Abrud)

2.LPS SEBEȘ - AS INTER CIUGUD

Data: 26.09.2018

Ora: 17:00

Teren: Arini

Localitate: Sebeș

A: Codrea Viorel (Cugir)

As1: Postei Claudiu (Cugir)

As2: Mihalcea Remus (Cugir)

3.CS ZLATNA - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 15.10.2018

Ora:  18:00

Teren: Zlatna

Localitate: Zlatna 

A: Nicola Andrei 2 (Alba Iulia)

As1: Dascălu Antonio (Alba Iulia)

As2: Chirilă Beniamin (Galda)


Juniori D - Seria 3

Echipe Arbitri

1.ACS JUNIORUL AIUD - AS VIITORUL AIUD

Data: 25.09.2018

Ora: 15:30

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Sîrbu Aurelian (Aiud)

A2: Bedelean Alexandru (Aiud)

2.CS OLIMPIA AIUD - CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI

Data: 25.09.2018

Ora: 17:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Sas Andrei (Aiud)

A2: Sîrbu Andrei (Aiud)

3.CS INTER UNIREA  - CSS BLAJ

Data: 25.09.2018

Ora: 17:00

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

A2: Koncz Cristian (Ocna Mureș)

4.AS FC RIVAL ALBA IULIA - CS OCNA MUREȘ

Data: 25.09.2018

Ora: 17:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

A2: Uleșan Robert (Alba Iulia)