ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori D - Etapa 5/7 /Juniori E - Etapa 5
Juniori D - Etapa 5/7 /Juniori E - Etapa 5 Imprimare Email

Juniori D - Seria 1

Echipe Arbitri

1.CSM UNIREA ALBA IULIA - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 19.10.2018

Ora: 17:30

Teren: Cetate 2

Localitate: Alba Iulia

A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

A2: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

2.LPS SEBEȘ - CF METALURGISTUL CUGIR 2

Data: 20.10.2018

Ora: 15:00

Teren: LPS

Localitate: Sebeș

A1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

A2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

3.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI - AS UNIREA JUNIORS 

Data: 22.10.2018 (Luni)

Ora: 17:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Nicola Andrei 2 (Alba Iulia)

A2: Mutu Andrei (Alba Iulia)

 

Juniori D - Seria 2

Echipe Arbitri

1.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 2 - CS PERFORMANȚA IGHIU

Data: 19.10.2018 (Vineri)

Ora: 17:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Nicola Andrei 2 (Alba Iulia)

A2: Crișan Paula (Alba Iulia)

2.AFC UNIREA ALBA IULIA 2 - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 20.10.2018

Ora: 15:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Balea Horațiu (Alba Iulia)

A2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

3.CS ZLATNA - CS NAVOBI 

Data: 20.10.2018

Ora: 15:00

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

A2: Dascălu Antonio (Alba Iulia)


Juniori D - Seria 3

Echipe Arbitri

1.CS INTER UNIREA - CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI

Data: 20.10.2018

Ora: 11:00

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

A2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

2.AS VIITORUL AIUD - CS OCNA MUREȘ 

Data: 20.10.2018

Ora: 15:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Boldea Ioan (Aiud)

A2: Vitez Lucian (Aiud)

3.CSS BLAJ - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 20.10.2018

Ora: 15:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A1: Damian Adrian (Blaj)

A2: Damian Radu (Blaj)

4.AS FC RIVAL ALBA IULIA - CS OLIMPIA AIUD 

Data: 22.11.2018

Ora: 15:45

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Nicola Andrei 2 (Alba Iulia)

A2: Mutu Andrei (Alba Iulia)


Juniori E - Seria 1

Echipe Arbitri

1.AFC UNIREA ALBA IULIA - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI

Data: 25.10.2018 (Joi)

Ora: 17:00

Teren: Cetate 2

Localitate: Alba Iulia

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

2.AFC KINDER ALBA IULIA - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 01.11.2018 (Joi)

Ora: 16:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)


Juniori E - Seria 2

Echipe Arbitri

1.CS INDUSTRIA GALDA - CS OCNA MUREȘ

Data: 21.10.2018

Ora: 11:00

Teren: Coșlariu 

Localitate: Coșlariu

A1: Nicola Andrei 2 (Alba Iulia)

A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

2.CS OLIMPIA AIUD - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 22.10.2018 (Luni)

Ora: 17:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Coltor Claudiu (Aiud)

A2: Greța Claudius (Aiud)


 

Competitii 2019-2020