ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori D - Etapa 10/14 / Juniori E - Etapa 10
Juniori D - Etapa 10/14 / Juniori E - Etapa 10 Imprimare Email

Juniori D - Seria 1

Echipe Arbitri

1.AFC UNIREA ALBA IULIA - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 21.11.2018

Ora: 15:30

Teren: Cetate 2

Localitate: Alba Iulia

A1: Țîra Mihai (Alba Iulia)

A2: Mutu Andrei (Alba Iulia)

2.AS UNIREA JUNIORS - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI

Data: 24.11.2018

Ora: 12:30

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A1: Nicola Andrei 2 (Alba Iulia)

A2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

3.ACF METALURGISTUL CUGIR 2007 - LPS SEBEȘ

Data: 23.11.2018

Ora: 14:45

Teren: Parc

Localitate: Cugir

A1: Țîra Mihai (Alba Iulia)

A2: Mutu Andrei (Alba Iulia)

 

Juniori D - Seria 2

Echipe Arbitri

1.ACF METALURGISTUL CUGIR - AFC UNIREA ALBA IULIA 2

Data: 23.11.2018

Ora: 15:45

Teren: Parc

Localitate: Cugir

A1: Țîra Mihai (Alba Iulia)

A2: Mutu Andrei (Alba Iulia)

2.CS PERFORMANȚA IGHIU - ACS ȘC. DE FOTBAL V. FRUMOASEI

Data: 24.11.2018

Ora: 10:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A1: Balea Horațiu (Alba Iulia)

A2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

3.CS NAVOBI - CS ZLATNA

Data: 24.11.2018

Ora: 12:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

A2: Mîșcă Andrei (Teiuș)


Juniori  D - Seria 3

Echipe Arbitri

1.ACS JUNIORUL AIUD - CSS BLAJ

Data: 23.11.2018

Ora: 15:30

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Ciubucă Tudor (Aiud)

A2: Sas Andrei (Aiud)

2.CS OCNA MUREȘ - AS VIITORUL AIUD

Data: 23.11.2018

Ora: 15:30

Teren: Soda 2

Localitate: Ocna Mureș

A1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

A2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

3.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - CS INTER UNIREA

Data: 24.11.2018

Ora: 15:00

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A1: Koncz Cristian (Ocna Mureș)

A2: Halmagyi Alexandru (Ocna Mureș)

4.CS OLIMPIA AIUD - AS FC RIVAL ALBA IULIA 

Data: 25.11.2018

Ora: 14:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Mureșan Cătălin (Aiud)

A2: Boldea Ioan (Aiud)


Juniori E - Seria 1

Echipe Arbitri

1.CSM UNIREA ALBA IULIA - AFC KINDER ALBA IULIA

Data: 21.11.2018

Ora: 15:30

Teren: Cetate 2

Localitate: Alba Iulia

A1: Nicola Andrei 2 (Alba Iulia)

A2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

2.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 25.11.2018

Ora: 11:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Balea Horațiu (Alba Iulia)

A2: Postei Claudiu (Cugir)


Juniori E - Seria 2

Echipe Arbitri

1.CS OCNA MUREȘ - CS INDUSTRIA GALDA

Data: 25.11.2018

Ora: 11:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

A2: Halmagyi Alexandru (Ocna Mureș)

2.ACS JUNIORUL AIUD - CS OLIMPIA AIUD

Data: 28.11.2018

Ora: 15:30

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Sârbu Andrei (Aiud)

A2: Bedelean Alexandru (Aiud)


 

Competitii 2019-2020