ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori A1 - Play Off/Out - Etapa 2
Juniori A1 - Play Off/Out - Etapa 2 Imprimare Email

Play off

Echipe Arbitri  

1.AFC SPORTUL PETREȘTI - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 09.04.2019

Ora: 17:30

Teren: Arini

Localitate: Sebeș 

A: Iviniș Darius (Zlatna)

As1: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

As2: Crișan Paula (Alba Iulia)

 

Secr: Mărginean Ioan (Alba Iulia)

 

2.AFC METALU AIUD - CS ZLATNA

Data: 09.04.2019

Ora: 17:30

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Răcuci Claudiu (Blaj)

 

Secr: Lupean Ioan (Teiuș)

 

3.CS CIL BLAJ - CS OLIMPIA AIUD

Data: 09.04.2019

Ora: 17:30

Teren: CIL

Localitate: Blaj

A: Nicola Andrei Viorel (Alba Iulia)

As1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

 

Secr: Bulugea Radu (Valea Lungă)

 

 

Play out 1

Echipe Arbitri

1.AS ENERGIA SĂSCIORI - CS NAVOBI

Data: 10.04.2019

Ora: 17:30

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Popa George (Sebeș)

As2: Oancea Valentin  (Alba Iulia)

2.AS VOINȚA STREMȚ - AFC MICEȘTI

Data: 10.04.2019

Ora: 17:30

Teren: Stremț

Localitate: Stremț

A: Șerdean Florini (Alba Iulia)

As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

3.ACS SPICUL DAIA ROMÂNĂ - AS EURO ȘPRING

Data: 11.04.2019

Ora: 17:30

Teren: Daia Română

Localitate: Daia Română

A: Nicola Andrei 2 (Alba Iulia)

As1: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

As2: Oancea Valentin  (Alba Iulia)

 

Play out 2

Echipe Arbitri

1.CS OCNA MUREȘ - AS DACIA MIHALȚ

Data: 10.04.2019

Ora: 17:30

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A: Dan Horea (Aiud)

As1: Bodogae Andrei (Aiud)

As2: Păiuș Tudor  (Aiud)

2.CS NICOLAE LINCA CERGĂU - AS VIITORUL VAMA SEACĂ

Data: 10.04.2019

Ora: 17:30

Teren: Cergău

Localitate: Cergău

A: Muntean Raul (Blaj)

As1: Răcuci Claudiu (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

3.AS VIITORUL SÂNTIMBRU - CSS BLAJ

Data: 10.04.2019

Ora: 17:30

Teren: Galtiu

Localitate: Galtiu

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As2: Popa Adrian (Alba Iulia)

 

Competitii 2019-2020