ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori B1 - Etapa 4 / Juniori C - Et. 12 / Juniori D - Play-off - Et. 12 /Juniori D - Play-out - Et.8 /Juniori E - Play-off - Et.10/Juniori E - Play-out - Et. 7
Juniori B1 - Etapa 4 / Juniori C - Et. 12 / Juniori D - Play-off - Et. 12 /Juniori D - Play-out - Et.8 /Juniori E - Play-off - Et.10/Juniori E - Play-out - Et. 7 Imprimare Email

Juniori B1

Echipe Arbitri

1.CF METALURGISTUL CUGIR - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 10.05.2019

Ora: 16:00

Teren: Parc

Localitate: Cugir

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Șerdean Florin (Alba Iulia)

As2: Popa Adrian (Alba Iulia)

2.CS ZLATNA - CSS BLAJ

Data: 10.05.2019

Ora: 18:00

Teren: Minaur

Localita: Zlatna

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

As2: Crăciun Andra (Sebeș)


Juniori C - Seria I

Echipe Arbitri

1.AS VIITORUL ABRUD - LPS SEBEȘ

Data: 10.05.2019

Ora: 17:30

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Nemeș Cătălin (Abrud)

As1: Cioflica Paul (Abrud)

As2: Oancea Valentin (Abrud)

2.CS NAVOBI - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI

Data: 11.05.2019

Ora: 11:00

Teren: Micești

Localitate: Micești

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Bălșan Radu  (Alba Iulia)

As2: Popa Alicia (Alba Iulia)

3.AS UNIREA JUNIORS - CS ZLATNA

Data: 11.05.2019

Ora: 13:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Crăciun Andra (Sebeș)

As2: Bălșan Radu  (Sebeș)

4.ACS STUDENT SPORT - AS INTER CIUGUD

Data: 17.05.2019

Ora: 17:30

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2:Bălșan Radu  (Alba Iulia)


Juniori C - Seria a II-a

Echipe Arbitri

1.ACS JUNIORUL AIUD - CS PERFORMNAȚA IGHIU

Data: 10.05.2019 (Vineri)

Ora: 16:30

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Hurghiș Răzvan (Aiud)

As1: Tătar Antoniu (Aiud)

As2: Vălean Răzvan (Aiud)

2.AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ - CS OCNA MUREȘ

Data: 10.05.2019 (Vineri)

Ora: 17:00

Teren: Valea Lungă

Localitate: Valea Lungă

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Răcuci Claudiu (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

3.CS INDUSTRIA GALDA - AS VIITORUL AIUD

Data: 11.05.2019

Ora: 11:00

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Stan Mihai (Alba Iulia)

As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

As2: Crișan Paula (Alba Iulia)


Juniori D - Play off

Echipe Arbitri

1.AS VIITORUL AIUD - CS OLIMPIA AIUD

Data: 11.05.2019

Ora: 15:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Sîrbu Andrei (Aiud)

A2: Mureșan Cătălin (Aiud)

2.CSS BLAJ - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 11.05.2019

Ora: 15:00

Teren: Parc

Localitate: Parc

A1: Mărginean Marius (Blaj)

A2: Muntean Raul (Blaj)

3.CS ZLATNA - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 12.05.2019

Ora: 11:00

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

A2: Prodea Sebastian (Alba Iulia)

4.ACS ȘC FOTBAL V. FRUMOASEI - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 22.05.2019

Ora: 18:30

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

A2: Mihaiu Petre (Alba Iulia)


Juniori D - Play out 1

Echipe Arbitri

1.CSM UNIREA ALBA IULIA - LPS SEBEȘ

Data: 11.05.2019

Ora: 15:00

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A1: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

A2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

2.AS UNIREA JUNIORS - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 2

Data: 13.05.2019

Ora: 18:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A1: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

A2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

3.AFC UNIREA ALBA IULIA 2 - ACF METALRUGISTUL CUGIR 2007

Data: 14.05.2019

Ora: 18:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1:Nicola Andrei II (Alba Iulia)

A2:Olaru Marcel (Alba Iulia)


Juniori D - Play Out 2

Echipe Arbitri

1.CS OCNA MUREȘ - CS INTER UNIREA

Data: 10.05.2019 (Vineri)

Ora: 18:00

Teren: Soda II

Localitate: Ocna Mureș

A1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

A2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

2.AS FC RIVAL ALBA IULIA - CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI

Data: 11.05.2019

Ora: 15:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

A2: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

3.CS PERFORMANȚA IGHIU - CS NAVOBI

Data: 13.05.2019

Ora: 19:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A1: Balea Horațiu (Alba Iulia)

A2: Mutu Andrei (Alba Iulia)


Juniori E - Play off


Echipe Arbitri

1.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 06.05.2019

Ora: 18:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Nicola Andrei Viorel (Alba Iulia)

A2: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

2.AFC UNIREA ALBA IULIA - AFC KINDER ALBA IULIA

Data: 06.05.2019

Ora: 18:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

A2: Mutu Andrei (Alba Iulia)

3.CSS BLAJ - CS INDUSTRIA GALDA

Data: 11.05.2019

Ora: 11:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A1: Damian Radu (Blaj)

A2: Spătăcean Darius (Blaj)


Juniori E - Play out

Echipe Arbitri

1.CS OLIMPIA AIUD - CS UNIREA ALBA IULIA

Data: 10.05.2019

Ora: 19:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Sîrbu Aurelian (Aiud)

A2: Ciubucă Tudor (Aiud)

2.AS UNIREA JUNIORS - CS OCNA MUREȘ

Data: 12.05.2019

Ora: 11:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A1: Balea Horațiu (Alba Iulia)

A2: Stegaru Cristian (Alba Iulia)


 

Competitii 2019-2020