ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori B1 - Etapa 5 / Juniori C - Et. 13 / Juniori D - Play-off - Et. 13 /Juniori D - Play-out - Et.9 /Juniori E - Play-out - Et. 8 / Interliga Națională / Turneu Caritabil
Juniori B1 - Etapa 5 / Juniori C - Et. 13 / Juniori D - Play-off - Et. 13 /Juniori D - Play-out - Et.9 /Juniori E - Play-out - Et. 8 / Interliga Națională / Turneu Caritabil Imprimare Email

Juniori B1

Echipe Arbitri

1.AFC UNIREA ALBA IULIA - CSS BLAJ

Data: 17.05.2019 (Vineri)

Ora: 18:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Dascălu Antonio (Alba Iulia)

As2: Bălșan Radu  (Alba Iulia)

2.CF METALURGISTUL CUGIR - CS ZLATNA

Data: Nu s-a disputat 

Ora:

Teren: Arena CSO

Localitate: Cugir

A:

As1:

As2:


Juniori C - Seria I

Echipe Arbitri

1.LPS SEBEȘ - AS UNIREA JUNIORS

Data: 16.05.2019 

Ora: 17:00

Teren: Arini

Localitate: Sebeș

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Crăciun Andra (Sebeș)

As2: Bălșan Radu  (Alba Iulia )

2.AS VIITORUL ABRUD - ACS STUDENT SPORT

Data: 18.05.2019

Ora: 17:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Cioflică Paul (Abrud)

As1: Oancea Valentin (Abrud)

As2: Bălșan Radu (Abrud)

3.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI - AS INTER CIUGUD

Data: 20.05.2019

Ora: 18:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Șerdean Florin (Alba Iulia)

As2: Crăciun Andra (Sebeș)

4.CS ZLATNA - CS NAVOBI

Data: 20.05.2019

Ora: 20:00

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A: Stan Mihai (Alba Iulia)

As1: Popa Andreea (Alba Iulia)

As2:  Dehelean Mihai (Alba Iulia)


Juniori C - Seria a II-a

Echipe Arbitri

1.AS VIITORUL AIUD - AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ

Data: 18.05.2019

Ora: 11:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Hurghiș Răzvan (Aiud)

As1: Vitez Lucian (Aiud)

As2: Bodogae Andrei (Aiud)

2.CS PERFORMANȚA IGHIU - CS OLIMPIA AIUD

Data: 18.05.2019

Ora: 11:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Popa Andreea (Alba Iulia)

As2: Bălșan Radu  (Alba Iulia)

3.CS OCNA MUREȘ - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 05.06.2019

Ora: 18:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A: Sîrbu Aurelian (Aiud)

As1: Sîrbu Andrei (Aiud)

As2: Mureșan Cătălin (Aiud)


Juniori D - Play off

Echipe Arbitri

1.AS VIITORUL AIUD - CSS BLAJ

Data: 18.05.2019

Ora: 15:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Sîrbu Andrei (Aiud)

A2: Bodogae Andrei (Aiud)

2.CS OLIMPIA AIUD - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI

Data: 18.05.2019

Ora: 19:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Sîrbu Aurelian (Aiud)

A2: Sas Andrei (Aiud)

3.CF METALURGISTUL CUGIR - CS ZLATNA

Data: 19.05.2019

Ora: 15:00

Teren: Parc II

Localitate: Cugir

A1: Brande Florin (Cugir)

A2: Codrea Marian (Cugir)

4.AFC UNIREA ALBA IULIA - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 21.05.2019

Ora: 19:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Aron Corneliu (Alba Iulia)


Juniori D - Play out 1

Echipe Arbitri

1.ACS ȘC FOTBAL V. FRUMOASEI 2 - LPS SEBEȘ

Data: 17.05.2019 (Vineri)

Ora: 18:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Brânde Florin (Cugir)

A2: Vâjdea George (Cugir)

2.AFC UNIREA ALBA IULIA 2 - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 18.05.2019

Ora: 10:00

Teren: Cetate

Localitate: Alba Iulia

A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

A2: Mutu Andrei (Alba Iulia)

3.AS UNIREA JUNIORS - CF METALURGISTUL CUGIR 2007

Data: 18.05.2019

Ora: 15:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A1: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

A2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)


Juniori D - Play out 2

Echipe Arbitri

1.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - CS INTER UNIREA

Data: 07.05.2019

Ora: 18:00

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A1: Orga Mădălin (Ocna Mures)

A2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

2.AS FC RIVAL ALBA IULIA - CS NAVOBI

Data: 18.05.2019

Ora: 12:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

A2: Mutu Andrei (Alba Iulia)

3.CS PERFORMANȚA IGHIU - CS OCNA MUREȘ

Data: 19.05.2019

Ora: 11:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A1: Nicola Andrei Viorel (Alba Iulia)

A2: Stegaru Cristian (Alba Iulia)


Juniori E - Play Out

Echipe Arbitri

1.CS OCNA MUREȘ - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 16.05.2019

Ora: 18:00

Teren: Soda II

Localitate: Ocna Mureș

A1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

A2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

2.AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA - CS OLIMPIA AIUD

Data: 22.05.2019

Ora: 18:30

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Uleșan Robert (Alba Iulia)



INTERLIGA NAȚIONALĂ

Data: 19.05.2019

Ora: 12:00

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A: Scrob Radu (Alba Iulia)

A: Chirilă Benaimin (Alba Iulia)

A: Stan Mihai (Alba Iulia)

A: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

A: Dascălu Antonio (Alba Iulia)

   


TURNEU CARITABIL

Data: 19.05.2019

Ora: 10:00-20:00

Sală: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Gligor Sergiu (Alba Iulia) 10:00-15:00

A: Mihalcea Remus (Alba Iulia) 15:00-20:00

   


 

Competitii 2019-2020