ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori B1 - Etapa 6 / Juniori C - Et. 14 / Juniori D - Play-off - Et. 14 /Juniori D - Play-out - Et.10 /Juniori E - Play-out - Et. 9
Juniori B1 - Etapa 6 / Juniori C - Et. 14 / Juniori D - Play-off - Et. 14 /Juniori D - Play-out - Et.10 /Juniori E - Play-out - Et. 9 Imprimare Email

Juniori B1

Echipe Arbitri

1.CS ZLATNA - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 24.05.2019

Ora: 17:00

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Nistor Daniel (Zlatna)

As2: Greța Claudius (Aiud)

2.CSS BLAJ - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 24.05.2019

Ora: 18:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)


Juniori C - Seria 1

Echipe Arbitri

1.ACS STUDENT SPORT - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI

Data: 25.05.2019

Ora: 10:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Stan Mihai (Alba Iulia)

As1: Crăciun Andra (Sebeș)

As2: Bălșan Radu (Sebeș)

2.AS INTER CIUGUD - CS ZLATNA

Data: 25.05.2019 (Nu s-a disputat)

Ora: 11:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: 

As1:

As2: 

3.CS NAVOBI - LPS SEBEȘ

Data: 25.05.2019

Ora: 11:00

Teren: Micești

Localitate: Micești

A: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

As1: Dascălu Antonio (Alba Iulia)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)

4.AS UNIREA JUNIORS - AS VIITORUL ABRUD

Data: 25.05.2019

Ora: 11:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Mihalcea Remus (Cugir)

As1: Voicu Răzvan (Cugir)

As2: Vâjdea George (Cugir)


Juniori C - Seria 2

Echipe Arbitri

1.CS OLIMPIA AIUD - CS OCNA MUREȘ

Data: 25.05.2019

Ora: 14:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Hurghiș Răzvan (Aiud)

As1: Ciubucă Tudor (Aiud)

As2: Popa Oana (Aiud)

2.AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ - CS INDUSTRIA GALDA DE JOS

Data: 25.05.2019

Ora: 18:00

Teren: Valea Lungă

Localitate: Valea Lungă

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Spătăcean Darius (Blaj)

As2: Ciulea Antonia  (Blaj)

3.ACS JUNIORUL AIUD - AS VIITORUL AIUD

Data: 31.05.2019

Ora: 19:15

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Tătar Antoniu (Aiud)

As1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

As2: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

 

 

 

 


Juniori D - Play Off

Echipe Arbitri

1.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI - AS VIITORUL AIUD

Data: 21.05.2019

Ora: 19:30

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Brânde Florin (Cugir)

A2: Postei Claudiu (Cugir)

2.CSS BLAJ - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 25.05.2019

Ora: 15:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A1: Mărginean Marius (Blaj)

A2: Muntean Raul (Blaj)

3.ACS JUNIORUL AIUD - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 25.05.2019

Ora: 15:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Dan Horea (Aiud)

A2: Tătar Antoniu (Aiud)

4.CS ZLATNA - CS OLIMPIA AIUD

Data: 25.05.2019

Ora: 15:00

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A1: Stan Mihai (Alba Iulia)

A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)


Juniori D - Play out 1

Echipe Arbitri

1.LPS SEBEȘ - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 20.05.2019

Ora: 16:00

Teren: LPS

Localitate: Sebeș

A1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

A2: Șerdean Florin (Alba Iulia)

2.CSM UNIREA ALBA IULIA - AS UNIREA JUNIORS

Data: 24.05.2019

Ora: 17:30

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

3.CF METALURGISTUL CUGIR 2007 - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 2

Data: 25.05.2019

Ora: 15.00

Teren: Arena CSO

Localitate: Cugir

A1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

A2: Postei Claudiu (Cugir)


Juniori D - Play Out 2

Echipe Arbitri

1.CS INTER UNIREA - CS PERFORMANȚA IGHIU

Data: 25.05.2019 (Nu s-a disputat)

Ora: 11:00

Teren: Unirea

Localitatea: Unirea

A1: 

A2:

2.CS OCNA MUREȘ - AS FC RIVAL ALBA IULIA

Data: 25.05.2019

Ora: 13:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

A2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

3.CS NAVOBI - CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI

Data: 25.05.2019

Ora: 15:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A1: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

A2: Mâșcă Andrei (Teiuș)


Juniori E - Play Out

Echipe Arbitri

1.CSM UNIREA ALBA IULIA - AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA

Data: 23.05.2019

Ora: 19:00

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Aron Corneliu (Alba Iulia)

2.CS OLIMPIA AIUD - CS OCNA MUREȘ

Data: 26.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Tătar Antoniu (Aiud)

A2: Greța Claudius (Aiud)


 

Competitii 2019-2020