ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori C - Etapa 2 / Juniori D - Etapa 2/ Juniori E - Etapa 3
Juniori C - Etapa 2 / Juniori D - Etapa 2/ Juniori E - Etapa 3 Imprimare Email

Juniori C - Seria I

Echipe Arbitri

1.AS VIITORUL ABRUD - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 21.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Șerdean Florin (Alba Iulia)

As1: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As2: Popa Adrian (Alba Iulia)

2.AFC SPINIS TEIUȘ - ACS CRĂCIUNEL

Data: 21.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A: Tătar Horea (Aiud)

As1: Sârbu Andrei(Aiud)

As2: Bic Nectarie (Aiud)

3.ACS INDUSTRIA GALDA - ACS OPTIMUM ALBA IULIA

Data: 21.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Cerghdean Gabriel (Teiuș)

As1: Mâșcă Andrei (Teiuș)

As2: Șteau Julia (Teiuș)


Juniori C - Seria a II-a

Echipe Arbitri

1.LPS SEBEȘ - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI

Data: 21.09.2019

Ora: 10:00

Teren: Arini

Localitate: Sebeș

A: Nicola Andrei-Viorel (Alba Iulia)

As1: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)

2.CF METALURGISTUL CUGIR - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 21.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Parc

Localitate: Cugir

A: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

As1: Brânde Florin (Cugir)

As2: Codrea Maria (Cugir)

3.AFC MICEȘTI - AFC SPORTUL PETREȘTI

Data: 21.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Jid Georgiana (Alba Iulia)

As2: Angeru Adrian (Alba Iulia)


Juniori C - Seria a III-a

Echipe Arbitri

1.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - CS OLIMPIA AIUD

Data: 21.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A: Maier Lucian (Ocna Mureș)

As1: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

As2: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

2.ACS JUNIORUL AIUD - CS OCNA MUREȘ

Data: 21.09.2019

Ora: 13:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Dan Horea (Aiud)

As1: Vitez Lucian (Aiud)

As2: Bic Nectarie (Aiud)

3.CSȘ BLAJ - ACS VIITORUL AIUD

Data: 21.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Spătăcean Darius (Blaj)

As2: Luncean Andrei (Blaj)


Juniori D - Seria I

Echipe Arbitri

1.ACS INDUSTRIA GALDA - LPS SEBEȘ

Data: 18.09.2019

Ora: 18:30

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

A2: Uleșan Robert (Alba Iulia)

2.ACF METALURGISTUL CUGIR - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 21.09.2019

Ora: 12:30

Teren: Parc II

Localitate: Cugir

A1: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

A2: Brânde Florin (Cugir)

3.ACS OPTIMUM ALBA IULIA 1 - AS INTER CIUGUD

Data: 22.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Uleșan Robert (Alba Iulia)


Juniori D - Seria a II-a

Echipe Arbitri

1.CS NAVOBI ALBA IULIA - CSȘ BLAJ

Data: 21.09.2019

Ora: 13:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

2.AFC UNIREA ALBA IULIA - ACS JUNIORUL AIUD ALB

Data: 21.09.2019

Ora: 15:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

A2: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

3.ACS OPTIMUM ALBA IULIA 2 - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 2007

Data: 21.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Cerghedean Gabriel (Teius)

A2: Stegaru Cisrtian (Alba Iulia)


Juniori D - Seria a III-a

Echipe Arbitri

1.CS OLIMPIA AIUD - ACS JUNIORUL AIUD - ALBASTRU

Data: 20.09.2019 (Vineri)

Ora: 16:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Sârbu Andrei (Aiud)

A2: Tătar Antoniu (Aiud)

2.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - CS INTER UNIREA

Data: 20.09.2019 (Vineri)

Ora: 18:00

Teren: Lunca Mureșului 

Localitate: Lucna Mureșului

A1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

A2: Costin Radu (Ocna Mureș)

3.CS OCNA MUREȘ - AS FC RIVAL ALBA IULIA

Data: 21.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Soda 

Localitate: Ocna Mureș

A1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

A2: Copîndean Andrei (Ocna Mureș)


Juniori E - Seria I

Echipe Arbitri

1.AFC UNIREA ALBA IULIA - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 22.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

A2: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

2.ACS GT SPORT ALBA IULIA - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI

Data: 22.09.2019

Ora: 12:30

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Uleșan Robert (Alba Iulia)

3.AS UNIREA JUNIORS - ACS OPTIMUM ALBA IULIA 1

Data: 23.09.2019

Ora: 17:30

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Balea Horațiu (Alba Iulia)

A2: Scrob Radu (Alba Iulia)


Juniori E - Seria a II-a

Echipe Arbitri

1.CS NAVOBI ALBA IULIA - CS OCNA MUREȘ

Data: 22.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A1: Țîra Mihai (Alba Iulia)

A2: Balea Horațiu (Alba Iulia)

2.ACS OPITMUM ALBA IULIA 2 - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 22.09.2019

Ora: 10:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Uleșan Robert (Alba Iulia)

3.CS ZLATNA - AFC KINDER TEIUȘ

Data: 22.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

A2: Șerdean Florin (Alba Iulia)