ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori C - Etapa 3 / Juniori D - Etapa 4 / Juniori E - Etapa 4 / Interliga Națională
Juniori C - Etapa 3 / Juniori D - Etapa 4 / Juniori E - Etapa 4 / Interliga Națională Imprimare Email

Juniori C - Seria I

Echipe Arbitri

1.ACS CRĂCIUNEL - ACS INDUSTRIA GALDA

Data: 28.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Crăciunelul de Jos

Localitate: Crăciunelul de Jos

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Ciulea Antonia (Blaj)

As2: Luncean Andrei (Blaj)

2.AFC UNIREA ALBA IULIA - AFC SPINIS TEIUȘ

Data: 28.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Popa Adrian (Alba Iulia)

As2: Popa Alicia (Alba Iulia)

3.ACS OPTIMUM ALBA IULIA - AS VIITORUL ABRUD

Data: 28.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

As2: Jid Georgiana (Alba Iulia)


Juniori C - Seria a II-a

Echipe Arbitri

1.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI - AFC MICEȘTI

Data: 28.09.2019

Ora: 10:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

As2: Crăciun Andra (Sebeș)

2.CSM UNIREA ALBA IULIA - LPS SEBEȘ

Data: 28.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Cetate II 

Localitate: Alba Iulia

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

As2: Angeru Adrian (Alba Iulia)

3.AFC SPORTUL PETREȘTI - ACF METALURGISTUL CUGIR

Data: 28.09.2019

Ora: 15:00

Teren: Petrești

Localitate: Petrești

A: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As1: Șerdean Florin (Alba Iulia)

As2: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)


Juniori C - Seria a III-a

Echipe Arbitri

1.CS OCNA MUREȘ - CSȘ BLAJ

Data: 28.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A: Maier Lucian (Ocna Mureș)

As1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

As2: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

2.ACS VIITORUL AIUD - CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI 

Data: 28.09.2019

Ora: 13:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Sârbu Aurelian (Aiud)

As1: Tătar Antoniu (Aiud)

As2: Bic Nectarie (Aiud)

3. CS OLIMPIA AIUD - ACS JUNIORUL AIUD 

Data: 30.09.2019 (Luni)

Ora: 17:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Tătar Antoniu (Aiud)

As1: Sârbu Aurelian (Aiud)

As2: Păiuși Tudor (Aiud)


Juniori D - Seria I

Echipe Arbitri

1.ACS INDUSTRIA GALDA - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 2008

Data: 28.09.2019

Ora: 13:30

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

A2: Scrob Radu (Alba Iulia)

2.AS INTER CIUGUD - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 28.09.2019

Ora: 13:00

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

3.ACF METALURGISTUL CUGIR - LPS SEBEȘ

Data: 30.09.2019

Ora: 16:30

Teren: Parc II

Localitate: Cugir

A1: Brânde Florin (Cugir)

A2: Vâjdea George (Cugir)


Juniori D - Seria a II-a

Echipe Arbitri

1.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 2007 - ACS JUNIORUL AIUD ALB

Data: 27.09.2019 (Vineri)

Ora: 18:15

Teren: Săsciori

Localiate: Săsciori

A1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

2.CS ZLATNA - CS NAVOBI ALBA IULIA

Data: 28.09.2019

Ora: 13:00

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A1: Stan Mihai (Alba Iulia)

A2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

3.ACS OPTIMUM ALBA IULIA 2 - CSȘ BLAJ

Data: 03.10.2019

Ora: 17:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Ivinis Darius (Zlatna)

A2: Chirila Beniamin (Galda)


Juniori D - Seria a III-a

Echipe Arbitri

1.CS INTER UNIREA - ACS JUNIORUL AIUD ALBASTRU

Data: 27.09.2019 (Vineri)

Ora: 15:30

Teren: Unirea

Localitate: Unirea

A1: Maier Lucian (Ocna Mureș)

A2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

2.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - ACS PERFORMANȚA IGHIU

Data: 27.09.2019 (Vineri)

Ora: 18:00

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

A2: Costin Radu (Ocna Mureș)

3.CS OLIMPIA AIUD - AS FC RIVAL ALBA IULIA

Data: 28.09.2019

Ora: 15:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Tătar Horea (Aiud)

A2: Ciubucă Tudor (Aiud)


Juniori E - Seria I

Echipe Arbitri

1.LPS SEBEȘ - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 29.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Arini II

Localitate: Sebeș

A1: Stan Mihai (Alba Iulia)

A2: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

2.AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA - ACS GT SPORT ALBA IULIA

Data: 01.10.2019

Ora: 16:45

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

A2: Costin Vasile (Alba Iulia)

3.ACS OPTIMUM ALBA IULIA 1 - ACF METALURGISTUL CUGIR

Data: 10.10.2019

Ora: 17:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Tira Mihai (Alba Iulia)

A2: Scrob Radu (Alba Iulia)


Juniori E - Seria a II-a

Echipe Arbitri

1.AFC KINDER TEIUȘ - CS OLIMPIA AIUD

Data: 27.09.2019

Ora: 17:30

Teren: Teiuș 

Localitate: Teiuș 

A1: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

A2: Popa Dan (Teiuș)

2.CS OCNA MUREȘ - ACS OPTIMUM ALBA IULIA 2

Data: 29.09.2019

Ora: 11:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A1: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

A2: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

3.CS ZLATNA - CS NAVOBI ALBA IULIA

Data: 09.10.2019

Ora: 17:00

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

A2: Scrob Radu (Alba Iulia)


Interliga Națională

Organizator Arbitri

Data: 29.09.2019

Ora: 09:00

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A: Barb Ioan (Aiud)

A: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

A: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

A: Jid Georgiana (Alba Iulia)

A: Popa Adrian (Alba Iulia)