Juniori A1 - Etapa 7 / Juniori B1 - Etapa 5 Imprimare

Juniori A1 - Seria 1

Echipe Arbitri

1.AFC UNIREA ALBA IULIA - AS EURO ȘPRING

Data: 08.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Sunzuiana Elisabeta (Alba Iulia)

As2: Popa Alicia (Alba Iulia)

2.CS OCNA MUREȘ  - ACF METALURGISTUL CUGIR

Data: 08.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A: Bogan Claudiu (Ocna Mureș)

As1: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

As2: Leahu Necatrie (Ocna Mureș)

3.CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA - CS ZLATNA

Data: 08.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Crișan Paula (Alba Iulia)

As2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

4.AS ENERGIA SĂSCIORI - ACS SPICUL DAIA ROMÂNĂ

Data: 08.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As1: Crăciun Andra (Sebeș)

As2: Dragan Geanina (Alba Iulia)


Juniori A1 - Seria 2

Echipe Arbitri

1.AS VOINȚA STREMȚ - CSȘ BLAJ

Data: 08.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Stremț

Localitate: Stremț 

A: Șerdean Florin (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Crăciun Adrian (Alba Iulia)

2.CS OLIMPIA AIUD - ACS NICOLAE LINCA CERGĂU

Data: 08.10.2019

Ora: 16:30

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Sârbu Andrei (Aiud)

As1: Greța Claudius (Aiud)

As2: Bic Nectarie (Aiud)

3.CS CIL BLAJ - ACS VIITORUL SÂNTIMBRU

Data: 08.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Răcuci Claudiu (Blaj)

As2: Muntean Raul (Blaj)

4.CS INTER UNIREA - AS VIITORUL VAMA SEACĂ

Data: 08.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Unirea

Localitate: Unirea

A: Dan Horea (Aiud)

As1: Tătar Antoniu (Aiud)

As2: Bic Nectarie (Aiud)


Juniori B1 

Echipe Arbitri

1.AS INTER CIUGUD - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 10.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Iosa Ariana (Alba Iulia)

2.CSȘ BLAJ - ACS VIITORUL AIUD

Data: 10.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

3.ACS INDUSTRIA GALDA - ACS PERFORMANȚA IGHIU

Data: 10.10.2019

Ora: 16:45

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Uleșan Robert  (Alba Iulia)

As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As2: Jid Georgiana (Alba Iulia)

4.CS NAVOBI ALBA IULIA - AFC MICEȘTI

Data: 11.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Coșlariu 

Localitate: Coșlariu 

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Mâșcă Andrei (Teiuș)

As2: Popa Dan (Teiuș)