ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori C - Etapa 7 / Juniori D - Etapa 8 / Juniori E - Etapa 9/ Interliga Națională / Cupa Satelor
Juniori C - Etapa 7 / Juniori D - Etapa 8 / Juniori E - Etapa 9/ Interliga Națională / Cupa Satelor Imprimare Email

Juniori C - Seria 1

Echipe Arbitri

1.AFC UNIREA ALBA IULIA - AS VIITORUL ABRUD

Data: 26.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Șerdean Florin (Alba Iulia)

As2: Jid Georgiana (Alba Iulia)

2.ACS CRĂCIUNEL - AFC SPINIS TEIUȘ

Data: 26.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Crăciunelul de Jos

Localitate: Crăciunelul de Jos

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Popa Alin (Teiuș)

As2: Mâșcă Andrei (Teiuș)

3.ACS OPTIMUM ALBA IULIA - ACS INDUSTRIA GALDA

Data: 29.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A: Iviniș Darius (Alba Iulia)

As1: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

As2: Dragan Geanina (Alba Iulia)


Juniori C - Seria 2

Echipe Arbitri

1.CSM UNIREA ALBA IULIA - ACF METALURGISTUL CUGIR

Data: 23.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A: Scrob Radu (Alba Iulia)

As1: Jid Georgiana (Alba Iulia)

As2: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

2.AFC SPORTUL PETREȘTI - AFC MICEȘTI

Data: 26.10.2019

Ora: 09:45

Teren: Petrești

Localitate: Petrești

A: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As1: Stan Mihaj (Alba Iulia)

As2: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iula)

3.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI - LPS SEBEȘ

Data: 26.10.2019

Ora: 17:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Stan Mihai (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Jid Georgiana (Alba Iulia)


Juniori C - Seria 3

Echipe Arbitri

1.CS OCNA MUREȘ - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 26.10.2019

Ora: 10:30

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A: Maier Lucian (Ocna Mureș)

As1: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

As2: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

2.ACS VIITORUL AIUD - CSȘ BLAJ

Data: 26.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Sârbu Aurelian (Aiud)

As1: Sârbu Andrei (Aiud)

As2: Bic Nectarie (Aiud)

3.CS OLIMPIA AIUD - CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI

Data: 21.11.2019

Ora: 15:30

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Greța Claudius (Aiud)

As1: Sârbu Andrei (Aiud)

As2: Vitez Lucian (Aiud)


Juniori D - Seria 1

Echipe Arbitri

1.ACS INDUSTRIA GALDA - ACS OPTIMUM ALBA IULIA 1

Data: 24.10.2019

Ora: 17:30

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

A2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

2.ASC ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 2008 - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 26.10.2019

Ora: 10:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

A2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

3.ACF METALURGISTUL CUGIR - AS INTER CIUGUD

Data: 28.10.2019 (Luni)

Ora: 16:00

Teren: Parc II 

Localitate: Cugir

A1: Brânde Florin (Cugir)

A2: Vâjdea George (Cugir)


Juniori D - Seria 2

Echipe Arbitri

1.CS ZLATNA - ACS OPTIMUM ALBA IULIA 2

Data: 25.10.2019 (Vineri)

Ora: 18:30

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A1: Nicola Andrei-Viorel (Alba Iulia)

A2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

2.CS NAVOBI ALBA IULIA - ACS JUNIORUL AIUD ALB

Data: 26.10.2019

Ora: 16:15

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

3.AFC UNIREA ALBA IULIA - ACS ȘC FOTBAL V. FRUMOASEI 2007

Data: 27.10.2019

Ora: 12:00

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

A2: Mutu Andrei (Alba Iulia)


Juniori D - Seria 3

Echipe Arbitri

1.CS OLIMPIA AIUD - CS INTER UNIREA

Data: 24.10.2019

Ora: 16:30

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Sârbu Aurelian (Aiud)

A2: Greța Claudius (Aiud)

2.AS FC RIVAL ALBA IULIA - ACS PERFORMANȚA IGHIU

Data: 26.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

3.CS OCNA MUREȘ - CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI

Data: 26.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Soda 

Localitate: Ocna Mureș

A1: Tătar Horea (Aiud)

A2: Bedelean Alexandru (Aiud)


Juniori E - Seria 1

Echipe Arbitri

1.AFC UNIREA ALBA IULIA - ACS OPTIMUM ALBA IULIA 1

Data: 23.10.2019

Ora: 17:30

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A1: Scrob Radu (Alba Iulia)

A2: Jid Georgiana (Alba Iulia)

2.AS UNIREA JUNIORS - ACS ȘC. FOTBAL VALEA FRUMOASEI

Data: 06.11.2019

Ora: 16:45

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Gligor Sergiu (Alba Iulia) 

A2: Șerdean Florin (Alba Iulia)

3.ACS GT SPORT ALBA IULIA - LPS SEBEȘ

Data: 27.10.2019

Ora: 13:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Iviniș Darius (Alba Iulia)

A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)


Juniori E - Seria 2

Echipe Arbitri

1.CS ZLATNA - CS OCNA MUREȘ

Data: 25.10.2019

Ora: 17:00

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A1: Nicola Andrei-Viorel (Alba Iulia)

A2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

2.ACS OPTIMUM ALBA IULIA 2 - CS OLIMPIA AIUD

Data: 28.10.2019

Ora: 16:30

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

A2: Țîra Mihai (Alba Iulia)

3.CS NAVOBI ALBA IULIA - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 27.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

A2: Mutu Andrei (Alba Iulia)


Interliga Națională

Echipe Arbitri

Data: 27.10.2019

Ora: 09:00

Teren: Arena CSO

Localitate: Cugir

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

A: Popa Adrian (Alba Iulia)

A: Brânde Florin (Cugir)

A: Voicu Răzvan (Cugir)

A: Codrea Maria (Cugir)


Cupa Satelor

Echipe Arbitri

Data: 26.10.2019

Ora: 10:30/11:30/12:30

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

A2: Angeru Adrian (Alba Iulia)

Data: 27.10.2019

Ora: 10:30/11:30/12:30

Teren: Crăciunelul de Jos

Localitate: Crăciunelul de Jos

A1: Mărginean Marius (Blaj)

A2: Muntean Raul (Blaj)

Data: 27.10.2019

Ora: 10:30/11:30/12:30

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A1: Aron Corneliu (Alba Iulia)

A2: Olaru Marcel (Alba Iulia)