ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori A1 - Etapa 10 / Juniori B1 - Etapa 8
Juniori A1 - Etapa 10 / Juniori B1 - Etapa 8 Imprimare Email

Juniori A1 - Seria 1

Echipe Arbitri

 

1.AFC UNIREA ALBA IULIA - AS ENERGIA SĂSCIORI

Data: 31.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As2: Crăciun Andra (Sebeș)

2.CS ZLATNA - AS EURO ȘPRING

Data: 31.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Crăciun Adrian (Alba Iulia)

As2: Iosa Ariana (Alba Iulia)

3.ACF METALURGISTUL CUGIR - ACS SPICUL DAIA ROMÂNĂ

Data: 31.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Parc

Localitate: Cugir

A: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

As1: Brânde Florin (Cugir)

As2: Vâjdea George (Cugir)

4.CS OCNA MUREȘ - CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA

Data: 31.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A: Sârbu Andrei (Aiud)

As1: Dan Horea (Aiud)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)


Juniori A1 - Seria 2

Echipe Arbitri

1.CSS BLAJ - ACS VIITORUL SÂNTIMBRU

Data: 26.10.2019

Ora: 10:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Spătăcean Darius (Blaj)

2.CS INTER UNIREA - CS CIL BLAJ

Data: 31.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Unirea

Localitate: Unirea

A: Tătar Horea (Aiud)

As1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

As2: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

3.ACS NICOLAE LINCA CERGĂU - AS VIITORUL VAMA SEACĂ

Data: 31.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Cergău

Localitate: Cergău

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Ciulea Antonia (Blaj)

As2: Luncean Andrei (Blaj)

4.AS VOINȚA STREMȚ - CS OLIMPIA AIUD

Data: 30.10.2019

Ora: 15:30

Teren: Stremț

Localitate: Stremț

A: Ciubucă Tudor (Aiud)

As1: Vitez Lucian (Aiud)

As2: Bic Nectarie (Aiud)


Juniori B1

Echipe Arbitri

1.CSS BLAJ - AS INTER CIUGUD

Data: 29.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

2.ACS PERFORMANȚA IGHIU - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 29.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As2: Popa Alicia (Alba Iulia)

3.ACS INDUSTRIA GALDA - CS NAVOBI ALBA IULIA

Data: 29.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Popa Dan (Teiuș)

As2: Mâșcă Andrei (Teiuș)

4.AFC MICEȘTI - ACS VIITORUL AIUD

Data: 29.10.2019

Ora: 15:30

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As2: Iosa Ariana (Alba Iulia)