ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori C - Etapa 8 / Juniori D - Etapa 9 / Juniori E - Etapa 11 / Cupa Firmelor
Juniori C - Etapa 8 / Juniori D - Etapa 9 / Juniori E - Etapa 11 / Cupa Firmelor Imprimare Email

Juniori C - Seria 1

Echipe Arbitri

1.ACS INDUSTRIA GALDA - ACS CRĂCIUNEL

Data: 02.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As2: Mihaiu Petru (Alba Iulia)

2.AFC SPINIS TEIUȘ - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 02.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Popa Dan (Teiuș)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

3.AS VIITORUL ABRUD - ACS OPTIMUM ALBA IULIA

Data: 02.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As1: Popa Adrian (Alba Iulia)

As2: Popa Alicia (Alba Iulia)


Juniori C - Seria 2

Echipe Arbitri

1.LPS SEBEȘ - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 02.11.2019

Ora: 10:00

Teren: Arini

Localitate: Sebeș

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As2: Iosa Ariana (Alba Iulia)

2.ACF METALURGISTUL CUGIR - AFC SPORTUL PETREȘTI

Data: 02.11.2019

Ora: 10:00

Teren: Parc II

Localitate: Cugir

A: Iviniș Darius (Alba Iulia)

As1: Popa Andreea (Alba Iulia)

As2: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

3.AFC MICEȘTI - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 

Data: 02.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As2: Jid Georgiana (Alba Iulia)


Juniori C - Seria 3

Echipe Arbitri

1.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - ACS VIITORUL AIUD

Data: 02.11.2019

Ora: 12:30

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

As1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

As2: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

2.ACS JUNIORUL AIUD - CS OLIMPIA AIUD

Data: 02.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Tătar Horea (Aiud)

As1: Greța Claudius (Aiud)

As2: Sima Dragoș (Aiud)

3.CSȘ BLAJ - CS OCNA MUREȘ

Data: 02.11.2019

Ora: 12:00

Teren: Parc 

Localitate: Blaj

A: Popa Alin (Teiuș)

As1: Mâșcă Andrei (Teiuș)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)


Juniori D - Seria 1

Echipe Arbitri

1.CSM UNIREA ALBA IULIA - ACF METALURGISTUL CUGIR

Data: 31.10.2019

Ora: 15:30

Teren: Cetate II 

Localitate: Alba Iulia

A1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

A2: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

2.LPS SEBEȘ - ACS INDUSTRIA GALDA 

Data: 31.10.2019

Ora: 15:45

Teren: LPS

Localitate: Sebeș

A1: Mihaiu Petru (Alba Iulia)

A2: Dragan Geanina (Sebeș)

3.AS INTER CIUGUD - ACS OPTIMUM ALBA IULIA - 1

Data: 01.11.2019 (Vineri)

Ora: 15:30

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)


Juniori D - Seria 2

Echipe Arbitri

1.CSȘ BLAJ - CS NAVOBI ALBA IULIA

Data: 02.11.2019

Ora: 14:30

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A1: Popa Alin (Teiuș)

A2: Mâșcă Andrei (Teiuș)

2.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 2007 - ACS OPRIMUM ALBA IULIA 2

Data: 03.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Scrob Radu (Alba Iulia)

A2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

3.ACS JUNIORUL AIUD ALB - AFC UNIREA ALBA IULIA 

Data: 03.11.2019

Ora: 13:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Păiuși Tudor (Aiud)

A2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)


Juniori D - Seria 3

 

Echipe Arbitri

1.AS FC RIVAL ABLA IULIA - CS OCNA MUREȘ

Data: 02.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

A2: Șerdean Florin (Alba Iulia)

2.ACS JUNIORUL AIUD ALBASTRU - CS OLIMPIA AIUD

Data: 06.11.2019

Ora:  15:45

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Cerghedean Gabriel (Teius)

A2: Mâșcă Andrei (Teiuș)

4.CS INTER UNIREA - CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI

Data: 

Ora:

Teren: Unirea

Localitate: Unirea

A1: 

A2:


Juniori E - Seria 1

Echipe Arbitri

1.AFC UNIREA ALBA IULIA - LPS SEBEȘ

Data: 01.11.2019

Ora: 16:00

Teren: Cetate II 

Localitate: Alba Iulia

A1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

A2: Scrob Radu (Alba Iulia)

2.CF METALURGISTUL CUGIR - ACS OPTIMUM ALBA IULIA 1

Data: 03.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Parc II

Localitate: Cugir

A1: Brânde Florin (Cugir)

A2: Voicu Răzvan (Cugir)

3.ACS GT SPORT ALBA IULIA - AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA

Data: 03.11.2019

Ora: 12:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Balea Horațiu (Alba Iulia)

A2: Crișan Paula (Alba Iulia)


Juniori E - Seria 2

Echipe Arbitri

1.CS NAVOBI ALBA IULIA - CS ZLATNA

Data:

Ora

Teren: Cetate II

Localitate: Sebeș

A1: 

A2:

2.ACS OPTIMUM ALBA IULIA 2 - CS OCNA MUREȘ

Data: 03.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Balea Horațiu (Alba Iulia)

A2: Crișan Paula (Alba Iulia)

3.CS OLIMPIA AIUD - AFC KINDER TEIUȘ

Data: 04.11.2019

Ora: 16:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Sârbu Andrei (Aiud)

A2: Greța Claudius (Aiud)


Cupa Firmelor și Instituțiilor

Echipe Arbitri

Data: 01.11.2019 (Vineri)

Ora: 17:00-19:00

Teren: Sintetic Liceul "Dorin Pavel"

Localitate: Alba Iulia

A: Olaru Marcel (Alba Iulia)

A: Scrob Radu (Alba Iulia)

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

A: Gligor Sergiu (Alba Iulia)