ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori A1 - Etapa 11 / Juniori B1 - Etapa 9
Juniori A1 - Etapa 11 / Juniori B1 - Etapa 9 Imprimare Email

Juniori A1 - Seria 1

Echipe Arbitri

1.ACS SPICUL DAIA ROMÂNĂ - AS EURO ȘPRING

Data: 05.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Daia Română

Localitate: Daia Română

A: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

As1: Brânde Florin (Cugir)

As2: Vâjdea George (Cugir)

2.AFC UNIREA ALBA IULIA - CS ZLATNA

Data: 05.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

3.AS ENERGIA SĂSCIORI - CS OCNA MUREȘ

Data: 05.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Scrob Radu (Alba Iulia)

As1: Crăciun Andra (Sebeș)

As2: Iosa Ariana (Alba Iulia)

4.CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 05.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Mihaiu Petru (Alba Iulia)

As2: Crăciun Adrian (Alba Iulia)

Juniori A1 - Seria 2

Echipe Arbitri

1.CS OLIMPIA AIUD - CSȘ BLAJ

Data: 05.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Sârbu Aurelian (Aiud)

As1: Dan Horea (Aiud)

As2: Vitez Lucian (Aiud)

2.ACS VIITORUL SÂNTIMBRU - AS VIITORUL VAMA SEACĂ

Data: 05.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Galtiu

Localitate: Galtiu

A: Popa Daniel (Aiud)

As1: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

As2: Popa Alicia (Alba Iulia)

3.CS INTER UNIREA - CS NICOLAE LINCA CERGĂU

Data: 05.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Unirea 

Localitate: Unirea

A: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

As1: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

As2: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

4.CS CIL BLAJ - AS VOINȚA STREMȚ

Data: 05.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Muntean Raul (Blaj)

As1: Răcuci Claudiu (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

Juniori B1

Echipe Arbitri

1.AFC UNIREA ALBA IULIA - ACS VIITORUL AIUD

Data: 08.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Oarda de Jos

Loclaitate: Oarda de Jos

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As2: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

2.CSȘ BLAJ - AFC MICEȘTI

Data: 07.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

3.AS INTER CIUGUD - ACS INDUSTRIA GALDA

Data: 07.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As2: Jid Georgiana (Alba Iulia)

4.CS NAVOBI ALBA IULIA - ACS PERFORMANȚA IGHIU

Data: 16.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)