ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori C - Etapa 9 / Juniori D - Etapa 10 / Juniori E - Etapa 12
Juniori C - Etapa 9 / Juniori D - Etapa 10 / Juniori E - Etapa 12 Imprimare Email

Juniori C - Seria 1

Echipe Arbitri

1.ACS OPTIMUM ALBA IULIA - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 09.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Man Cristian (Alba Iulia)

As2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

2.ACS INDUSTRIA GALDA - AFC SPINIS TEIUȘ

Data: 09.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Popa Alin (Teiuș)

As1: Popa Dan (Teiuș)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

3.AS VIITORUL ABRUD - ACS CRĂCIUNEL

Data: 10.11.2019 (Duminică)

Ora: 11:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Spătăcean Darius (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)


Juniori C - Seria 2

Echipe Arbitri

1.AFC MICEȘTI - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 08.11.2019

Ora: 15:30

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As2: Jid Georgiana (Alba Iulia)

2.LPS SEBEȘ - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 09.11.2019

Ora: 10:00

Teren: Arini

Localitate: Sebeș

A: Stan Mihai (Alba Iulia)

As1: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

As2: Popa Adrian (Alba Iulia)

3.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI - AFC SPORTUL PETREȘTI

Data: 09.11.2019

Ora: 13:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Ciulea Antonia (Alba Iulia)

As2: Crăciun Andra (Sebeș)


Juniori C - Seria 3

Echipe Arbitri

1.CS OCNA MUREȘ - ACS VIITORUL AIUD

Data: 09.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A: Maier Lucian (Ocna Mureș)

As1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

As2: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

2.ACS JUNIORUL AIUD - CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI

Data: 09.11.2019

Ora: 10:30

Teren: Aiudel

Localitate:  Aiud

A: Tătar Horea (Aiud)

As1: Mâșcă Andrei (Teiuș)

As2: Bic Nectarie (Aiud)

3.CSȘ BLAJ - CS OLIMPIA AIUD

Data: 09.11.2019

Ora: 12:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Răcuci Claudiu (Blaj)


Juniori D - Seria 1

Echipe Arbitri

1.ACS INDUSTRIA GALDA - AS INTER CIUGUD

Data: 09.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

A2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

2.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 2008 - LPS SEBEȘ

Data: 09.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

A2: Iosa Ariana (Alba Iulia)

3.ACS OPTIMUM ALBA IULIA 1 - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: Amânat

Ora: 

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Nicola Andrei Viorel (Alba Iulia)

A2: Stan Mihai (Alba Iulia)


Juniori D - Seria 2

Echipe Arbitri

1.ACS OPTIMUM ALBA IULIA 2 - ACS JUNIORUL AIUD ALB


Data: 09.11.2019

Ora: 12:45

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Stan Mihai (Alba Iulia)

A2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

2.AFC UNIREA ALBA IULIA - CSȘ BLAJ

Data: 09.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

A2: Mihaiu Petru (Alba Iulia)

3.CS ZLATNA - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 2008

Data: 11.11.2019

Ora: 18:30

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

A2: Șerdean Florin (Alba Iulia)


Juniori D - Seria 3

Echipe Arbitri

1.CS OCNA MUREȘ - CS INTER UNIREA

Data: 09.11.2019

Ora: 13:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A1: Sârbu Aurelian (Aiud)

A2: Ciubucă Tudor (Aiud)

2.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - ACS JUNIORUL AIUD ALBASTRU

Data: 09.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A1: Sârbu Aurelian (Aiud)

A2: Ciubucă Tudor (Aiud)

3.CS OLIMPIA AIUD - ACS PERFORMANȚA IGHIU

Data: 09.11.2019

Ora: 16:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

A2: Mâșcă Andrei (Teiuș)

4.CS INTER UNIREA - CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI (Restanță Et.9)

Data: 11.11.2019

Ora: 16:00

Teren: Unirea

Localitate: Unirea

A1: Sârbu Aurelian (Aiud)

A2: Tătar Horea (Aiud)


Juniori E - Seria 1

Echipe Arbitri

1.LPS SEBEȘ - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 06.11.2019

Ora: 16:00

Teren: Arini 2

Localitate: Sebeș

A1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

A2: Crișan Paula (Alba Iulia)

2.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 10.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Voicu Răzvan (Cugir)

A2: Vâjdea George (Cugir)

3.ACS OPTIMUM ALBA IULIA 1 - ACS GT SPORT ALBA IULIA

Data: 10.11.2019

Ora: 12:30

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Nicola Andrei Viorel (Alba Iulia)

A2: Stan Mihai (Alba Iulia)


Juniori E - Seria 2

Echipe Arbitri

1.AFC KINDER TEIUȘ - CS NAVOBI ALBA IULIA

Data: 10.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A1: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

A2: Popa Dan (Teiuș)

2.ACS JUNIORUL AIUD - CS OLIMPIA AIUD

Data: 10.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Hurghiș Răzvan (Aiud)

A2: Bedelean Alexandru (Aiud)

3.CS ZLATNA - ACS OPTIMUM ALBA IULIA 2

Data: 15.11.2019

Ora: 16:00

Teren: Minaur 

Localiate: Zlatna

A1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

A2: Șerdean Florin (Alba Iulia)