ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori C - Etapa 10 / Juniori D - Etapa 11 / Juniori E - Etapa 13
Juniori C - Etapa 10 / Juniori D - Etapa 11 / Juniori E - Etapa 13 Imprimare Email

Juniori C - Seria 1

Echipe Arbitri

1.AFC SPINIS TEIUȘ -  AS VIITORUL ABURD

Data: 16.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Popa Alin (Teiuș)

As2: Mâșcă Andrei (Teiuș)

2.AFC UNIREA ALBA IULIA - ACS INDUSTRIA GALDA

Data: 16.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Crișan Paula (Alba Iulia)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)

3.ACS CRĂCIUNEL - ACS OPTIMUM ALBA IULIA

Data: 16.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Crăciunelul de Jos

Localitate: Crăciunelul de Jos

A: Mărgniean Marius (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)


Juniori C - Seria 2

Echipe Arbitri

1.ACF METALURGISTUL CUGIR - AFC MICEȘTI

Data: 16.11.2019

Ora: 10:00

Teren: Parc

Localitate: Cugir

A: Șerdean Florin (Alba Iulia)

As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As2: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

2.AFC SPORTUL PETREȘTI - LPS SEBEȘ

Data: 16.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Petrești

Localitate: Petrești

A: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As1: Jid Georgiana (Alba Iulia)

As2: Iosa Ariana (Alba Iulia)

3.CSM UNIREA ALBA IULIA - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI

Data: 16.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

As2: Mihalcea Remus (Alba Iulia)


Juniori C - Seria 3

Echipe Arbitri

1.ACS VIITORUL AIUD - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 16.11.2019

Ora: 10:30

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Sârbu Aurelian (Aiud)

As1: Vitez Lucian (Aiud)

As2: Bic Nectarie (Aiud)

2.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - CSȘ BLAJ

Data: 16.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

As1: Costin Radu (Ocna Mureș)

As2: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

3.CS OLIMPIA AIUD - CS OCNA MUREȘ

Data: 16.11.2019

Ora: 12:30

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Greța Claudius (Aiud)

As1: Vitez Lucian (Aiud)

As2: Păiuși Tudor (Aiud)


Juniori D - Seria 1

Echipe Arbitri

1.CSM UNIREA ALBA IULIA - AS INTER CIUGUD

Data: 13.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Cetate II 

Localitate: Alba Iulia

A1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

A2: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

2.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 2008 - ACS INDUSTRIA GALDA

Data: 16.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Șerdean Florin (Alba Iulia)

A2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

3.LPS SEBEȘ - ACF METALURGISTUL CUGIR 

Data: 18.11.2019

Ora: 15:15

Teren: LPS

Localitate: Sebeș

A1: Iviniș Darius (Alba Iulia)

A2: Mutu Andrei (Alba Iulia)


Juniori D - Seria 2

Echipe Arbitri

1.CSȘ BLAJ - ACS OPTIMUM ALBA IULIA 2

Data: 12.11.2019

Ora: 15:45

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A1: Mărginean Marius (Blaj)

A2: Muntean Raul (Blaj)

2.CS NAVOBI ALBA IULIA - CS ZLATNA

Data: 16.11.2019

Ora: 13:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

3.ACS JUNIORUL AIUD ALB - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 2007

Data: 17.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Sârbu Aurelian (Aiud)

A2: Greța Claudius (Aiud)


Juniori D - Seria 3

Echipe Arbitri

1.ACS PERFORMANȚA IGHIU - CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI

Data: 13.11.2019

Ora: 16:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A1: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

A2: Jid Georgiana (Alba Iulia)

2.ACS JUNIORUL AIUD ALBASTRU - CS INTER UNIREA

Data: 13.11.2019

Ora: 16:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Tătar Horea (Aiud)

A2: Greța Claudius (Aiud)

3.AS FC RIVAL ALBA IULIA - CS OLIMPIA AIUD 

Data: 16.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

A2: Olaru Marcel (Alba Iulia)


Juniori E - Seria 1

Echipe Arbitri

1.LPS SEBEȘ - ACS OPTIMUM ALBA IULIA 1

Data: 13.11.2019

Ora: 16:00

Teren: Arini II

Localitate: Sebeș

A1: Iviniș Darius (Alba Iulia)

A2: Mihaiu Petru (Alba Iulia)

2.CF METALRUGISTUL CUGIR - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 

Data: 17.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Parc II

Localitate: Cugir

A1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

A2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

3.AFC UNIREA ALBA IULIA - AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA

Data: 17.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Balea Horațiu (Alba Iulia)

A2: Popa Adrian (Alba Iulia)


Juniori E - Seria 2

Echipe Arbitri

1.ACS JUNIORUL AIUD - AFC KINDER TEIUȘ

Data: 13.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Tătar Horea (Aiud)

A2: Greța Claudius (Aiud)

2.ACS OPTIMUM ALBA IULIA 2 - CS NAVOBI ALBA IULIA

Data: 17.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

A2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

3.CS OLIMPIA AIUD - CS OCNA MUREȘ

Data: 17.11.2019

Ora: 13:00

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Tătar Horea (Aiud)

A2: Sârbu Aurelian (Aiud)