ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori D - Etapa 12 / Juniori E - Etapa 14
Juniori D - Etapa 12 / Juniori E - Etapa 14 Imprimare Email

Juniori D - Seria 1

Echipe Arbitri

1.ACS OPTIUMUM ALBA IULIA 1 - LPS SEBEȘ

Data: 23.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

A2: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

2.ACS INDUSTRIA GALDA - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 23.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A1: Nicola Andrei Viorel (Alba Iulia)

A2: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

3.CF METALURGISTUL CUGIR - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 2008

Data: 23.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Parc II 

Localitate: Cugir

A1: Nicola Andrei Viorel (Alba Iulia)

A2: Nicola Andrei II (Alba Iulia)


Juniori D - Seria 2

Echipe Arbitri

1.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 2007 - CSȘ BLAJ

Data: 23.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Iviniș Darius (Alba Iulia)

A2: Uleșan Robert (Alba Iulia)

2.CS ZLATNA - ACS JUNIORUL AIUD ALB

Data: 23.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

A2: Mihaiu Petru (Alba Iulia)

3.AFC UNIREA ALBA IULIA - CS NAVOBI ALBA IULIA

Data: 23.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Cetate II 

Localitate: Alba Iulia

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Popa Andreea (Alba Iulia)


Juniori D - Seria 3

Echipe Arbitri

1.CS INTER UNIREA - ACS PERFORMANȚA IGHIU

Data: 23.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Unirea

Localitate: Unirea

A1: Costin Radu (Ocna Mureș)

A2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

2.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - AS FC RIVAL ALBA IULIA

Data: 23.11.2019

Ora: 15:00

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A1: Sârbu Andrei (Aiud)

A2: Bedelean Alexandru (Aiud)

3.CS OCNA MUREȘ - ACS JUNIORUL AIUD ALBASTRU

Data: 23.11.2019

Ora: 15:30

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

A2: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)


Juniori E - Seria 1

Echipe Arbitri

1.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI - LPS SEBEȘ

Data: 20.11.2019

Ora: 18:15

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Scrob Radu (Alba Iulia)

A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

2.ACS GT SPORT ALBA IULIA - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 24.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Uleșan Robert (Alba Iulia)

3.AS UNIREA JUNIORS - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 24.11.2019

Ora: 13:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A1: Popa Adrian (Alba Iulia)

A2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)


Juniori E - Seria 2

Echipe Arbitri

1.CS ZLATNA - CS OLIMPIA AIUD

Data: 24.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A1: Stan Mihai (Alba Iulia)

A2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

2.CS OCNA MUREȘ - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 24.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A1: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

A2: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

3.AFC KINDER TEIUȘ - ACS OPTIMUM ALBA IULIA 2

Data: 24.11.2019

Ora: 11:00

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A1: Greța Claudius (Aiud)

A2: Păiuși Tudor (Aiud)