ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori 29.04-04.05.2024
Juniori 29.04-04.05.2024 Imprimare Email

U 19 - Elite

Echipe Arbitri

1.CS METALURGISTUL CUGIR - CS UNIVERSITAR DIN ALBA IULIA

Data: 30.04.2024

Ora: 18:00

Teren: ParcA

Localitate: Cugir

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Dorobanțu Claudiu (Alba Iulia)

As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

2.ACS ADU ACADEMY ȘONA - CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI

Data: 30.04.2024

Ora: 18:00

Teren: Șona

Localitate: Șona

A: Mărginean Marius(Blaj)

As1: Scoarță Denis (Blaj)

As2: Budiu Mihai (Blaj)

3.ACS VIITORUL SÂNTIMBRU - CS CIL BLAJ

Data: 30.04.2024

Ora: 18:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

As2: Prodan Bogdan (Alba Iulia)


U 19 - Clasic

Echipe Arbitri

1.ACS ENERGIA SĂSCIORI - ACS VIITORUL VAMA SEACĂ

Data: 30.04.2024

Ora: 18:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Rădoi Răzvan (Alba Iulia)

As2: Câmpean Vlad (Alba Iulia)

2.CSL HIDRO MECANICA ȘUGAG - AFC SPORTUL PETREȘTI

Data: 01.05.2024

Ora: 18:00

Teren: Arini

Localitate: Sebeș

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Modol Raluca (Alba Iulia)

As2: Rădoi Bogdan (Alba Iulia)


U 16

Echipe Arbitri

1.CSC VIITORUL NOȘLAC - CS OLIMPIA AIUD

Data: 29.04.2024

Ora: 18:00

Teren: Vama Seacă

Localitate: Vama Seacă

A: Șipoș Lorand (Ocna Mureș)

As1: Popa Alin (Teiuș)

As2: Sima Dragoș (Teiuș)


U 15 - Elite

Echipe Arbitri

1.CS METALURGISTUL CUGIR - LPS SEBEȘ

Data: 30.04.2024

Ora: 16:00

Teren: Parc

Localitate: Cugir

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Dorobanțu Claudiu (Alba Iulia)

As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

2.LPS SEBEȘ - CS OLIMPIA AIUD

Data: 03.05.2024

Ora: 11:00

Teren: Pielaru

Localitate: Sebeș

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Dehelean  Mihai  ( Alba Iulia)

As2: Coltor Florin (Alba Iulia)

ECHIPE

ARBITRI

3.CS METALURGISTUL CUGIR-CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 04.05.2024

Ora: 11:00

Teren: Parc

Localitate: Cugir 

A: Cioran Sergiu (Cugir)

As1: Dorobanțu Claudiu (Cugir)

As2: Bogdan Vlad (Cugir)

4.CSȘ BLAJ - ACS STAR PRO OPTIMUM

Data: 03.05.2024

Ora: 11:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Muntean Raul (Blaj)

As1: Hațegan Alexandru (Blaj)

As2: Scoarță Denis (Blaj)


U 15 - Clasic

Echipe Arbitri

1.CS INTER UNIREA - AS LIMBENII LIMBA

Data: 30.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Unirea

Localitate: Unirea

A: Ciubucă Tudor (Aiud)

As1: Stanciu Patrick (Aiud)

As2: Patani Antonio (Aiud)


U 14 - Elite

Echipe Arbitri

1.LPS SEBEȘ - ACS Ș.F. VALEA FRUMOASEI

Data: 29.04.2024

Ora: 19:30

Teren: Pielaru

Localitate: Sebeș

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Golgoț Mihai (Alba Iulia)


U 14 - Clasic

Echipe Arbitri

1.ACS SPORTUL CÂMPENI - CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI

Data: 03.05.2024

Ora: 14:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Nicola Andrei (Alba Iulia)

As1: Furdui Eduard (Abrud)

As2: Pașca Paul (Vadu Moților)


 

Competitii 2024-2025