ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori 18->19.05.2024
Juniori 18->19.05.2024 Imprimare Email

 

Juniori U17:

 

1.CSȘ Blaj - LPS Sebeș

Date: 18.05.2024

Ora: 11:00

Etapa: 19

Tere: Parc - Sintetic

Localitate: Blaj

A: Muntea Raul (Blaj)

As1: Hațegan Alexandru (Blaj)

As2: Budiu Mihai (Blaj)


Juniori U15 - Elite:

Echipe

Arbitri

1.CSM Unirea Alba Iulia - ACS Star PRO Optimum

Date: 19.05.2024

Ora: 10:00

Etapa: 10

Tere: Cetate 2

Localitate: Alba Iulia


A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Man Cristian (Alba Iulia)

As2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

 

Juniori U15 - Clasic:

 

Echipe

Arbitri

1.CS Ocna Mureș - CS Zlatna

Date: 18.05.2024

Ora: 15:00

Etapa: 8

Tere: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A: Bedelean Alexandru (Aiud)

As1: Stanciu Patrick (Aiud)

As2: Patani Antonio (Aiud)


 

Juniori U14 - Clasic:

1.CSC Fortuna Lunca Mureșului - ACS Sportul Câmpeni

Date: 18.05.2024

Ora: 15:00

Etapa: 5

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

As2: Șipoș Lorand (Ocna Mureș)

 

Juniori U13:

 

1.ACS Star PRO Optimum - AFC Sportul 2015 Petrești

Data: 18.05.2024

Etapa: 20

Ora: 10:00

Teren: Oiejdea

Loc: Oiejdea


A1:Cerghedean Gabriel(Teiuș)

A2: Popa Alin (Teiuș)    

 

Juniori U12:

Teren: Săsciori

Data: 19.05.2024

Etapa: 20

ECHIPE

ARBITRI

1.ACS GT Sport Alba Iulia - CS Metalurgistul Cugir

ORA: 15:00

A1: Voicu Răzvan(Cugir)

A2: Cioran Sergiu (Cugir)

2.ACS S.F. Valea Frumoasei - Alba Iulia - CS Universitar din Alba Iulia

ORA:15:00

A1: Muntean Raul (Blaj)

A2: Mulea Rareș (Aiud)

3.ACS S.F. Valea Frumoasei - Sasciori - ACS Star PRO Optimum

ORA:16:15

A1: Mulea Rareș (Aiud)

A2: Cioran Sergiu (Cugir)

4.ACS Juniorul Aiud - ACS Juniorul Sebeș

ORA:17:30

A1: Muntean Raul (Blaj)

 

5.CS Unit Alba Iulia - CSM Unirea Alba Iulia

ORA:17:30

 

A2: Voicu Răzvan (Cugir)

Juniori U11:

 

Teren: Săsciori

Data: 18.05.2024

Etapa: 20

ECHIPE

ARBITRI

1.CS Ocna Mureș - ACS Juniorul Aiud 2

ORA: 13:30

A1: Olaru Marcel(Alba Iulia)

A2: Nistor Daniel (Zlatna)

2.CSȘ Blaj - LPS Sebeș

ORA:13:30

A1: Cerghedean Gabriel(Teiuș)

A2: Popa Alin (Teiuș)

3.ACS S.F. Valea Frumoasei - Sasciori - CSM Unirea Alba Iulia

ORA:14:45

A1: Olaru Marcel(Alba Iulia)

A2: Nistor Daniel (Zlatna)

4.ACS S.F. Valea Frumoasei - Alba Iulia - ACS Spicul Daia Română

ORA:14 :45

A1:Cerghedean Gabriel(Teiuș)

A2: Popa Alin (Teiuș)

5.ACS Star PRO Optimum - ACS Industria Galda

ORA:16:00

A1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

Cupa Familiei:

Data: 18.05.2024

ORA: 15:00

A1: Avram Adriana (Alba Iulia)

A2: Modol Raluca (Alba Iulia)

A3: Sunzuiana Elisabeta (Alba Iulia)

 


 

Competitii 2024-2025