ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 5 Imprimare Email

Seria I

Echipe Arbitri

1.CS CUPRIROM ABRUD - AS MUREȘUL GÂMBAȘ

Data: 05.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Popa Daniel (Aiud)

As1: Stan Mihai (Alba Iulia)

As2: Șerdean Florin (Alba Iulia)

 

Secr: Mărginean Ioan (Alba Iulia)

2.ACS PROGRESUL FĂRĂU - CS GLORIA CRICĂU

Data: 06.10.2019

Ora: 13:00

Teren: Fărău

Localitate: Fărău

A: Maier Lucian (Ocna Mureș)

As1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

 

Secr: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș)

3.CS OCNA MUREȘ II - ACS BĂGĂU 

Data: 06.10.2019

Ora: 14:00

Teren: Războieni

Localitate: Războieni

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Mâșcă Andrei (Teiuș)

As2: Popa Dan (Teiuș)

 

Secr: Lupean Ioan (Teiuș)

4.AS LIMBENII LIMBA - CS FC LOPADEA NOUĂ

Data: 06.10.2019

Ora: 14:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

As2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

 

Secr: Roșu Ioan (Alba Iulia)

5.AS SPORTUL LIVEZILE - ACS INDUTRIA GALDA II 

Data: 06.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Maier Lucian (Ocna Mureș)

As1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

 

Secr: Ilie Ion (Aiud)

6.CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ - CS RAPID CFR TEIUȘ

Data: 06.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Baia de Arieș

Localitate: Baia de Arieș

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Bedelean Alexandru (Aiud)

As2: Păiuși Tudor (Aiud)

 

Secr: Iancu Constantin (Zlatna)


Seria a II-a

Echipe Arbitri

1.AFC VIITORUL RĂHĂU - AS VIITORUL BIIA

Data: 06.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Răhău

Localitate: Răhău

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As2: Popa Alin (Teiuș)

 

Secr: Voicu Jenel (Cugir)

2.CS SPICUL BUCERDEA - AS INTER CIUGUD

Data: 06.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Bucerdea

Localitate: Bucerdea

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Tătar Horea (Aiud)

As2: Tătar Antoniu (Aiud)

 

Secr: Neagu Marcel (Teiuș)

3.CS VOINȚA TEIUȘ - AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ

Data: 06.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Barb Ioan (Aiud)

As2: Popa Adrian (Alba Iulia)

 

Secr: Vezan Ilie (Blaj)

4.AS HIDROMECANICA ȘUGAG - AS TINERETUL ȘONA

Data: 06.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Șugag 

Localitate: Șugag 

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Brînde Florin (Cugir)

As2: Voicu Răzvan (Cugir)

 

Secr: Costea Dan (Vințu de Jos)

5.AS PĂNADE - AS VOINȚA BELDIU

Data: 06.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Pănade

Localitate: Pănade

A: Scrob Radu (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

 

Secr: Bulugea Radu (Blaj)

6.ACS CRĂCIUNEL - AS TÂTNAVELE TIUR

Data: 06.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Crăciunelul de Jos

Localitate: Crăciunelul de Jos

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Șteu Julia (Teiuș)

 

Secr: Mărginean Marius (Blaj)