ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 7 Imprimare Email

Seria I

Echipe

Arbitri

1.CS CUPRIROM ABRUD - CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ

Data: 19.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As2: Stan Mihai (Alba Iulia)

 

Secr: Chirilă Cosmin (Alba Iulia)

2.AS LIMBENII LIMBA - ACS INDUSTRIA GALDA II

Data: 20.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Popa Alin (Teiuș)

As2: Mîșcă Andrei (Teiuș)

 

Secr: Danciu Dorin (Alba Iulia)

3.AS SPORTUL LIVEZILE - CS RAPID CFR TEIUȘ

Data: 20.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Nagy Andrei (Turda)

As1: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

As2: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

 

Secr: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș)

4.CS OCNA MUREȘ II - CS FC LOPADEA NOUĂ

Data: 20.10.2019

Ora: 14:00

Teren: Războieni 

Localitate: Războieni

A: Scrob Radu (Alba Iulia)

As1: Stan Mihai (Alba Iulia)

As2: Ciubucă Tudor (Aiud)

 

Secr: Rosu Ioan (Alba Iulia)

5.AS ȘOIMII CIUMBRUD - AS MUREȘUL GÂMBAȘ

Data: 20.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Ciumbrud

Localitate: Ciumbrud

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Mulea Rareș (Aiud)

As2: Barb Ioan (Aiud)

 

Secr: Iancu Constantin (Zlatna)

6.ACS BĂGĂU - CS GLORIA CRICĂU

Data: 20.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Băgău

Localitate: Băgău

A: Hurghiș Răzvan (Aiud)

As1: Greța Claudius (Aiud)

As2: Tătar Antoniu (Aiud)

 

Secr: Lupean Ioan (Teiuș)


Seria a II-a

Echipe Arbitri

1.AFC VIITORUL RĂHĂU - AS TINERETUL ȘONA

Data: 20.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Răhău

Localitate: Răhău

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Bedelean Alexandru (Aiud)

As2: Păiuși Tudor (Aiud)

 

Secr: Costea Dan (Vințu de Jos)

2.AS PĂNADE - AS VIITORUL BIIA

Data: 20.10.2019

Ora: 11:30

Teren: Pănade

Localitate: Pănade

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

 

Secr: Marginean Marius (Blaj)

3.AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ - AS VOINȚA BELDIU

Data: 20.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Valea Lungă

Localitate: Valea Lungă

A: Marginean Marius (Blaj)

As1: Șerdean Florin (Alba Iulia)

As2: Popa Adrian (Alba Iulia)

 

Secr: Mărginen Ioan (Alba Iulia)

4.CS SPICUL BUCERDEA - AS TÂRNAVELE TIUR

Data: 20.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Bucerdea 

Localitate: Bucerdea

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

 

Secr: Lazăr Aurel (Teiuș)

5.CS VOINȚA TEIUȘ - AS EURO SPRING

Data: 20.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Brînde Florin (Cugir)

As2: Voicu Răzvan (Cugir)

 

Secr: Ilie Ion (Aiud)

6.AS HIDROMECANICA ȘUGAG - ACS CRĂCIUNEL

Data: 20.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Șugag

Localitate: Șugag

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Popa Andreea (Alba Iulia)

As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

 

Secr: Voicu Jenel (Cugir)