ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 8 Imprimare Email

Seria 1

Echipe Arbitri

1.CS RAPID CFR TEIUȘ - AS ȘOIMII CIUMBRUD

Data: 26.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Maier Lucian (Ocna Mureș)

As1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

 

Secr: Baidoc Horațiu (Aiud)

2.CS CUPRIROM ABRUD - ACS BĂGĂU

Data: NU SE DISPUTĂ 

Ora: 

Teren: 

Localitate: 

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

 

Secr: Costea Dan (Vințu de Jos)

3.CS FC LOPADEA NOUĂ - CS GLORIA CRICĂU

Data: 27.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Lopadea Nouă

Localitate: Lopadea Nouă

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

As2: Dan Horea (Aiud)

 

Secr: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș)

4.ACS INDUSTRIA GALDA II - ACS PROGRESUL FĂRĂU

Data: 27.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

As2: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

 

Secr: Neagu Marcel (Teiuș)

5.CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ - AS SPORTUL LIVEZILE

Data: 27.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Baia de Arieș

Localitate: Baia de Arieș

A: Hurghiș Răzvan (Aiud)

As1: Tătar Horea (Aiud)

As2: Bedelean Alexandru (Aiud)

 

Secr: Ilie Ion (Aiud)

6.AS MUREȘUL GÂMBAȘ - AS LIMBENII LIMBA

Data: 27.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Gâmbaș

Localitate: Gâmbaș

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

As2: Popa Alin (Teiuș)

 

Secr: Lazăr Aurel (Teiuș)


Seria 2

Echipe Arbitri

1.AS INTER CIUGUD - AS PĂNADE

Data: 27.10.2019

Ora: 14:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Copîndean Andrei (Ocna Mureș)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

 

Secr: Voicu Jenel (Cugir)

2.AS VIITORUL BIIA - CS VOINȚA TEIUȘ

Data: 27.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Biia

Localitate: Biia

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Spătăcean Darius (Blaj)

As2: Răcuci Claudiu (Blaj)

 

Secr: Vezan Ilie (Blaj)

3.AS HIDROMECANICA ȘUGAG - AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ

Data: 27.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Șugag 

Localitate: Șugag

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

As2: Șerdean Florin (Alba Iulia)

 

Secr: Costea Dan (Alba Iulia)

4.AS TÂRNAVELE TIUR - AFC VIITORUL RĂHĂU

Data: 27.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Mîșcă Andrei (Teiuș)

As2: Popa Dan (Teiuș)

 

Secr: Neagu Marcel (Teiuș)

5.AS EURO ȘPRING - AS VOINȚA BELDIU

Data: 27.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Șpring

Localiate: Șpring

A: Nicola Andrei-Viorel (Alba Iulia)

As1: Nistor Daniel (Zlatna)

As2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

 

Secr: Lupean Ioan (Teuiș)

6.ACS CRĂCIUNEL - CS SPICUL BUCERDEA

Data: 27.10.2019

Ora: 15:00

Teren: Crăciunelul de Jos

Localitate: Crăciunelul de Jos

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

 

Secr: Mărginean Marius (Blaj)