ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arhive Competitii 2009-2010 Juniori E Trofeul Ghe. HAGI Juniori E Trofeul Ghe. Hagi 2009-2010
Juniori E Trofeul Ghe. Hagi 2009-2010
Imprimare
 
Etapa 1
2010-01-09 10:00 AM
Crăciunelul de Jos - : - Viitorul Abrud
Etapa 1
2010-01-09 11:15 AM
CSO Cugir 4 : 0 FC Lopadea Nouă
Etapa 1
2010-01-09 12:30 AM
CS Zlatna 4 : 9 CSM Sebeș
Etapa 1
2010-01-09 13:45 AM
Metalul Aiud 4 : 7 Unirea 1924 Alba Iulia
Etapa 1
2010-01-09 15:00 AM
Rival Alba Iulia 4 : 4 CS Ocna Mureș
 
Etapa 2
2010-01-16 09:30 AM
Crăciunelul de Jos - : - Unirea 1924 Alba Iulia
Etapa 2
2010-01-16 10:30 AM
CSM Sebeș 3 : 0 CS Ocna Mureș
Etapa 2
2010-01-16 11:30 AM
FC Lopadea Nouă 6 : 7 Rival Alba Iulia
Etapa 2
2010-01-16 12:30 AM
Viitorul Abrud 0 : 17 Metalul Aiud
Etapa 2
2010-01-16 13:30 AM
CSO Cugir 4 : 2 CS Zlatna
 
Etapa 3
2010-01-23 09:30 AM
CS Zlatna - : - Crăciunelul de Jos
Etapa 3
2010-01-23 10:30 AM
Metalul Aiud 7 : 1 CSO Cugir
Etapa 3
2010-01-23 11:30 AM
Rival Alba Iulia 4 : 2 Viitorul Abrud
Etapa 3
2010-01-23 12.30 AM
CS Ocna Mureș 6 : 2 FC Lopadea Nouă
Etapa 3
2010-01-23 13:30 AM
Unirea 1924 Alba Iulia 6 : 1 CSM Sebeș
 
Etapa 4
2010-01-30 09:30 AM
Crăciunelul de Jos - : - CSM Sebeș
Etapa 4
2010-01-30 10:30 AM
FC Lopadea Nouă 0 : 3 Unirea 1924 Alba Iulia
Etapa 4
2010-01-30 11:30 AM
Viitorul Abrud 0 : 6 CS Ocna Mureș
Etapa 4
2010-01-30 12:30 AM
CSO Cugir 5 : 3 Rival Alba Iulia
Etapa 4
2010-01-30 13.30 AM
CS Zlatna 1 : 8 Metalul Aiud
 
Etapa 5 Intermediara
2010-02-03 09:30 AM
Metalul Aiud - : - Crăciunelul de Jos
Etapa 5 Intermediara
2010-02-03 10:30 AM
Rival Alba Iulia 2 : 8 CS Zlatna
Etapa 5 Intermediara
2010-02-03 11.30 AM
CSM Sebeș 7 : 3 FC Lopadea Nouă
Etapa 5 Intermediara
2010-02-03 12.30 AM
Unirea 1924 Alba Iulia 12 : 1 Viitorul Abrud
Etapa 5 Intermediara
2010-02-03 13:30 AM
CS Ocna Mureș 4 : 1 CSO Cugir
 
Etapa 6
2010-02-06 09:30 AM
Crăciunelul de Jos - : - FC Lopadea Nouă
Etapa 6
2010-02-06 10:30 AM
Viitorul Abrud 0 : 10 CSM Sebeș
Etapa 6
2010-02-06 11:30 AM
CSO Cugir 1 : 3 Unirea 1924 Alba Iulia
Etapa 6
2010-02-06 12.30 AM
CS Zlatna 2 : 5 CS Ocna Mureș
Etapa 6
2010-02-06 13.30 AM
Metalul Aiud 10 : 0 Rival Alba Iulia
 
Etapa 7
2010-02-13 AM
Rival Alba Iulia - : - Crăciunelul de Jos
Etapa 7
2010-02-13 10:00 AM
Unirea 1924 Alba Iulia 7 : 2 CS Zlatna
Etapa 7
2010-02-13 11.00 AM
FC Lopadea Nouă 5 : 4 Viitorul Abrud
Etapa 7
2010-02-13 12.00 AM
CSM Sebeș 4 : 0 CSO Cugir
Etapa 7
2010-02-13 13:00 AM
CS Ocna Mureș 3 : 1 Metalul Aiud
 
Etapa 8
2010-02-20 AM
CSO Cugir - : - Crăciunelul de Jos
Etapa 8
2010-02-20 10:00 AM
CS Zlatna 5 : 5 Viitorul Abrud
Etapa 8
2010-02-20 11:00 AM
Metalul Aiud 8 : 2 FC Lopadea Nouă
Etapa 8
2010-02-20 12.00 AM
Rival Alba Iulia 1 : 2 CSM Sebeș
Etapa 8
2010-02-20 13.00 AM
CS Ocna Mureș 1 : 4 Unirea 1924 Alba Iulia
 
Etapa 9
2010-02-27 AM
CS Ocna Mureș - : - Crăciunelul de Jos
Etapa 9
2010-02-27 10:00 AM
FC Lopadea Nouă 3 : 6 CS Zlatna
Etapa 9
2010-02-27 11:00 AM
Viitorul Abrud 2 : 10 CSO Cugir
Etapa 9
2010-02-27 12:00 AM
CSM Sebeș 3 : 0 Metalul Aiud
Etapa 9
2010-02-27 13:00 AM
Unirea 1924 Alba Iulia 6 : 1 Rival Alba Iulia