Campionatul Județean de Futsal 2016 |
|
FAZA I
Grupa: 1
Localitatea: Valea Lungă
Data: 31 Ianuarie 2016
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
GOL |
P |
1 |
AS Gaz Metan Valea Lungă |
3 |
3 |
0 |
0 |
11-3 |
9 |
2 |
AS Nicolae Linca Cergău |
3 |
2 |
0 |
1 |
22-13 |
6 |
3 |
CS Spicul Bucerdea |
3 |
1 |
0 |
2 |
14-19 |
3 |
4 |
AS Tineretul Șona |
3 |
0 |
0 |
3 |
9-21 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
13:00 |
AS Gaz Metan Valea Lungă |
3-0* |
CS Spicul Bucerdea |
14:00 |
AS Nicolae Linca Cergău |
9-3 |
AS Tineretul Șona |
15:00 |
AS Gaz Metan Valea Lungă |
5-3 |
AS Nicolae Linca Cergău |
16:00 |
CS Spicul Bucerdea |
9-6 |
AS Tineretul Șona |
17:00 |
AS Gaz Metan Valea Lungă |
3-0* |
AS Tineretul Șona |
18:00 |
CS Spicul Bucerdea |
5-10 |
AS Nicolae Linca Cergău |
* Neprezentare
Grupa: 2
Localitatea: Aiud
Data: 31 Ianuarie 2016
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
Gol |
P |
1 |
CS Olimpia Aiud |
3 |
3 |
0 |
0 |
30-13 |
9 |
2 |
AS Mureșul Gîmbaș |
3 |
2 |
0 |
1 |
22-24 |
6 |
3 |
AS Voința Beldiu |
3 |
1 |
0 |
2 |
22-22 |
3 |
4 |
AS Voința Stremț |
3 |
0 |
0 |
3 |
13-28 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
09:00 |
CS Olimpia Aiud |
10-4 |
AS Mureșul Gîmbaș |
10:00 |
AS Voința Stremț |
3-9 |
AS Voința Beldiu |
11:00 |
CS Olimpia Aiud |
11-4 |
AS Voința Stremț |
12:00 |
AS Murșul Gîmbaș |
10-8 |
AS Voința Beldiu |
13:00 |
CS Olimpia Aiud |
9-5 |
AS Voința Beldiu |
14:00 |
AS Mureșul Gîmbaș |
8-6 |
AS Voința Stremț |
Grupa: 3
Localitatea: Ocna Mureș
Data: 31 Ianuarie 2016
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
Gol |
P |
1 |
CS Ocna Mureș |
3 |
3 |
0 |
0 |
20-8 |
9 |
2 |
AS Fortuna Lunca Mureșului |
3 |
2 |
0 |
1 |
16-14 |
6 |
3 |
CS Viitorul Unirea |
3 |
1 |
0 |
2 |
9-16 |
3 |
4 |
AS Inter Unirea |
3 |
0 |
0 |
3 |
19-26 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
13:00 |
CS Ocna Mureș |
4-1 |
AS Fortuna Lunca Mureșului |
14:00 |
CS Viitorul Unirea |
6-5 |
AS Inter Unirea |
15:00 |
CS Ocna Mureș |
6-0 |
CS Viitorul Unirea |
16:00 |
AS Fortuna Lunca Mureșului |
10-7 |
AS Inter Unirea |
17:00 |
CS Ocna Mureș |
10-7 |
AS Inter Unirea |
18:00 |
AS Fortuna Lunca Mureșului |
5-3 |
CS Viitorul Unirea |
Grupa: 4
Localitatea: Vințu de Jos
Data: 31 ianuarie 2016
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
Gol |
P |
1 |
AS Mureșul Vințu de Jos |
3 |
3 |
0 |
0 |
30-7 |
9 |
2 |
AS Inter Ciugud |
3 |
2 |
0 |
1 |
22-12 |
6 |
3 |
AS Limbenii Limba |
3 |
1 |
0 |
2 |
8-26 |
3 |
4 |
AFC Micești |
3 |
0 |
0 |
3 |
11-26 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
14:00 |
Mureșul Vințu de Jos |
7-3 |
AS Inter Ciugud |
15:00 |
AFC Micești |
4-6 |
AS Limbenii Limba |
16:00 |
AS Mureșul Vințu de Jos |
12-3 |
AFC Micești |
17:00 |
AS Inter Ciugud |
11-1 |
AS Limbenii Limba |
18:00 |
AS Mureșul Vințu de Jos |
11-1 |
AS Limbenii Limba |
19:00 |
AS Inter Ciugud |
8-4 |
AFC Micești |
Grupa: 5
Localitatea: Sebeș
Dala: 31 ianuarie 2016
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
Gol |
P |
1 |
ACS Șurianu 1945 Sebeș |
3 |
2 |
0 |
1 |
25-11 |
6 |
2 |
AFC Sportul Petrești |
3 |
2 |
0 |
1 |
20-15 |
6 |
3 |
AS Hidromecanica Șugag |
3 |
2 |
0 |
1 |
14-19 |
6 |
4 |
AS Energia Săsciori |
3 |
0 |
0 |
3 |
7-16 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
09:00 |
ACS Șurianu 1945 Sebeș |
8-1 |
AS Energia Săsciori |
10:00 |
AFC Sportul Petrești |
4-7 |
AS Hidromecanica Șugag |
11:00 |
ACS Șurianu 1945 Sebeș |
5-7 |
FC Sportul Petrești |
16:00 |
AS Energia Săsciori |
3-4 |
AS Hidromecanica Șugag |
17:00 |
ACS Șurianu 1945 Sebeș |
12-3 |
AS Hidromecanica Șugag |
18:00 |
AS Energia Săsciori |
3-9 |
AFC Sportul Petrești |
Grupa: 6
Localitatea: Sebeș
Data: 30 Ianuarie 2016
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
Gol |
P |
1 |
LPS Sebeș 1 |
3 |
3 |
0 |
0 |
34-8 |
9 |
2 |
AFC Metalurgistul 1939 Cugir |
3 |
2 |
0 |
1 |
20-12 |
6 |
3 |
LPS Sebes 2 |
3 |
1 |
0 |
2 |
7-23 |
3 |
4 |
AS Inter Ciugud A1 |
3 |
0 |
0 |
3 |
6-24 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
09:00 |
LPS Sebeș 1 |
14-1 |
LPS Sebeș 2 |
10:00 |
AS Inter Ciugud |
1-9 |
AFC Metalurgistul 1939 Cugir |
11.00 |
LPS Sebeș 1 |
11-4 |
AS Inter Ciugud |
12:00 |
LPS Sebeș 2 |
2-8 |
AFC Metalurgistul 1939 Cugir |
13:00 |
LPS Sebeș 1 |
9-3 |
AFC Metalurgistul 1939 Cugir |
14:00 |
LPS Sebeș 2 |
4-1 |
AS Inter Ciugud |
FAZA II
Grupa: A
Localitatea: Ocna Mureș
Data: 06 februarie 2016 (Sâmbătă)
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
î |
Gol |
P |
1 |
CS Ocna Mureș |
2 |
2 |
0 |
0 |
18-5 |
6 |
2 |
AS Gaz Metan Valea Lungă |
2 |
1 |
0 |
1 |
9-11 |
3 |
3 |
AS Mureșul Gâmbaș |
2 |
0 |
0 |
2 |
5-16 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
13:00 |
AS Gaz Metan Valea Lungă |
7-2 |
AS Mureșul Gâmbaș |
14:00 |
AS Gaz Metan Valea Lungă |
2-9 |
CS Ocna Mureș |
15:00 |
AS Mureșul Gâmbaș |
3-9 |
CS Ocna Mureș |
Grupa: B
Localitatea: Aiud
Data: 07 februarie 2016 (Duminică)
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
Gol |
P |
1 |
CS Olimpia Aiud
|
2 |
2 |
0 |
0 |
13-6 |
6 |
2 |
AS Fortuna Lunca Mureșului
|
2 |
1 |
0 |
1 |
16-9 |
3 |
3 |
AS Nicolae Linca Cergău
|
2 |
0 |
0 |
2 |
7-21 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
AS Nicolae Linca Cergău |
3-8 |
CS Olimpia Aiud |
11:00 |
AS Nicolae Linca Cergău |
4-13 |
AS Fortuna Lunca Mureșului |
12:00 |
CS Olimpia Aiud |
5-3 |
AS Fortuna Lunca Mureșului |
Grupa: C
Localitatea: Vințu de Jos
Data: 07 februarie 2016 (Duminică)
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
Gol |
P |
1 |
AS Mureșul Vințu de Jos |
2 |
2 |
0 |
0 |
35-0 |
6 |
2 |
LPS Sebeș |
2 |
1 |
0 |
1 |
3-14 |
3 |
3 |
AFC Sportul Petrești |
2 |
0 |
0 |
2 |
0-24 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
13:00 |
AS Mureșul Vințu de Jos |
21-0 |
AFC Sportul Petrești |
14:00 |
AS Mureșul Vințu de Jos |
14-0 |
LPS Sebeș |
15:00 |
AFC Sportul Petrești |
0-3* |
LPS Sebeș |
*Neprezentare
Grupa: D
Localitatea: Vințu de Jos
Data: 07 februarie 2016 (Duminică)
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
Gol |
P |
1 |
AS Inter Ciugud |
2 |
2 |
0 |
0 |
10-5 |
6 |
2 |
AFC Metalurgistul 1939 Cugir |
2 |
1 |
0 |
1 |
8-7 |
3 |
3 |
ACS Şurianu 1945 Sebeş |
2 |
0 |
0 |
2 |
0-6 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
16:00 |
AS Inter Ciugud |
3-0* |
ACS Șurianu 1945 Sebeș |
17:00 |
AS Inter Ciugud |
7-5 |
AFC Metalurgistul 1939 Cugir |
18:00 |
ACS Șurianu 1945 Sebeș |
0-3* |
AFC Metalurgistul 1939 Cugir |
* Neprezentare
FAZA III
Semifinale
Localitatea: Ocna Mureș (Sala de sport "Lucian Blaga" din centrul orașului)
Data: 14 februarie 2016 (Duminică)
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
12:00 |
CS Olimpia Aiud |
3-0 |
AS Inter Ciugud |
13:00 |
CS Ocna Mureş |
0-6 |
AS Mureşul Vinţu de Jos |
Finala Mică
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
14:30 |
AS Inter Ciugud |
7-5 |
CS Ocna Mureș |
Finala Mare
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
15:30 |
AS Mureșul Vințu de Jos |
6-1 |
CS Olimpia Aiud |
|