Interliga Nationala 2018-2019 |
|
Echipe participante:
1 |
AFC Unirea Alba Iulia / ACS GT Sport Alba Iulia |
2 |
CS Olimpia Aiud/ACS Student Sport Alba Iulia |
3 |
CSO Cugir /ACF Metalurgistul 1939 Cugir |
4 |
ACS Juniorul Aiud |
5 |
CS Navobi Alba Iulia |
6 |
AFC Kinder Alba Iulia |
7 |
ACS Scoala de Fotbal Valea Frumoasei |
8 |
CSC Bistra/CS Zlatna/AS Drum Nou Bistra |
9 |
AS Unirea Juniors Alba Iulia |
10 |
CSM Unirea Alba Iulia |
Etapa 1
Loc: Alba Iulia - Stadion "Cetate 2"
Data: 30.09.2018
Ora |
Echipa |
Echipa |
09:00 |
CSM Unirea Alba Iulia |
CS Olimpia Aiud/ACS Student Sport Alba Iulia |
09:40 |
CS Olimpia Aiud/ACS Student Sport Alba Iulia |
Navobi Alba Iulia |
10:20 |
Navobi Alba Iulia |
Unirea 1924 Alba Iulia |
11:00 |
Unirea 1924 Alba Iulia |
Juniorul Aiud |
11:40 |
Juniorul Aiud |
Unirea Juniors Alba Iulia |
12:20 |
Unirea Juniors Alba Iulia |
CSO Cugir/Metalurgistul Cugir |
13:00 |
CSO Cugir/Metalurgistul Cugir |
Sc. de Fotbal Valea Frumoasei |
13:40 |
Sc. de Fotbal Valea Frumoasei |
CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra |
14:20 |
CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra |
Kinder Alba Iulia |
15:00 |
Kinder Alba Iulia |
CSM Unirea Alba Iulia |
Etapa 2
Loc: ZLATNA
Data: 14.10.2018
Ora |
Echipa |
Echipa |
09:30 |
CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra |
AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA |
10:10 |
AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA |
CSM UNIREA ALBA IULIA |
10:50 |
CSM UNIREA ALBA IULIA |
ACS ȘCOALA DE FOTBAL VALEA FRUMOASEI |
11:30 |
ACS ȘCOALA DE FOTBAL VALEA FRUMOASEI |
AFC KINDER ALBA IULIA |
12:10 |
AFC KINDER ALBA IULIA |
CS OLIMPIA AIUD / STUDENT SPORT ALBA IULIA |
12:50 |
CS OLIMPIA AIUD / STUDENT SPORT ALBA IULIA |
ACS JUNIORUL AIUD |
13:30 |
ACS JUNIORUL AIUD |
CS NAVOBI ALBA IULIA |
14:10 |
CS NAVOBI ALBA IULIA |
CSO CUGIR / METALURGISTUL CUGIR |
14:50 |
CSO CUGIR /METALURGISTUL CUGIR |
AFC UNIREA 1924 ALBA IULIA |
15:30 |
AFC UNIREA 1924 ALBA IULIA |
CSC BISTRA/CS ZLATNA/DRUM NOU BISTRA |
Etapa 3
Loc: Cugir
Data: 28.10.2018
Ora |
Echipa |
Echipa |
09:30 |
CO Cugir/Metalurgistul Cugir |
CS Olimpia Aiud/Student Sport |
10:10 |
CS Olimpia Aiud/Student Sport |
ACS Școala de Fotbal Valea Frumoasei |
10:50 |
ACS Școala de Fotbal Valea Frumoasei |
AS Unirea Juniors Alba iulia |
11:30 |
AS Unirea Juniors Alba Iulia |
AFC Kinder Alba Iulia |
12:10 |
AFC Kinder Alba Iulia |
AFC Unirea 1924 Alba iulia |
13:10 |
AFC Unirea 1924 Alba Iulia |
CSM Unirea Alba Iulia |
13:50 |
CSM Unirea Alba Iulia |
CS Navobi Alba Iulia |
14:30 |
CS Navobi Alba Iulia |
CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra |
15:10 |
CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra |
ACS Juniorul Aiud |
15:50 |
ACS Juniorul Aiud |
CSO Cugir/Metalurgistul Cugir |
Etapa 4
Loc: Alba Iulia - Stadion "Cetate 2"
Data: 11.11.2018
Ora |
Echipa |
Echipa |
09:30 |
CSM Unirea Alba Iulia |
CSO Cugir/Metalurgistul Cugir |
10:10 |
CSO Cugir/Metalurgistul Cugir |
CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra |
10:50 |
CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra |
CS Olimpia Aiud/Student Sport |
11:30 |
CS Olimpia Aiud/Student Sport |
AS Unirea Juniors Alba Iulia |
12:10 |
AS Unirea Juniors Alba Iulia |
AFC Unirea 1924 Alba iulia |
13:10 |
AFC Unirea 1924 Alba Iulia |
ACS SC. De Fotbal Valea Frumoasei |
13:50 |
ACS SC. De Fotbal Valea Frumoasei |
CS Navobi Alba Iulia |
14:30 |
CS Navobi Alba Iulia |
AFC Kinder Alba Iulia |
15:10 |
AFC Kinder Alba Iulia |
ACS Juniorul Aiud |
15:50 |
ACS Juniorul Aiud |
CSM Unirea Alba Iulia |
Etapa 5
Loc: Zlatna - Stadion Minaur
Data: 31.03.2019
Ora |
Echipa |
Echipa |
10:00 |
CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra |
CSM Unirea Alba Iulia |
10:40 |
CSM Unirea Alba Iulia |
CS Olimpia Aiud/Student Sport |
11:20 |
CS Olimpia Aiud/Student Sport |
Unirea 1924 Alba Iulia/ACS GT Sport Alba Iulia |
12:00 |
Unirea 1924 Alba Iulia/ACS GT Sport Alba Iulia |
CS Navobi Alba Iulia |
12:40 |
CS Navobi Alba Iulia |
AS Unirea Juniors Alba Iulia |
13:40 |
AS Unirea Juniors Alba Iulia |
ACS Juniorul Aiud |
14:20 |
ACS Juniorul Aiud |
ACS Sc. de Fotbal Valea Frumoasei |
15:00 |
ACS Sc. de Fotbal Valea Frumosei |
CSO Cugir/Metalurgistul Cugir |
15:40 |
CSO Cugir/Metalurgistul Cugir |
AFC Kinder Alba iulia |
16:20 |
AFC Kinder Alba Iulia |
CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra |
Etapa 6
Loc: Cugir - Arena CSO
Data: 05.05.2019
Ora |
Echipa |
Echipa |
09:30 |
CSO Cugir/Metalurgistul Cugir |
AFC Unirea 1924/GT Sport Alba Iulia |
10:10 |
AFC Unirea 1924/GT Sport Alba Iulia |
ACS Juniorul Aiud |
10:50 |
ACS Juniorul Aiud |
CS Navobi Alba Iulia |
11:30 |
CS Navobi Alba Iulia |
CS Olimpia Aiud/Student Sport Alba Iulia |
12:10 |
CS Olimpia Aiud/Student Sport Alba Iulia |
AFC Kinder Alba Iulia |
13:10 |
AFC Kinder Alba Iulia |
CSM Unirea Alba Iulia |
13:50 |
CSM Unirea Alba Iulia |
ACS SC. de Fotbal Valea Frumoasei |
14:30 |
ACS SC. de Forbal Valea Frumoasei |
CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra |
15:10 |
CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra |
AS Unirea Juniors Alba Iulia |
15:50 |
AS Unirea Juniors Alba Iulia |
CSO Cugir/Metalurgistul Cugir |
Etapa 7
Loc: Alba Iulia - Cetate 2
Data: 19.05.2019 - Duminică
Ora |
Ecipa |
Echipa |
12:00 |
AS Unirea Juniors Alba Iulia
|
CSM Unirea Alba Iulia
|
12:40 |
AFC Kinder Alba Iulia
|
AS Unirea Juniors Alba Iulia
|
13:20 |
ACS SC. de Fotbal Valea Frumoasei
|
AFC Kinder Alba Iulia
|
14:00 |
CS Olimpia Aiud/Student Sport Alba Iulia
|
ACS SC. de Fotbal Valea Frumoasei
|
14:40 |
ACS Juniorul Aiud
|
CS Olimpia Aiud/Student Sport Alba Iulia
|
15:20 |
FESTIVITATEA DE PREMIERE |
|
16:00 |
CSO Cugir/Metalurgistul Cugir
|
ACS Juniorul Aiud
|
16:40 |
CS Navobi Alba Iulia
|
CSO Cugir/Metalurgistul Cugir
|
17:20 |
CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra
|
CS Navobi Alba Iulia
|
18:00 |
AFC Unirea 1924/GT Sport Alba Iulia
|
CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra
|
18:40 |
CSM Unirea Alba Iulia
|
AFC Unirea 1924/GT Sport Alba Iulia
|
|