ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori A1 - Etapa 3 / Juniori B1 - Etapa 1
Juniori A1 - Etapa 3 / Juniori B1 - Etapa 1 Imprimare Email

Juniori A1 - Seria I

Echipe Arbitri

1.AS ENERGIA SĂSCIORI - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 10.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Barb Ioan (Aiud)

As2: Crăciun Andra (Sebeș)

2.AS EURO ȘPRING - CS ZLATNA

Data: 10.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Șpring

Localitate: Șpring

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Răcuci Claudiu (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

3.ACS SPICUL DAIA ROMÂNĂ - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 10.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Daia Română

Localitate: Daia Română

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)

4.CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA - CS OCNA MUREȘ

Data: 10.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

As2: Crișan Paula (Alba Iulia)

 

Juniori A1 - Seria a II-a

Echipe Arbitri

1.CS CIL BLAJ - CS INTER UNIREA

Data: 10.09.2019

Ora: 15:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

2.AS VIITORUL VAMA SEACĂ - ACS NICOLAE LINCA CERGĂU

Data: 10.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Vama Seacă

Localitate: Vama Seacă

A: Costin Radu (Ocna Mureș)

As1: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

As2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

3.ACS VIITORUL SÂNTIMBRU - CSȘ BLAJ 

Data: 10.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Galtiu

Localitate: Galtiu

A: Nicola Andrei 2 (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Crăciun Adrian (Alba Iulia)

4.CS OLIMPIA AIUD - AS VOINȚA STREMȚ

Data: 10.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Boldea Ioan (Aiud)

As1: Vitez Lucian (Aiud)

As2: Păiuși Tudor (Aiud)


Juniori B1

Echipe Arbitri

1.CS NAVOBI ALBA IULIA - ACS INDUSTRIA GALDA

Data: 12.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Mâșcă Andrei (Teiuș)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

2.AS INTER CIUGUD - CSS BLAJ 

Data: 12.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Popa Andreea (Alba Iulia)

As2: Jid Georgiana (Alba Iulia)

3.ACS VIITORUL AIUD - AFC MICEȘTI

Data: 12.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Tătar Antoniu (Aiud)

As1: Greța Caludius (Aiud)

As2: Bic Nectarie (Aiud)

4.AFC UNIREA ALBA IULIA - ACS PERFORMNAȚA IGHIU

Data: 12.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As2: Iosa Ariana (Alba Iulia)