ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori A1 - Etapa 4 / Juniori B1 - Etapa 2
Juniori A1 - Etapa 4 / Juniori B1 - Etapa 2 Imprimare Email

Juniori A1 - Seria I

Echipe Arbitri

1.CS OCNA MUREȘ - AS ENERGIA SĂSCIORI

Data: 17.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

As1: Costin Radu(Ocna Mureș)

As2: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

2.ACF METALURGISTUL CUGIR - CS UNIVERISTATEA ALBA IULIA

Data: 17.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Parc

Localitate: Cugir

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)

3.AS EURO ȘPRING - ACS SPICUL DAIA ROMÂNĂ

Data: 17.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Șpring

Localitate: Șpring

A: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

As1: Crăciun Andra (Sebeș)

As2: Dragan Geanina (Alba Iulia)

4.CS ZLATNA - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 17.09.2019

Ora: 19:00

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As2: Nistor Daniel (Zlatna)

 

Juniori A1 - Seria a II-a

Echipe Arbitri

1.AS VOINȚA STREMȚ - CS CIL BLAJ

Data: 17.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Stremț

Localitate: Stremț

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Crăciun Adrian (Alba Iulia)

As2: Popa Adrian (Alba Iulia)

2.CSȘ BLAJ - CS OLIMPIA AIUD

Data: 17.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Spătăcean Darius (Blaj)

3.AS VIITORUL VAMA SEACĂ - ACS VIITORUL SÂNTIMBRU

Data: 17.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Vama Seacă

Localitate: Vama Seacă

A: Sârbu Andrei (Aiud)

As1: Vitez Lucian (Aiud)

As2: Păiuși Tudor (Aiud)

4.ACS NICOLAE LINCA CERGĂU - CS INTER UNIREA

Data: 17.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Cergău

Localitate: Cergău

A: Tătar Antoniu (Aiud)

As1: Bedelean Alexandru (Aiud)

As2: Bic Nectarie (Aiud)


Juniori B1

Echipe Arbitri

1.ACS INDUSTRIA GALDA - AS INTER CIUGUD

Data: 19.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Mâșcă Andrei (Teiuș)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

2.ACS VIITORUL AIUD - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 19.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Dan Horea (Aiud)

As1: Greța Claudius (Aiud)

As2: Bic Nectarie (Aiud)

3.AFC MICEȘTI - CSȘ BLAJ

Data: 19.09.2019

Ora: 17:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)

4.ACS PERFORMANȚA IGHIU - CS NAVOBI ALBA IULIA

Data: 21.09.2019

Ora: 10:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)