ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori C - Etapa 4 / Juniori D - Etapa 5 / Juniori E - Etapa 6
Juniori C - Etapa 4 / Juniori D - Etapa 5 / Juniori E - Etapa 6 Imprimare Email

Juniori C - Seria I

Echipe Arbitri

1.AFC SPINIS TEIUȘ - ACS INDUSTRIA GALDA

Data: 05.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Mâșcă Andrei (Teiuș)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

2.ACS CRĂCIUNEL - AS VIITORUL ABRUD

Data: 05.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Crăciunelul de Jos

Localitate: Crăciunelul de Jos

A: Muntean Raul (Blaj)

As1: Ciulea Antonia (Blaj)

As2: Spătăcean Darius (Blaj)

3.AFC UNIREA ALBA IULIA - ACS OPTIMUM ALBA IULIA

Data: 09.10.2019

Ora: 17:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Voda Alexandru (Alba Iulia)

As1: Chirila Beniamin (Alba Iulia)

As2: Sunzuiana Elisabeta (Alba iulia)


Juniori C - Seria 2

Echipe Arbitri

1.CF METALURGISTUL CUGIR - LPS SEBEȘ

Data: 03.10.2019

Ora: 17:30

Teren: Parc

Localitate: Cugir

A: Brânde Florin (Cugir)

As1: Vâjdea George (Cugir)

As2: Codrea Maria (Cugir)

2.CSM UNIREA ALBA IULIA - AFC MICEȘTI

Data: 05.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Crișan Paula (Alba Iulia)

As2: Jid Georgiana (Alba Iulia)

3.AFC SPORTUL PETREȘTI - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI

Data: 05.10.2019

Ora: 13:30

Teren: Petrești

Localitate: Petrești

A: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As1: Popa Andreea (Alba Iulia)

As2: Dragan Geanina (Alba Iulia)


Juniori C - Seria 3

Echipe Arbitri

1.ACS VIITORUL AIUD - CS OCNA MUREȘ

Data: 05.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Aiudel 

Localitate: Aiud

A: Ciubucă Tudor (Aiud)

As1: Vitez Lucian (Aiud)

As2: Bic Nectarie (Aiud)

2.CS OLIMPIA AIUD - CSȘ BLAJ

Data: 05.10.2019

Ora: 13:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Tătar Antoniu (Aiud)

As1: Păiuși Tudor (Aiud)

As2: Bic Nectarie (Aiud)

3.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 05.10.2019

Ora: 14:00

Teren: Lunca Mureșului 

Localitate: Lunca Mureșului

A: Orga Mădălin (Ocna Mureș)

As1: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

As2: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)


Juniori D - Seria 1

Echipe Arbitri

1.LPS SEBEȘ - ACS OPTIMUM ALBA IULIA 1

Data: 04.10.2019 (Vineri)

Ora: 17:30

Teren: LPS

Localitate: Sebeș

A1: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

A2: Oalru Marcel (Alba Iulia)

2.CSM UNIREA ALBA IULIA - ACS INDUTRIA GALDA

Data: 05.10.2019

Ora: 10:00

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

A2: Mutu Andrei (Alba Iulia)

3.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 2008 - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 06.10.2019

Ora: 12:30

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Iviniș Darius (Zlatna)

A2: Stegaru Cristian (Alba Iulia)


Juniori D - Seria 2

Echipe Arbitri

1.CS NAVOBI ALBA IULIA - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 03.10.2019

Ora: 17:30

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Iviniș Darius (Zlatna)

A2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

2.ACS JUNIORUL AIUD ALB - CS ZLATNA

Data: 04.10.2019

Ora: 16:15

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Tătar Horea (Aiud)

A2: Sârbu Andrei (Aiud)

3.CSȘ BLAJ - ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOSEI 2007

Data: 05.10.2019

Ora: 10:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A1: Mărginean Marius (Blaj)

A2: Damian Radu (Blaj)


Juniori D - Seria 3

Echipe Arbitri

1.ACS PERFORMANȚA IGHIU - CS INTER UNIREA

Data: 05.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A1: Balea Horațiu (Alba Iulia)

A2: Popa Adrian (Alba Iulia)

2.AS FC RIVAL ALBA IULIA - CSC FORTUNA LUNCA MUEȘULUI

Data: 05.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

3.ACS JUNIORUL AIUD ALBASTRU - CS OCNA MUREȘ

Data: 05.10.2019

Ora: 17:45

Teren: Metalu

Localitate: Aiud

A1: Greța Claudius (Aiud)

A2: Bedelean Aleaxndru (Aiud)


Juniori E - Seria 1

Echipe Arbitri

1.ACS OPTIMUM ALBA IULIA 1 - LPS SEBEȘ

Data: 06.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

A2: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

2.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 06.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Iviniș Darius (Alba Iulia)

A2: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

3.AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 08.10.2019

Ora: 16:30

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Aron Corneliu (Alba Iulia)


Juniori E - Seria 2

Echipe Arbitri

1.AFC KINDER TEIUȘ - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 03.10.2019

Ora: 18:00

Teren: Teiuș

Localitate: Teiuș

A1: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

A2: Popa Alin (Teiuș)

2. CS OCNA MUREȘ - CS OLIMPIA AIUD 

Data: 06.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A1: Maier Lucian (Ocna Mureș)

A2: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

3.CS NAVOBI ALBA IULIA - ACS OPTIMUM ALBA IULIA 2

Data: 06.10.2019

Ora: 11:00

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Scrob Radu (Alba Iulia)


Turneul Speranțelor

Echipe Arbitri

1.SELECȚIONATA ALBA - SELECȚIONATA COVASNA

Data: 06.10.2019

Ora: 12:30

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Luncean Andrei (Blaj)