ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori A1 - Etapa 9 / Juniori B1 - Etapa 7
Juniori A1 - Etapa 9 / Juniori B1 - Etapa 7 Imprimare Email

Juniori A1 - Seria 1

Echipe Arbitri

1.AS EURO ȘPRING - ACF METALURGISTUL CUGIR

Data: 22.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Șpring

Localitate: Șpring

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Barb Ioan (Aiud)

As2: Jid Georgiana (Alba Iulia)

2.AS ENERGIA SĂSCIORI - CS ZLATNA

Data: 22.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Popa Adrian (Alba Iulia)

As2: Crăciun Andra (Sebeș)

3.CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 22.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As2: Șerdean Florin (Alba Iulia)

4.ACS SPICUL DAIA ROMÂNĂ - CS OCNA MUREȘ

Data: 22.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Daia Română

Localitate: Daia Română

A: Nicola Andrei II (Alba Iulia)

As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As2: Popa Alicia (Alba Iulia)


Juniori A1 - Seria 2

Echipe Arbitri

1.AS VIITORUL VAMA SEACĂ - CSȘ BLAJ

Data: 22.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Vama Seacă

Localitate: Vama Seacă

A: Tătar Antoniu (Aiud)

As1: Păiuși Tudor (Aiud)

As2: Bic Nectarie (Aiud)

2.CS CIL BLAJ - ACS NICOLAE LINCA CERGĂU

Data: 22.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

3.CS OLIMPIA AIUD - CS INTER UNIREA

Data: 22.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Sârbu Aurelian (Aiud)

As1: Greța Claudius (Aiud)

As2: Bic Necatarie (Aiud)

4.ACS VIITORUL SÂNTIMBRU - AS VOINȚA STREMȚ

Data: 22.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Galtiu

Localitate: Galtiu

A: Iviniș Darius (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)


Juniori B1

Echipe Arbitri

1.ACS PERFORMANȚA IGHIU - ACS VIITORUL AIUD

Data: 24.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Chirilă Beniamin (Alba Iulia)

As2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

2.AS INTER CIUGUD - AFC MICEȘTI

Data: 24.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As2: Jid Georgiana (Alba Iulia)

3.CSȘ BLAJ - CS NAVOBI ALBA IULIA

Data: 24.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Răcuci Claudiu (Blaj)

As2: Ciulea Antonia (Blaj)

4.ACS INDUSTRIA GALDA - AFC UNIREA ALBA IULIA

Data: 24.10.2019

Ora: 16:00

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Mâșcă Andrei (Teiuș)

As2: Crăciun Adrian (Alba Iulia)