ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori D - Etapa 13 / Juniori E - Play off/out - Etapa 1 / Turneul Speranțelor
Juniori D - Etapa 13 / Juniori E - Play off/out - Etapa 1 / Turneul Speranțelor Imprimare Email

Juniori D - Seria 1

Echipe Arbitri

1.CF METALURGISTUL CUGIR - ACS INDUSTRIA GALDA

Data: 07.03.2020

Ora: 11:00

Teren: Parc

Localitate: Cugir

A1: Brânde Florin (Cugir)

A2: Matei Răzvan (Alba Iulia)

2.LPS SEBEȘ - AS INTER CIUGUD

Data: 07.03.2020

Ora: 15:00

Teren: LPS

Localitate: Sebeș

A1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

A2: Balea Horațiu (Alba Iulia)

3.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI 2008 - ACS OPTIUMUM ALBA IULIA 1

Data: 08.03.2020

Ora: 13:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

A2: Mihaiu Petre (Alba Iulia)

 

Juniori D - Seria 2

Echipe Arbitri

1.AFC UNIREA ALBA IULIA - CS ZLATNA

Data: 08.03.2020

Ora: 15:30

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

A2: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

2.CSȘ BLAJ - ACS JUNIORUL AIUD ALB

Data: 18.03.2020

Ora: 17:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A1: 

A2:


Juniori D - Seria 3

Echipe Arbitri

1.CS OLIMPIA AIUD - CS OCNA MUREȘ

Data: 07.03.2020

Ora: 13:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A1: Ciubucă Tudor (Aiud)

A2: Sima Dragoș (Aiud)

2.AS FC RIVAL ALBA IULIA - CS INTER UNIREA

Data: 07.03.2020

Ora: 15:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Oalru Marcel (Alba Iulia)

3.ACS PERFORMANȚA IGHIU - ACS JUNIORUL AIUD ALBASTRU

Data: 10.03.2020

Ora: 17:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

A2: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

 

Juniori E - PLAY-OFF

Echipe Arbitri

1.CS NAVOBI ALBA IULIA - ACS OPTIUMUM ALBA IULIA

Data: 08.03.2020

Ora: 10:30

Teren: Cetate II

Localitate: Alba Iulia

A1: Popa Daniel (Aiud)

A2: Iviniș Darius (Alba Iulia)

2.ACS ȘC. FOTBAL V. FRUMOASEI - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 08.03.2020 (Nu s-a disputat)

Ora: 11:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: 

A2: 

3.CS OLIMPIA AIUD - CF METALURGISTUL CUGIR

Data: 08.03.2020

Ora: 11:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A1: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

A2: Mâșcă Andrei (Teiuș)


Juniori E - PLAY-OUT

Echipe Arbitri

1.LPS SEBEȘ - AFC KINDER TEIUȘ

Data: 06.03.2020

Ora: 17:00

Teren: Arini 2

Localitate: Sebeș

A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

A2: Mutu Andrei (Alba Iulia)

2.AFC UNIREA ALBA IULIA - AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA

Data: 08.03.2020

Ora: 11:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Nicola Andrei-Viorel (Alba Iulia)

A2: Glonț Ștefania (Sebeș)

3.CS OCNA MUREȘ - ACS GT SPORT ALBA IULIA

Data: 08.03.2020

Ora: 11:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A1: Bogdan Claudiu (Ocna Mureș)

A2: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

4.ACS OPTIMUM ALBA IULIA 2 - CS ZLATNA

Data: 

Ora:

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1:

A2:


Turneul Speranțelor - U 14

Echipe Arbitri

1.SELECȚIONATA ALBA - SELECȚIONATA BRAȘOV

Data: 08.03.2020

Ora: 12:30

Teren: Cetate II 

Localitate: Alba Iulia

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Glonț Ștefania (Sebeș)

As2: Popa Alicia (Alba Iulia)