Grupa A
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
Gol |
P |
1 |
Europa Alba Iulia |
5 |
5 |
0 |
0 |
35-5 |
15 |
2 |
Unirea Juniors Alba Iulia |
5 |
4 |
0 |
1 |
36-9 |
12 |
3 |
Viitorul Abrud |
5 |
3 |
0 |
2 |
24-15 |
9 |
4 |
CS Zlatna |
5 |
2 |
0 |
3 |
7-21 |
6 |
5 |
Drum Nou Bistra |
5 |
1 |
0 |
4 |
14-8 |
3 |
6 |
Viitorul Alba Iulia |
5 |
0 |
0 |
5 |
0-46 |
0 |
Grupa B
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
Gol |
P |
1 |
CSO Cugir |
5 |
4 |
1 |
0 |
19-5 |
13 |
2 |
Unirea 2006 Alba Iulia |
5 |
4 |
0 |
1 |
17-5 |
12 |
3 |
Viitorul Aiud |
5 |
3 |
1 |
1 |
22-5 |
10 |
4 |
Rival Alba Iulii |
5 |
1 |
1 |
3 |
12-14 |
4 |
5 |
Navobi Alba Iulia |
5 |
0 |
2 |
3 |
3-14 |
2 |
6 |
Kinder Alba Iulia |
5 |
0 |
1 |
4 |
3-33 |
1 |
Etapa 1
Echipa organizatoare: Navobi Alba Iulia
Teren: HCC - FAIR PLAY
Data:10.04.2013
Ora |
Gruoa |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
A |
Viitorul Alba Iulia |
0-17 |
Unirea Juniors Alba Iulia |
10:50 |
B |
CSO Cgir |
2-1 |
Unirea 2006 Alba Iulia |
11:40 |
B |
Viitorul Aiud |
4-2 |
Rival Alba Iulia |
12:30 |
B |
Navobi Alba Iulia |
0-0 |
Kinder Alba Iulia |
13:20 |
A |
CS Zlatna |
1-6 |
Europa Alba Iulia |
14:10 |
A |
Drum Nou Bistra |
2-3 |
Viitorul Abrud |
Etapa 2
Echipa Organizatoare: CS Zlatna
Teren: Liceul Industrial
Data: 21.04.2013
Ora |
Grupa |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
A |
CS Zlatna |
2-0 |
Viitorul Alba Iulia |
10:50 |
A |
Europa Alba Iulia |
5-1 |
Viitorul Abrud |
11:40 |
A |
Unirea Juniors Alba Iulia |
3-0 |
Drum Nou Bistra |
12:30 |
B |
Rival Alba Iulia |
6-3 |
Kinder Alba Iulia |
13:20 |
B |
Unirea 2006 Alba Iulia |
2-0 |
Navobi Alba Iulia |
14:10 |
B |
Viitorul Aiud |
2-2 |
CSO Cugir |
Etapa 3
Echipa Organizatoare: Kinder Alba Iulia/Unirea Juniors Alba Iulia
Teren: Ampoi II Alba Iulia
Data: 28.04.2013
Ora |
Grupa |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
B |
Kinder Alba Iulia |
0-8 |
Unirea 2006 Alba Iulia |
10:50 |
A |
Viitorul Alba Iulia |
0-14 |
Europa Alba Iulia |
11:40 |
A |
Drum Nou Bistra |
1-2 |
CS Zlatna |
12:30 |
B |
CSO Cugir |
1-0 |
Rival Alba Iulia |
13:20 |
B |
Navobi Alba Iulia |
0-3 |
Viitorul Aiud |
00:00 |
A |
Viitorul Abrud |
3-8 |
Unirea Juniors Alba Iulia |
Etapa 4
Echipa Organizatoare: Viitorul Aiud
Terne: Micro Fayr Play
Data: 12.05.2013
Ora |
Grupa |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
B |
Viitorul Aiud |
13-0 |
Kinder Alba Iulia |
10:50 |
B |
Rival Alba Iulia |
3-5 |
Unirea 2006 Alba Iulia |
11:40 |
B |
CSO Cugir |
8-2 |
Navobi Alba Iulia |
12:30 |
A |
Europa Alba Iulia |
4-3 |
Unirea Juniors Alba Iulia |
13:20 |
A |
Viitorul Alba Iulia |
0-5 |
Drum Nou Bistra |
14:10 |
A |
CS Zlatna |
0-9 |
Viitorul Abrud |
Etapa 5
Echipa Organizatoare: CSO Cugir
Teren: ID Lăzărescu
Data: 19.05.2013
Ora |
Grupa |
Echipa |
Scor |
Echipa |
09:10 |
B |
Navobi Alba Iulia |
1-1 |
Rival Alba Iulia |
10:00 |
B |
Kinder Alba Iulia |
0-6 |
CSO Cugir |
10:50 |
A |
Drum Nou Bistra |
0-6 |
Europa Alba Iulia |
11:40 |
B |
Unirea 2006 Alba Iulia |
1-0 |
Viitorul Aiud |
12:30 |
A |
Unirea Juniors Alba Iulia |
5-2 |
CS Zlatna |
13:20 |
A |
Viitorul Abrud |
8-0 |
Viitorul Alba Iulia |
Faza a II-a PLAY OFF/PLAY OUT
PLAY OFF
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
Gol |
P |
1 |
Europa Alba Iulia |
5 |
4 |
1 |
0 |
13-4 |
13 |
2 |
Unirea Juniors Alba Iulia |
5 |
3 |
1 |
1 |
16-10 |
10 |
3 |
Unirea 2006 Alba Iulia |
5 |
2 |
2 |
1 |
12-6 |
8 |
4 |
Viitorul Abrud |
5 |
1 |
1 |
3 |
6-15 |
4 |
5 |
CSO Cugir |
5 |
1 |
1 |
2 |
10-14 |
4 |
6 |
Viitorul Aiud |
5 |
0 |
2 |
3 |
10-18 |
2 |
PLAY OUT
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
Gol |
P |
1 |
Drum Nou Bistra |
5 |
5 |
0 |
0 |
24-3 |
15 |
2 |
Rival Alba Iulia |
5 |
4 |
0 |
1 |
30-16 |
12 |
3 |
Navobi Alba Iulia |
5 |
3 |
0 |
2 |
13-11 |
9 |
4 |
Kinder Alba Iulia |
5 |
2 |
0 |
3 |
17-12 |
6 |
5 |
Viitorul Alba Iulia |
5 |
1 |
0 |
4 |
6-25 |
0 |
6 |
CS Zlatna |
5 |
0 |
0 |
5 |
4-21 |
0 |
ETAPA 1
Echipa organizatoare: CS Europa Alba Iulia/AS Viitorul Alba Iulia
Teren: Baza sportivă Drîmbar (2 terenuri)
Data: 26.05.2013
Ora |
Grupa |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
Play Off |
Europa Alba Iulia |
6-2 |
Viitorul Aiud |
10:50 |
Play Off |
CSO Cugir |
3-4 |
Viitorul Abrud |
11:40 |
Play Off |
Unirea Juniors Alba Iulia |
2-2 |
Unirea 2006 Alba Iulia |
10:00 |
Play Out |
CS Zlatna |
3-5 |
Kinder Alba Iulia |
10:50 |
Play Out |
Rival Alba Iulia |
12-3 |
Viitorul Alba Iulia |
11:40 |
Play Out |
Drum Nou Bistra |
5-1 |
Navobi Alba Iulia |
Etapa 2
Echipa organizatoare: AS Viitorul Abrud
Teren: Cîmpeni
Data: 02.06.2013
Ora |
Grupa |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
Play Off |
Viitorul Abrud |
0-4 |
Unirea Juniors Alba Iulia |
10:50 |
Play Out |
CS Zlatna |
1-4 |
Rival Alba Iulia |
11:40 |
Play Out |
Viitorul Alba Iulia |
0-6 |
Drum Nou Bistra |
12:30 |
Play Out |
Kinder Alba Iulia |
1-2 |
Navobi Alba Iulia |
13:20 |
Play Off |
Europa Alba Iulia |
4-1 |
CSO Cugir |
14:10 |
Play Off |
Viitorul Aiud |
1-4 |
Unirea 2006 Alba Iulia |
Etapa 3 INTERMEDIARA
Echipa organizatoare: Unirea 2006 Alba Iulia/Rival Alba Iulia
Data: 05.06.2013
Teren Play Off: Ampoi 1
Ora |
Grupa |
Echipa |
Scor |
Echipa |
15:00 |
Play Off |
Unirea Juniors Alba Iulia |
0-1 |
Europa Alba Iulia |
15:50 |
Play Off |
CSO Cugir |
1-1 |
ViitorulAiud |
16:40 |
Play Off |
Unirea 2006 Alba Iulia |
5-0 |
Viitorul Abrud |
Teren Play Out: HCC - Fair Play
Ora |
Grupa |
Echipa |
Scor |
Echipa |
14:30 |
Play Out |
Rival Alba Iulia |
8-5 |
Kinder Alba Iulia |
15:20 |
Play Out |
Navobi Alba Iulia |
5-0 |
Viitorul Alba Iulia |
16:10 |
Play Out |
Drum Nou Bistra |
7-0 |
CS Zlatna |
Etapa 4
Echipa organizatoare: Drum Nou Bistra
Data: 09:06.2013
Teren: Bistra
Ora |
Grupa |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
Play Off |
Viitorul Aiud |
2-2 |
Viitorul Abrud |
10:50 |
Play Out |
Rival Alba Iulia |
1-4 |
Drum Nou Bistra |
11:40 |
Play Out |
CS Zlatna |
0-2 |
Navobi Alba Iulia |
12:30 |
Play Out |
Kinder Alba Iulia |
2-0 |
Viitorul Alba Iulia |
13:20 |
Play Off |
Europa Alba Iulia |
1-1 |
Unirea 2006 Alba Iulia |
Etapa 5
Echipa organizatoare: AJF Alba
Data: 15.06.2013
Teren: Fair Play Alba Iulia (HCC)
Ora |
Grupa |
Echipa |
Scor |
Echipa |
09:10 |
Play Off |
CSO Cugir |
3-5 |
Unirea Juniors Alba Iulia |
10:00 |
Play Out |
Navobi Alba Iulia |
3-5 |
Rival Alba Iulia |
10:50 |
Play Out |
Viitorul Alba Iulia |
3-0 |
CS Zlatna |
11:40 |
Play Out |
Drum Nou Bistra |
2-1 |
Kinder Alba Iulia |
12:30 |
Play Off |
Unirea Juniors Alba Iulia |
5-4 |
Viitorul Aiud |
13:20 |
Play Off |
Unirea Alba Iulia |
0-2 |
CSO Cugir |
14:10 |
Play Off |
Viitorul Abrud |
0-1 |
Europa Alba Iulia |
|