Trofeul Gheorghe Ene - 2015 |
|
FAZA I
GRUPA A
DATA: 02.11.2015, AIUD
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
I |
Gol |
P |
1 |
JUNIORUL AIUD |
2
|
2
|
0 |
0 |
8-2
|
6
|
2 |
VIITORUL AIUD |
2
|
1 |
0 |
1 |
9-4 |
3 |
3 |
OLIMPIA AIUD |
2 |
0 |
0 |
2 |
0-11 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
12:50 |
Juniorul Aiud |
4-0 |
Olimpia Aiud |
14:30 |
Olimpia Aiud |
0-7 |
Viitorul Aiud |
16:10 |
Juniorul Aiud |
4-2 |
Viitorul Aiud |
GRUPA B
DATA: 02.11.2015, ZLATNA
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
I |
Gol |
P |
1 |
CS ZLATNA |
2 |
2 |
0 |
0 |
7-0 |
6 |
2 |
CS NAVOBI ALBA IULIA |
2 |
1 |
0 |
1 |
3-4 |
3 |
3 |
CS BISTRA |
2 |
0 |
0 |
2 |
0-6 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:50 |
CS Zlatna |
4-0 |
CS Navobi Alba Iulia |
12:30 |
CS Bistra |
0-3 |
CS Navobi Alba Iulia |
14:10 |
CS Zlatna |
3-0 |
CS Bistra |
GRUPA C
DATA: 02.11.2015, LANCRĂM
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
I |
Gol |
P |
1 |
CSO CUGIR |
2 |
2 |
0 |
0 |
11-1 |
6 |
2 |
UNIREA ALBA IULIA |
2 |
1 |
0 |
1 |
4-3 |
3 |
3 |
CS SEBES |
2 |
0 |
0 |
2 |
0-11 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
15:00 |
Unirea Alba Iulia |
1-3 |
CSO Cugir |
15:50 |
CSO Cugir |
8-0 |
CS Sebeș |
16:40 |
Unirea Alba Iulia |
3-0 |
CS Sebeș |
Se califică în faza a II-a, primele 2 echipe din fiecare grupă.
GRUPA I
DATA: 05.11.2015, CUGIR
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
Gol |
P |
1 |
CSO CUGIR |
2 |
2 |
0 |
0 |
9-0 |
6 |
2 |
JUNIORUL AIUD |
2 |
0 |
1 |
1 |
1-4 |
1 |
3 |
NAVOBI ALBA IULIA |
2 |
0 |
1 |
1 |
1-5 |
1 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:50 |
CSO Cugir |
5-0 |
Navobi Alba Iulia |
12:30 |
Juniorul Aiud |
1-1 |
Navobi Alba Iulia |
14:10 |
CSO Cugir |
4-0 |
Juniorul Aiud |
GRUPA II
DATA: 05.11.2015, ZLATNA
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
Gol |
P |
1 |
UNIREA ALBA IULIA |
2 |
2 |
0 |
0 |
9-2 |
6 |
2 |
VIITORUL AIUD |
2 |
1 |
0 |
1 |
5-5 |
3 |
3 |
CS ZLATNA |
2 |
0 |
0 |
2 |
2-9 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
15:00 |
CS Zlatna |
1-4 |
Viitorul Aiud |
15:50 |
Unirea Alba Iulia |
4-1 |
Viitorul Aiud |
16:40 |
CS Zlatna |
1-5
|
Unirea Alba Iulia |
Finalele vor avea loc sâmbătă 14.11.2015, în sala polivalentă din Alba Iulia (Universitate), după următorul program:
Finala mică.
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
JUNIORUL AIUD |
0-2 |
VIITORUL AIUD |
Finala mare.
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
11:40 |
CSO CUGIR |
1-2 |
UNIREA ALBA IULIA |
Festivitatea de premiere.
|