Trofeul Gheorghe Ola - 2015 |
|
Faza I
Grupa A
DATA: 02.11.2015, AIUD
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
I |
Gol |
P |
1 |
JUNIORUL AIUD |
2
|
1
|
1
|
0 |
9-0 |
4
|
2 |
VIITORUL AIUD |
2 |
1 |
1 |
0 |
6-1 |
4 |
3 |
OLIMPIA AIUD |
2 |
0 |
0 |
2 |
1-15 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
12:00 |
Juniorul Aiud |
9-0 |
Olimpia Aiud |
13:40 |
Olimpia Aiud |
1-6 |
Viitorul Aiud |
15:20 |
Juniorul Aiud |
0-0 |
Viitorul Aiud |
GRUPA B
DATA: 02.11.2015, ZLATNA
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
I |
Gol |
P |
1 |
CS ZLATNA |
2 |
2 |
0 |
0 |
8-0 |
6 |
2 |
CS BISTRA |
2 |
1 |
0 |
1 |
6-1 |
3 |
3 |
CS SEBES 2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0-13 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
CS Bistra |
6-0 |
CS Sebeș 2 |
11:40 |
CS Zlatna |
7-0 |
CS Sebeș 2 |
13:20 |
CS Zlatna |
1-0 |
CS Bistra |
GRUPA C
DATA: 02.11.2015, LANCRAM
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
I |
Gol |
P |
1 |
CS SEBES I
|
3 |
3 |
0 |
0 |
15-0 |
9 |
2 |
MURESUL VINTU DE JOS |
3 |
1 |
1 |
1 |
5-9 |
4 |
3 |
CSO CUGIR |
3 |
1 |
0 |
2 |
4-8 |
3 |
4 |
LPS SEBES |
3 |
0 |
1 |
2 |
2-9 |
1 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
CS Sebeș I |
4-0 |
LPS Sebeș |
10:50 |
Mureșul Vințu de Jos |
4-0 |
CSO Cugir |
11:40 |
LPS Sebeș |
1-1 |
Mureșul Vințu de Jos |
12:30 |
CS Sebeș I |
3-0 |
CSO Cugir |
13:20 |
Mureșul Vințu de Jos |
0-8 |
CS Sebeș I |
!4:10 |
LPS Sebeș |
1-4 |
CSO Cugir |
GRUPA D
DATA: 03.11.2015, LANCRAM
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
I |
Gol |
P |
1 |
CS NAVOBI ALBA IULIA |
3 |
3 |
0 |
0 |
12-5 |
9 |
2 |
EUROPA ALBA IULIA |
3 |
2 |
0 |
1 |
9-4 |
6 |
3 |
DORIA ALBA IULIA |
3 |
1 |
0 |
2 |
6-7 |
3 |
4 |
UNIREA ALBA IULIA |
3 |
0 |
0 |
3 |
4-15 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
Europa Alba Iulia |
3-0 |
Doria Alba Iulia |
10:50 |
Unirea Alba Iulia |
3-5 |
Navobi Alba Iulia |
11:40 |
Europa Alba Iulia |
5-1 |
Unirea alba Iulia |
12:30 |
Doria Alba Iulia |
1-4 |
Navobi Alba Iulia |
13:20 |
Europa Alba Iulia |
1-3 |
Navobi Alba Iulia |
14:10 |
Doria Alba Iulia |
5-0 |
Unirea Alba Iulia |
Se califica în faza a II-a, echipele clasate pe primele 2 locuri din fiecare grupă.
Grupa I
Data: 05.11.2015, Cugir
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
Gol |
P |
1 |
NAVOBI ALBA IULIA |
2 |
2 |
0 |
0 |
4-1 |
6 |
2 |
JUNIORUL AIUD |
2 |
0 |
1 |
1 |
0-1 |
1 |
3 |
MUREȘUL VINȚU DE JOS |
2 |
0 |
1 |
1 |
1-3 |
1 |
4 |
CS BISTRA * |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
* CS BISTRA - Retrasă din competiție.
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
Juniorul Aiud |
0-0 |
Mureșul Vințu de Jos |
11:40 |
Juniorul Aiud |
0-1 |
Navobi Alba Iulia |
13:20 |
Mureșul Vințu de Jos |
1-3 |
Navobi Alba Iulia |
Grupa II
Data: 05.11.2015, Zlatna
Loc |
Echipa |
J |
V |
E |
Î |
Gol |
P |
1 |
CS ZLATNA |
3 |
3 |
0 |
0 |
7-0 |
9 |
2 |
CS SEBEȘ |
3 |
2 |
0 |
1 |
6-1 |
6 |
3 |
EUROPA ALBA IULIA |
3 |
1 |
0 |
2 |
3-5 |
3 |
4 |
VIITORUL AIUD |
3 |
0 |
0 |
3 |
0-10 |
0 |
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:00 |
CS Zlatna |
2-0 |
Europa Alba Iulia |
10:50 |
Viitorul Aiud |
0-3 |
CS Sebeș |
11:40 |
CS Zlatna |
4-0 |
Viitorul Aiud |
12:30 |
CS Sebeș |
3-0 |
Europa Alba Iulia |
13:20 |
CS Zlatna |
1-0 |
CS Sebeș |
14:10 |
Europa Alba Iulia |
3-0 |
Viitorul Aiud |
Finalele vor avea loc sâmbătă 14.11.2015 în sala polivalentă din Alba Iulia(Universitate), după următorul program:
Finala mică:
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
10:50 |
JUNIORUL AIUD |
0-0 (3-4 dldd) |
CS SEBEȘ |
Finala mare:
Ora |
Echipa |
Scor |
Echipa |
12:30 |
NAVOBI ALBA IULIA |
3-0 |
CS ZLATNA |
Festivitatea de premiere.
|