ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Trofeul Gheorghe Ene
Trofeul Gheorghe Ene 2019 Imprimare Email

Regulamentul competiției: AICI.

Grupa A

Loc Echipa  V   E   Î   GOL   P 
1  ACS Optimum Alba Iulia 4 0 0 43-3 12
2  ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 1 3 0 1 26-15 9
3  CSO Cugir 2 0 2 19-13 6
4  CSM Unirea Alba Iulia 1 0 3 9-24 3
5  ACS Sebeș 2014 0 0 4 1-43 0

Data: Marți - 29 octombrie 2019 - Sala Polivalentă "Florin Fleșeriu" - Sebeș

Ora Echipa Scor Echipa
09:00   CSO Cugir  6-0  ACS Sebeș 2014
09:50   CSM Unirea Alba Iulia 0-7  ACS Optimum Alba Iulia
10:40   ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 1  5-3  CSO Cugir
11:30   ACS Optimum Alba Iulia 19-0  ACS Sebeș 2014
12:20   CSM Unirea Alba Iulia 2-6  ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 1

Data: Joi - 31 octombrie 2019 - Sala Polivalentă "Florin Fleșeriu" - Sebeș

Ora Echipa Scor Echipa
09:00   ACS Optimum Alba Iulia  7-0  CSO Cugir
09:50   CSO Cugir 10-1  CSM Unirea Alba Iulia
10:40   ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 1 3-10  ACS Optimum Alba Iulia
11:30   ACS Sebeș 2014 1-6  CSM Unirea Alba Iulia
12:20   ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 1 12-0  ACS Sebeș 2014

Grupa B

Loc Echipa  V   E   Î   GOL   P 
1

 ACS GT Sport Alba Iulia 

4 0 0 20-6 12
2  CS Navobi Alba Iulia 2 0 2 22-8 6
3  AFC Kinder Teiuș 2 0 2 11-14 6
4  CS Olimpia Aiud 1 0 3 5-23 3
5  ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei  1 0 3 3-11 3

Data: Marți - 29 octombrie 2019 - Teren Sintetic "Fair Play" - HCC Alba Iulia

Ora Echipa Scor Echipa
10:00   CS Navobi Alba Iulia 9-1  CS Olimpia Aiud
10:50   AFC Kinder Teiuș 2-3  ACS GT Sport Alba Iulia
11:40   ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 2  1-2  CS Olimpia Aiud
12:30   CS Navobi Alba Iulia 3-4  ACS GT Sport Alba Iulia
13:20   AFC Kinder Teiuș 2-0  ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 2

Data: Joi - 31 octombrie 2019 - Teren Sintetic "Fair Play" - HCC Alba Iulia

Ora Echipa Scor Echipa
10:00   ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 2  2-1  CS Navobi Alba Iulia
10:50   AFC Kinder Teiuș 6-1  CS Olimpia Aiud
11:40   ACS GT Sport Alba Iulia 6-0  ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei 2
12:30   CS Navobi Alba Iulia 10-1  AFC Kinder Teiuș
13:20   ACS GT Sport Alba Iulia 7-1  CS Olimpia Aiud

Faza finală

Data: Vineri -1 noiembrie 2019- Sala Polivalentă "Florin Fleșeriu" Sebeș

09:00 - Semifinala 1: ACS Optimum Alba Iulia 4-2 CS Navobi Alba Iulia

09:50 - Semifinala 2: ACS Școala de Fotbal Valea Frumoasei 6-2 ACS GT Sport Alba Iulia

10:40 - Finala mică: CS Navobi Alba Iulia 0-3 ACS GT Sport Alba Iulia

11:30 - Finala mare: ACS Optimum Alba Iulia 3-2 ACS Școala de Fotbal Valea Frumoasei

S-au acordat premii echipelor calificate în faza finală: medalii, trofee, mingi și diplome.

Locul I - ACS Academia de Fotbal Optimum Alba Iulia

Locul II - ACS Școala de Fotbal Valea Frumoasei

Locul III - ACS GT Sport Alba Iulia

Locul IV - CS Navobi Alba Iulia

Golgheterul competiției - Lazăr David - ACS Academia de Fotbal Optimum Alba Iulia

Cel mai bun portar - Vasilaș Antonio - ACS Școala de Fotbal Valea Frumoasei

Cel mai bun jucător - Sibișan Daria - ACS Academia de Fotbal Optimum Alba Iulia

 

Competitii 2024-2025