ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori 22-24.09.2023
Juniori 22-24.09.2023 Imprimare Email

U 17

Echipe Arbitri

1.ACS OPTIMUM ALBA IULIA - ACS VIITORUL SÂNTIMBRU

Data: 23.09.2023

Ora: 10:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Rădoi Răzvan (Alba Iulia)

As2: Avram Adriana (Alba Iulia)

2.AS FC RIVAL ALBA IULIA - CSȘ BLAJ

Data: 24.09.2023

Ora: 10:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)


U 15

Echipe Arbitri

1.CSM UNIREA ALBA IULIA - LPS SEBEȘ

Data: 23.09.2023

Ora: 09:30

Teren: Cetate 2

Localitate: Alba Iulia 

A: Văidean Alexandru (Alba Iulia)

As1: Petra Alexandru (Alba Iulia)

As2: Popa Daniel (Alba Iulia)

2.CS OCNA MUREȘ - CS LIMBENII LIMBA 

Data: 23.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Soda 2

Localitate: Ocna Mureș

A: Tătar Antoniu (Aiud)

As1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

As2: Barbu Antonio (Ocna Mureș)

3.CS METALURGISTUL CUGIR - CS OLIMPIA AIUD

Data: 23.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Parc

Localitate: Cugir

A: Voicu Răzvan (Cugir)

As1: Voicu Răzvan (Cugir)

As2: Dorobanțu Claudiu (Cugir)


U 14

Echipe Arbitri

1.ACS Ș.F. VALEA FRUMOASEI ALBA IULIA - ACS STAR PRO OPTIMUM

Data: 24.09.2023

Ora: 10:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Dan Horea (Aiud)

As2: Mihaiu Petru (Sebeș)

2.CSM UNIREA ALBA IULIA - ACS Ș.F. VALEA FRUMOASEI SĂSCIORI

Data: 23.09.2023

Ora: 12:00

Teren: Cetate 2

Localitate: Alba Iulia

A: Petra Alexandru (Alba Iulia)

As1: Văidean Alexandru (Alba Iulia)

As2: Popa Daniel (Alba Iulia)

3.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - ACS SPORTUL CÂMPENI

Data: 23.09.2023

Ora: 15:00

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A: Tătar Antoniu (Aiud)

As1: Ciubucă Tudor (Aiud)

As2: Stanciu Patrick (Aiud)

4.LPS SEBEȘ - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 24.09.2023

Ora: 10:00

Teren: Arini

Localitate: Sebeș

A: Neagu Lucian (Teiuș)

As1: Roșu Ioan (Alba Iulia)

As2: Cetean Narcis (Teiuș)


U 13

Echipe Arbitri

1.CS UNIT ALBA IULIA - CS ZLATNA

Data: 22.09.2023

Ora: 14:30

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Nicola Andrei (Alba Iulia)

A2: Popa Andreea (Alba Iulia)

2.CS OCNA MUREȘ - ACS INDUSTRIA GALDA

Data: 22.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Soda 2

Localitate: Ocna Mureș

A1: Leahu Necatrie (Ocna Mureș)

A2: Barbu Antonio (Ocna Mureș)

3.LPS SEBEȘ - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 22.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Arini

Localitate: Arini

A1: Nicola Andrei (Alba Iulia)

A2: Uleșan Robert (Alba Iulia)

4.CSM UNIREA ALBA IULIA - ACS RECOLTA CRĂCIUNEL

Data: 23.09.2023

Ora: 13:30

Teren: Cetate 2

Localitate: Alba Iulia

A1: Văidean Alexandru (Alba Iulia)

A2: Petra Alexandru (Alba Iulia)

5.ACS Ș.F. VALEA FRUMOASEI - ACS STAR PRO OPTIMUM

Data: 23.09.2023

Ora: 10:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Aron Corneliu (Alba Iulia)

A2: Mihaiu Petru (Sebeș)


U 12

Echipe Arbitri

1.AAF Ș.F. BOGDAN ANDONE - CS METALURGISTUL CUGIR

Data: 22.09.2023

Ora: 18:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A1: Tătar Antoniu (Aiud)

A2: Bedelean Alexandru (Aiud)

2.CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 23.09.2023

Ora: 10:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Roșu Ioan (Alba Iulia)

3.ACS GT SPORT ALBA IULIA - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 23.09.2023

Ora: 11:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Roșu Ioan (Alba Iulia)


U 11

Echipe Arbitri

1.CS OCNA MUREȘ - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 23.09.2023

Ora: 13:00

Teren: Soda 2 

Localitate: Ocna Mureș

A1: Tătar Antoniu (Aiud)

A2: Ciubucă Tudor (Aiud)

2.CSȘ BLAJ - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 24.09.2023

Ora: 11:00

Teren: I M Clain

Localitate: Blaj

A1: Hațegan Alexandru (Blaj)

A2: Scoarță Denis (Blaj)

 

INTERLIGA NAȚIONALĂ

Data: 24.09.2023

Ora: 09:30

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A: Vlad Robert (Alba Iulia)

A: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

A: Dărămuș Vasile (Alba Iulia)

A: Rădoi Răzvan (Alba Iulia)

A: Ilinca Alesia (Alba Iulia)



 

Competitii 2024-2025