ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arhive Competiţii 2011-2012 Campionatul Muntilor Apuseni
Campionatul Munților Apuseni 2011 Imprimare Email

SENIORI

Grupa A
#EchipaMVEIGP
1 Roșia Montană 4 3 0 1 12-8 9
2 Sălciua 4 2 1 1 11-6 7
3 Poiana Vadului 4 2 1 1 12-11 7
4 Ciuruleasa 4 1 2 1 18-10 5
5 Vadu Moților 4 0 0 4 6-24 0
Grupa B
#EchipaMVEIGP
1 Arieșeni 4 3 0 1 16-8 9
2 Horea 4 2 1 1 11-9 7
3 Bistra 4 2 0 2 11-10 6
4 Albac 4 1 1 2 9-13 4
5 Ocoliș 4 1 0 3 7-14 3
Grupa C
#EchipaMVEIGP
1 Lupșa 3 2 1 0 14-6 7
2 Almașu Mare 3 1 2 0 12-8 5
3 Mogoș 3 1 1 1 13-12 4
4 Poșaga 3 0 0 3 5-18 0
Grupa D
#EchipaMVEIGP
1 Sohodol 3 2 1 0 18-6 7
2 Bucium 3 2 1 0 9-6 7
3 Avram Iancu 3 1 0 2 4-11 3
4 Vidra 3 0 0 3 4-12 0

COPII

Grupa A
#EchipaMVEIGP
1 Ciuruleasa 4 4 0 0 27-7 12
2 Sălciua 4 3 0 1 18-7 9
3 Roșia Montană 4 1 1 2 7-9 4
4 Vadu Moților 4 1 0 3 11-23 3
5 Poiana Vadului 4 0 1 3 7-24 1
Grupa B
#EchipaMVEIGP
1 Arieșeni 4 4 0 0 15-3 12
2 Bistra 4 3 0 1 13-7 9
3 Horea 4 2 0 2 10-7 6
4 Ocoliș 4 1 0 3 6-16 3
5 Albac 4 0 0 4 4-13 0
Grupa C
#EchipaMVEIGP
1 Poșaga 3 3 0 0 12-4 9
2 Lupșa 3 2 0 1 13-5 6
3 Mogoș 3 1 0 2 1-12 3
4 Almașu Mare 3 0 0 3 4-9 0
Grupa D
#EchipaMVEIGP
1 Avram Iancu 3 2 1 0 7-0 7
2 Sohodol 3 2 0 1 12-3 6
3 Vidra 3 1 1 1 3-4 4
4 Bucium 3 0 0 3 2-16 0

Legenda: M=meciuri jucate; V=victorii; E=egaluri; I=infrangeri; G=golaveraj (+/-); P=puncte

Etape Seniori/Copii

03.07.2011 Bistra

Grupa A

ora: 10,00 Ciuruleasa 4 - 2 Sălciua (Copii)

ora: 11,00 Ciuruleasa 2 - 2 Sălciua

ora: 12,00 Roșia Montană 3 - 0 Vadu Moților (Copii) - neprezentare

ora: 13,00 Roșia Montană 3 - 0 Vadu Moților - neprezentare

Poiana Vadului - stă

Grupa B

ora: 14,00 Albac 0 - 3 Arieșeni (Copii)

ora: 15,00 Albac 2 - 6 Arieșeni

ora: 16,00 Horea 2 - 3 Bistra (Copii)

ora: 17,00 Horea 3 - 1 Bistra

Ocoliș - stă

10.07.2011 Ciuruleasa

Grupa A

ora: 10,00 Sălciua 5 - 2 Roșia Montană (Copii)

ora: 11,00 Sălciua 2 - 4 Roșia Montană

ora: 12,00 Poiana Vadului 1 -  8 Ciuruleasa (Copii)

ora: 13,00 Poiana Vadului 2 - 2 Ciuruleasa

Vadu Moților - stă

Grupa C

ora: 14,00 Almașu Mare 2 - 4 Poșaga (Copii)

ora: 15,00 Almașu Mare 7 - 3 Poșaga

ora: 16,00 Lupșa 7 - 0 Mogoș (Copii)

ora: 17,00 Lupșa 8 - 3 Mogoș

10.07.2011 Bistra

Grupa B

ora: 10,00 Arieșeni 3 - 2 Horea (Copii)

ora: 11,00 Arieșeni 5 - 2 Horea

ora: 12,00 Ocoliș 5 - 2 Albac (Copii)

ora: 13,00 Ocoliș 2 - 3 Albac

Bistra - stă

Grupa D

ora: 14,00 Avram Iancu 0 - 0 Vidra (Copii)

ora: 15,00 Avram Iancu 3 - 1 Vidra

ora: 16,00 Sohodol 8 -1 Bucium (Copii)

ora: 17,00 Sohodol 4 - 4 Bucium

17.07.2011 Horea

Grupa B

ora: 10,00 Horea 4 - 1 Ocoliș (Copii)

ora: 11,00 Horea 4 - 1 Ocoliș

ora: 12,00 Bistra 1 - 5 Arieșeni (Copii)

ora: 13,00 Bistra 1 - 4 Arieșeni

Albac - stă

Grupa D

ora: 14,00 Vidra 3 - 1 Bucium (Copii)

ora: 15,00 Vidra 2 - 3 Bucium

ora: 16,00 Avram Iancu 2 - 0 Sohodol (Copii)

ora: 17,00 Avram Iancu 1 - 8 Sohodol

17.07.2011 Ciuruleasa

Grupa A

ora: 10,00 Vadu Moților 2 - 11 Ciuruleasa (Copii)

ora: 11,00 Vadu Moților 4 - 14 Ciuruleasa

ora: 12,00 Sălciua 7 - 1 Poiana Vadului (Copii)

ora: 13,00 Sălciua 4 - 0 Poiana Vadului

Roșia Montană - stă

Grupa C

ora: 14,00 Poșaga 5 - 0 Mogoș (Copii)

ora: 15,00 Poșaga 2 - 8 Mogoș

ora: 16,00 Lupșa 4 - 2 Almașu Mare (Copii)

ora: 17,00 Lupșa 3 - 3 Almașu Mare

31.07.2011 Roșia Montană (Cărpeniș)

Grupa A

ora: 10,00 Roșia Montană 0 - 0 Poiana Vadului (Copii)

ora: 11,00 Roșia Montană 3 - 6 Poiana Vadului

ora: 12,00 Vadu Moților 0 - 4 Sălciua (Copii)

ora: 13,00 Vadu Moților 0 - 3 Sălciua

Ciuruleasa - stă

Grupa D

ora: 14,00 Sohodol 4 - 0 Vidra (Copii)

ora: 15,00 Sohodol 6 - 1 Vidra

ora: 16,00 Bucium 0 - 5 Avram Iancu (Copii)

ora: 17,00 Bucium 2 - 0 Avram Iancu

31.07.2011 Ocoliș

Grupa B

ora: 10,00 Bistra 3 - 0 Albac (Copii)

ora: 11,00 Bistra 3 - 2 Albac

ora: 12,00 Arieșeni 4 - 0 Ocoliș (Copii)

ora: 13,00 Arieșeni 1 - 3 Ocoliș

Horea - stă

Grupa C

ora: 14,00 Mogoș 1 - 0 Almașu Mare (Copii)

ora: 15,00 Mogoș 2 - 2 Almașu Mare

ora: 16,00 Lupșa 2 - 3 Poșaga (Copii)

ora: 17,00 Lupșa 3 - 0 Poșaga

07.08.2011 Roșia Montană (Cărpeniș)

Grupa A

ora: 10,00 Poiana Vadului 5 - 9 Vadu Moților (Copii)

ora: 11,00 Poiana Vadului 4 - 2 Vadu Moților

ora: 12,00 Ciuruleasa 4 - 2 Roșia Montană (Copii)

ora: 13,00 Ciuruleasa 0 - 2 Roșia Montană

Sălciua - stă

Grupa B

ora: 14,00 Ocoliș 0 - 6 Bistra (Copii)

ora: 15,00 Ocoliș 1 - 6 Bistra

ora: 16,00 Albac 0 - 2 Horea (Copii)

ora: 17,00 Albac 2 - 2 Horea

Arieșeni - stă

14.08.2011-sferturi de finală-Sălciua

Seniori:

  1. A1-B2;  Roșia Montană 8 - 2 Horea (ora 11.00);
  2. A2-B1;  Sălciua 1 - 0 Arieșeni (ora 13.00);
  3. C1-D2;  Lupșa 4 - 1 Bucium (ora 15.00);
  4. C2-D1;  Almașu Mare 1 - 8 Sohodol (ora 17.00);

Copii:

  1. A1-B2;  Ciuruleasa 2 - 3 Bistra (ora 10.00);
  2. A2-B1;  Sălciua 6 - 1 Arieșeni (ora 12.00);
  3. C1-D2;  Poșaga 2 - 1 Sohodol (ora 16.00);
  4. C2-D1;  Lupșa 5 - 2 Avram Iancu (ora 14.00);

21.08.2011-semifinale: Se întâlnesc echipele calificate din sferturile de finală, împerecherea fiind:

                                    *Roșia Montană (Cărpeniș):

  • jocul 1-jocul 3 (din sferturi)- ora 11.00: Bistra 5 - 2 Poșaga (copii);
  • jocul 1-jocul 3 (din sferturi)- ora 12.00: Roșia Montană 2 - 1 Lupșa (seniori);

                                    *Sălciua:

  • jocul 2-jocul 4 (din sferturi)- ora 16.00: Sălciua 6 - 5 Lupșa (copii);
  • jocul 2-jocul 4 (din sferturi)- ora 17.00: Sălciua 1 - 3 Sohodol (seniori);


27.08.2011-finale-Ciuruleasa

  • ora 15.00-Finala mică - Poșaga 1 - 8  Lupșa (copii);
  • ora 16.00-Finala mică - Lupșa 5 - 5  Sălciua (seniori) / 8-7 după lovituri de departajare; 
  • ora 17.00-Meciul partenerilor: echipa AJF/primari 4 - 4 echipa partenerilor media/firme;
  • ora 18.00-Finala mare - Bistra 2 - 2  Sălciua (copii) / 5-7 după lovituri de departajare;
  • ora 19.00-Finala mare - Roșia Montană  4 - 3  Sohodol (seniori)
  • ora 20.00-Festivitatea de premiere!

*Finalele s-au jucat sâmbătă-27 august 2011, deoarece duminică-28 august 2011-la Roșia Montană a fost sărbătorită Ziua Minerului!

CAMPIOANA CMA - 2011 COPII

SĂLCIUA

CAMPIOANA CMA - 2011 SENIORI

ROȘIA MONTANĂ

 

Competitii 2018-2019