ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Interliga Nationala
Interliga Nationala 2018-2019 Imprimare Email

Echipe participante:

 AFC Unirea Alba Iulia / ACS GT Sport Alba Iulia
 CS Olimpia Aiud/ACS Student Sport Alba Iulia
 CSO Cugir /ACF Metalurgistul 1939 Cugir
 ACS Juniorul Aiud
 CS Navobi Alba Iulia
 AFC Kinder Alba Iulia
 ACS Scoala de Fotbal Valea Frumoasei
 CSC Bistra/CS Zlatna/AS Drum Nou Bistra 
 AS Unirea Juniors Alba Iulia
10   CSM Unirea Alba Iulia

Etapa 1

Loc: Alba Iulia - Stadion "Cetate 2"

Data: 30.09.2018

Ora Echipa Echipa
09:00   CSM Unirea Alba Iulia  CS Olimpia Aiud/ACS Student Sport Alba Iulia
09:40  CS Olimpia Aiud/ACS Student Sport Alba Iulia  Navobi Alba Iulia
10:20  Navobi Alba Iulia  Unirea 1924 Alba Iulia
11:00  Unirea 1924 Alba Iulia  Juniorul Aiud
11:40  Juniorul Aiud  Unirea Juniors Alba Iulia
12:20  Unirea Juniors Alba Iulia  CSO Cugir/Metalurgistul Cugir
13:00  CSO Cugir/Metalurgistul Cugir  Sc. de Fotbal Valea Frumoasei
13:40  Sc. de Fotbal Valea Frumoasei  CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra
14:20  CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra  Kinder Alba Iulia
15:00  Kinder Alba Iulia  CSM Unirea Alba Iulia

 Etapa 2

 Loc:   ZLATNA

 Data: 14.10.2018

Ora Echipa Echipa
 09:30    CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra   AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA
 10:10  AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA  CSM UNIREA ALBA IULIA
 10:50  CSM UNIREA ALBA IULIA  ACS ȘCOALA DE FOTBAL VALEA FRUMOASEI
 11:30  ACS ȘCOALA DE FOTBAL VALEA FRUMOASEI  AFC KINDER ALBA IULIA
 12:10  AFC KINDER ALBA IULIA  CS OLIMPIA AIUD / STUDENT SPORT ALBA IULIA
 12:50  CS OLIMPIA AIUD / STUDENT SPORT ALBA IULIA    ACS JUNIORUL AIUD
 13:30  ACS JUNIORUL AIUD  CS NAVOBI ALBA IULIA
 14:10  CS NAVOBI ALBA IULIA  CSO CUGIR / METALURGISTUL CUGIR
 14:50  CSO CUGIR  /METALURGISTUL CUGIR  AFC UNIREA 1924 ALBA IULIA
 15:30  AFC UNIREA 1924 ALBA IULIA  CSC BISTRA/CS ZLATNA/DRUM NOU BISTRA

Etapa 3

Loc: Cugir

Data:  28.10.2018

Ora Echipa Echipa
 09:30    CO Cugir/Metalurgistul Cugir  CS Olimpia Aiud/Student Sport
10:10   CS Olimpia Aiud/Student Sport  ACS Școala de Fotbal Valea Frumoasei
10:50   ACS Școala de Fotbal Valea Frumoasei  AS Unirea Juniors Alba iulia
11:30   AS Unirea Juniors Alba Iulia  AFC Kinder Alba Iulia
12:10   AFC Kinder Alba Iulia  AFC Unirea 1924 Alba iulia
13:10   AFC Unirea 1924 Alba Iulia  CSM Unirea Alba Iulia
13:50   CSM Unirea Alba Iulia  CS Navobi Alba Iulia
14:30   CS Navobi Alba Iulia  CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra
15:10   CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra    ACS Juniorul Aiud
15:50   ACS Juniorul Aiud  CSO Cugir/Metalurgistul Cugir

Etapa 4

Loc: Alba Iulia - Stadion "Cetate 2"

Data: 11.11.2018

Ora Echipa Echipa
09:30   CSM Unirea Alba Iulia  CSO Cugir/Metalurgistul Cugir
10:10  CSO Cugir/Metalurgistul Cugir  CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra
10:50  CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra     CS Olimpia Aiud/Student Sport
11:30  CS Olimpia Aiud/Student Sport  AS Unirea Juniors Alba Iulia
12:10  AS Unirea Juniors Alba Iulia  AFC Unirea 1924 Alba iulia
13:10  AFC Unirea 1924 Alba Iulia  ACS SC. De Fotbal Valea Frumoasei
13:50  ACS SC. De Fotbal Valea Frumoasei  CS Navobi Alba Iulia
14:30  CS Navobi Alba Iulia  AFC Kinder Alba Iulia
15:10  AFC Kinder Alba Iulia  ACS Juniorul Aiud
15:50  ACS Juniorul Aiud  CSM Unirea Alba Iulia

 Etapa 5

 Loc: Zlatna - Stadion Minaur

 Data: 31.03.2019

Ora Echipa Echipa
 10:00   CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra   CSM Unirea Alba Iulia
 10:40  CSM Unirea Alba Iulia  CS Olimpia Aiud/Student Sport 
 11:20  CS Olimpia Aiud/Student Sport  Unirea 1924 Alba Iulia/ACS GT Sport Alba Iulia
 12:00  Unirea 1924 Alba Iulia/ACS GT Sport Alba Iulia  CS Navobi Alba Iulia
 12:40  CS Navobi Alba Iulia  AS Unirea Juniors Alba Iulia
 13:40  AS Unirea Juniors Alba Iulia  ACS Juniorul Aiud
 14:20  ACS Juniorul Aiud  ACS Sc. de Fotbal Valea Frumoasei
 15:00  ACS Sc. de Fotbal Valea Frumosei  CSO Cugir/Metalurgistul Cugir
 15:40  CSO Cugir/Metalurgistul Cugir  AFC Kinder Alba iulia
 16:20  AFC Kinder Alba Iulia  CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra

Etapa 6

Loc: Cugir - Arena CSO

Data: 05.05.2019

Ora Echipa Echipa
09:30  CSO Cugir/Metalurgistul Cugir AFC Unirea 1924/GT Sport Alba Iulia
10:10  AFC Unirea 1924/GT Sport Alba Iulia ACS Juniorul Aiud
10:50  ACS Juniorul Aiud CS Navobi Alba Iulia
11:30  CS Navobi Alba Iulia CS Olimpia Aiud/Student Sport Alba Iulia
12:10  CS Olimpia Aiud/Student Sport Alba Iulia  AFC Kinder Alba Iulia
13:10  AFC Kinder Alba Iulia CSM Unirea Alba Iulia
13:50  CSM Unirea Alba Iulia ACS SC. de Fotbal Valea Frumoasei
14:30  ACS SC. de Forbal Valea Frumoasei CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra
15:10  CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra AS Unirea Juniors Alba Iulia
15:50  AS Unirea Juniors Alba Iulia CSO Cugir/Metalurgistul Cugir

Etapa 7

Loc: Alba Iulia - Cetate 2

Data: 19.05.2019 - Duminică

Ora Ecipa Echipa
12:00 

 AS Unirea Juniors Alba Iulia

CSM Unirea Alba Iulia

12:40

 AFC Kinder Alba Iulia

AS Unirea Juniors Alba Iulia

13:20

 ACS SC. de Fotbal Valea Frumoasei

AFC Kinder Alba Iulia

14:00

 CS Olimpia Aiud/Student Sport Alba Iulia 

ACS SC. de Fotbal Valea Frumoasei

14:40

 ACS Juniorul Aiud

CS Olimpia Aiud/Student Sport Alba Iulia

15:20   FESTIVITATEA DE PREMIERE
16:00

 CSO Cugir/Metalurgistul Cugir

ACS Juniorul Aiud

16:40

 CS Navobi Alba Iulia

CSO Cugir/Metalurgistul Cugir

17:20

 CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra

CS Navobi Alba Iulia

18:00

 AFC Unirea 1924/GT Sport Alba Iulia

CSC Bistra/CS Zlatna/Drum Nou Bistra

18:40

 CSM Unirea Alba Iulia

AFC Unirea 1924/GT Sport Alba Iulia

 

Competitii 2019-2020