ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Juniori F - 2013 Imprimare Email

Campionatul juniorilor F - ediția 2013, pentru copii născuți in anul 2004 și mai mici, ce se desfășoară în sala „Florin Fleșeriu” din Sebeș.

Grupa A

Loc Echipa J  V   E   Î   GOL   P 
1 VIITORUL AIUD  3 3 0 0 6-3 9
2 CSO CUGIR  3 2 0 1 9-2 6
3 UNIREA ALBA IULIA   3 1 0 2 6-7 3
4 VIITORUL ABRUD  
  3  0 0 3 1-10 0

Data: 07.12.2013

Ora Echipa   Scor  Echipa
 10:00  UNIREA ALBA IULIA   3-0 AS VIITORUL ABRUD
10:50 VIITORUL AIUD 1-0 CSO CUGIR
12:30 AS VIITORUL ABRUD  
1-6 CSO CUGIR
14:10 UNIREA ALBA IULIA 3-4 VIITORUL AIUD
15:50 VIITORUL AIUD 1-0 AS VIITORUL ABRUD 
16:40 CSO CUGIR 3-0 UNIREA ALBA IULIA

Grupa B

Loc Echipa  J   V   E   Î   GOL   P 
1 LPS SEBEȘ   3 3 0 0 18-0 9
2 EUROPA ALBA IULIA   3 2 0 1 7-3 6
3 NAVOBI ALBA IULIA 3 1 0 2 5-9 3
4 RIVAL ALBA IULIA 3 0 0 3 1-19 0

Data: 08.12.2013

Ora Echipa  Scor  Echipa
 10:00  NAVOBI ALBA IULIA   0-6 LPS SEBEȘ
10:50 EUROPA ALBA IULIA  4-1 RIVAL ALBA IULIA
12:30 LPS SEBEȘ 10-0 RIVAL ALBA IULIA
14:10 NAVOBI ALBA IULIA 0-3 EUROPA ALBA IULIA  
15:50 EUROPA ALBA IULIA 0-2 LPS SEBEȘ
16:40 RIVAL ALBA IULIA 0-5 NAVOBI ALBA IULIA

Grupa C

Loc Echipa  J   V   E   Î   GOL   P 
1 VIITORUL  ALBA IULIA  2 2 0 0 10-1 6
2 UNIREA JUNIORS 2 1 0 1 17-2 3
3 METATRON ALBA IULIA  2 0 0 2 1-25 0

Data: 07.12.2013

Ora Echipa  Scor  Echipa
 11:40  METATRON ALBA IULIA  1-8 VIITORUL ALBA IULIA 
13:20 VIITORUL ALBA IULIA 2-0 UNIREA JUNIORS
15:00 METATRON ALBA IULIA 0-17 UNIREA JUNIORS

Grupa D

Loc Echipa  J   V   E   Î   GOL   P 
1 DRUM NOU BISTRA 2 2 0 0 11-1 6
2 KINDER ALBA IULIA  2 1 0 1 5-2 3
3 METALUL AIUD 2 0 0 2 0-13 0

Data: 08.12.2013

 Ora  Echipa  Scor  Echipa
11:40 METALUL AIUD 0-4 KINDER ALBA IULIA 
 13:20  KINDER ALBA IULIA  1-2 DRUM NOU BISTRA
15:00 METALUL AIUD 0-9 DRUM NOU BISTRA

Sferturi de finală: 22.12.2013

 Ora  Echipa  Scor  Echipa
 10:00   E  VIITORUL AIUD 3-1 EUROPA ALBA IULIA 
 10:50 F LPS SEBES

0-0/4-3

CSO CUGIR
 11:40 G VIITORUL ALBA IULIA  6-1 KINDER ALBA IULIA
 12:30 H DRUM NOU BISTRA 1-5 UNIREA JUNIORS 

Semifinale: 22.12.2013

 Ora  Echipa   Scor   Echipa
 13:20  VIITORUL AIUD 1-1/2-1 VIITORUL ALBA IULIA.  
 15:00 LPS SEBES   1-1/3-2 UNIREA JUNIORS ALBA IULIA 

Finală: 22.12.2013

 Ora  Echipa   Scor  Echipa
  16:40  VIITORUL AIUD  2-2/2-4 LPS SEBES 

 LPS SEBES ESTE CASTIGATOAREA CAMPIONATULUI DESTINAT JUNIORILOR F COPII NĂSCUȚI IN ANUL 2004 SI MAI MICI.

 

Competitii 2018-2019