ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Interliga Nationala
Interliga Nationala 2019-2020 Imprimare Email

Echipe participante

1. ACS Sebeș / LPS Sebeș

2. CSC Bistra / Drum Nou Bistra

3. CSM Unirea Alba Iulia

4. ACS Juniorul Aiud

5. CS Olimpia Aiud

6. ACS Școala De Fotbal Valea Frumoasei

7. CS Navobi Alba Iulia

8. Student Sport/Unirea Juniors Alba Iulia

9. CS Optimum Alba Iulia

10. CSO Cugir / Metalurgistul Cugir

11. GT Sport Alba Iulia

Etapa 1

Loc: Cugir

Data: 15.09.2019

Ora Echipa Echipa
 09:00   CSO Cugir/Metalurgistul Cugir   ACS Sebeș/LPS Sebeș
 09:40  ACS Sebeș/LPS Sebeș  Juniorul Aiud
 10:20  Juniorul Aiud  CSM Unirea Alba Iulia
 11:00  CSM Unirea Alba Iulia  Optimum Alba Iulia
 11:40  Optimum Alba Iulia  Industria Galda/Unit Alba Iulia
 12:20  Industria Galda/Unit Alba Iulia   GT Sport Alba Iulia
 13:30  GT Sport Alba Iulia  CS Navobi Alba Iulia
 14:10  CS Navobi Alba Iulia  Student Sport Alba Iulia
 14:50  Student Sport Alba Iulia  Olimpia Aiud
 15:30  Olimpia Aiud  Șc. de Fotbal Valea Frumoasei
 16:10  Șc. de Fotbal Valea Frumoasei  CSC Bistra/Drum Nou Bistra
 16:50  CSC Bistra/Drum Nou Bistra  CSO Cugir/Metalurgistul Cugir

Etapa 2

Loc: Cetate 2 - Alba Iulia

Data: 29.09.2019

Ora Echipa Echipa

 09:00 

 CSM UNIREA ALBA IULIA  GT SPORT ALBA IULIA

 09:40

 GT SPORT ALBA IULIA  ACS JUNIORUL AIUD

 10:20

 ACS JUNIORUL AIUD  CS OPTIMUM ALBA IULIA

 11:00

 CS OPTIMUM ALBA IULIA  ACS SEBES/LPS SEBES

 11:40

 ACS SEBES/LPS SEBES  CSC BISTRA/DRUM NOU BISTRA

 12:20

 CSC BISTRA/DRUM NOU BISTRA  CS OLIMPIA AIUD

 13:30

 CS OLIMPIA AIUD  CSO CUGIR/METALURGISTUL CUGIR

 14:10

 CSO CUGIR/METALURGISTUL CUGIR  CS NAVOBI ALBA IULIA

 14:50

 CS NAVOBI ALBA IULIA  ACS SCOALA DE FOTBAL VALEA FRUMOASEI

 15:30

 ACS SCOALA DE FOTBAL VALEA FRUMOASEI   STUDENT SPORT / UNIREA JUNIORS

 16:10

 STUDENT SPORT / UNIREA JUNIORS  CSM UNIREA ALBA IULIA

Etapa 3

Loc: Cetate 2 - Alba Iulia

Data: 13.10.2019

Ora Echipa Echipa
09:00   GT SPORT ALBA IULIA  ACS SEBEȘ / LPS SEBEȘ
09:40   ACS SEBEȘ / LPS SEBEȘ  CS OLIMPIA AIUD
10:20   CS OLIMPIA AIUD  CS NAVOBI ALBA IULIA
11:00   CS NAVOBI ALBA IULIA  CSC BISTRA / DRUM NOU BISTRA
11:40   CSC BISTRA / DRUM NOU BISTRA  CSO CUGIR / METALURGISTUL CUGIR
12:20   CSO CUGIR / METALURGISTUL CUGIR  CSM UNIREA ALBA IULIA
13:30   CSM UNIREA ALBA IULIA  ACS SC DE FOTBAL VALEA FRUMOASEI
14:10   ACS SC DE FOTBAL VALEA FRUMOASEI   ACS JUNIORUL AIUD
14:50   ACS JUNIORUL AIUD  STUDENT SPORT / UNIREA JUNIORS
15:30   STUDENT SPORT / UNIREA JUNIORS  OPTIMUM ALBA IULIA
16:10   OPTIMUM ALBA IULIA  GT SPORT ALBA IULIA