ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arhive Competitii 2012-2013 Campionatul Muntilor Apuseni 2012
Campionatul Muntilor Apuseni 2012 Imprimare Email

Sferturi de finală 

Horea, sâmbătă - 18 august:

  1. ora 16.30: Sălciua 3-0 Ciuruleasa (copii); 
  2. ora 17.30: Lupșa 4-3 Ciuruleasa (seniori): 
  3. ora 18.30: Horea 3-0 Poșaga (copii); 
  4. ora 19.30: Sălciua 7-2 Bucium (seniori); 

Cărpeniș, duminică - 19 august:

  1. ora 17.00: Bistra 3-0 Avram Iancu (copii);  
  2. ora 18.00: Poiana Vadului 3-0 Avram Iancu (seniori);  
  3. ora 19.00: Poiana Vadului 3-2- Sohodol (copii); 
  4. ora 20.00: Roșia Montană 5-1 Almașu Mare (seniori);

Semifinalele -se vot disputa la BISTRA, sâmbătă-25 august, după următorul criteriu de împerechere:

  • ora 16.00: Sălciua 0-4 Bistra (copii); 
  • ora 17.00: Sălciua 2-0 Poiana Vadului (seniori);*
  • ora 18.00: Horea 2-3 Poiana Vadului (copii);
  • ora 19.00: Lupșa 5-6 Roșia Montană (seniori);

FINALELE - SĂLCIUA, sâmbătă-1 septembrie, 

 

  • ora 15.00: Sălciua 2-1 Horea ( finala mică copii); 
  • ora 17.00: Lupșa 3-2 Poiana Vadului ( finala mică seniori);
  • ora 18.00: Bistra 6-1 Poiana Vadului (finala mare copii);
  • ora 19.00: Sălciua 5-6 Roșia Montană (finala mare seniori);


SENIORI

Grupa A
#EchipaMVEIGP
1 Salciua 4 3 1 0 14-4 10
2 Lupsa 4 2 2 0 14-7 8
3 Arieseni 4 2 0 2 12-10 6
4 Horea 4 0 2 2 8-16 2
5 Vadu Motilor 4 0 1 3 7-18 1
Grupa B
#EchipaMVEIGP
1 Ciuruleasa 4 3 1 0 13-7 10
2 Bucium 4 3 0 1 17-7 9
3 Ocolis 4 2 0 2 8-9 6
4 Mogos 4 1 0 3 5-15

3

5 Posaga 4 0 1 3 8-13 1
Grupa C
#EchipaMVEIGP
1 Poiana Vadului 4 3 1 0 25-7 10
2 Rosia Montana 4 2 2 0 10-6 8
3 Bistra 4 2 1 1 18-8 7
4 Albac 4 1 0 3 9-16 3
5 Garda de Sus 4 0 0 4 7-32 0
Grupa D
#EchipaMVEIGP
1 Almasu Mare 3 3 0 0 17-3 9
2 Avram Iancu 3 1 1 1 18-9 4
3 Sohodol 3 1 1 1 13-9 4
4 Vidra 3 0 0 3 3-30 0

COPII

Grupa A
#EchipaMVEIGP
1 Salciua 4 4 0 0 20-0 12
2 Horea 4 2 1 1 20-12 7
3 Lupsa 4 1 2 1 11-8 5
4 Arieseni 4 1 1 2 12-14 4
5 Vadu Motilor 4 0 0 4 7-36 0
Grupa B
#EchipaMVEIGP
1 Posaga 4 3 1 0 18-5 10
2 Ciuruleasa 4 3 1 0 16-4 10
3 Bucium 4 2 0 2 15-11 6
4 Ocolis 4 1 0 3 7-19 3
5 Mogos 4 0 0 4 0-17 0
Grupa C
#EchipaMVEIGP
1 Bistra 4 3 1 0 50-10 10
2 Poiana Vadului 4 2 2 0 21-10 8
3 Rosia Montana 4 2 1 1 18-15 7
4 Garda de Sus 4 1 0 3 16-29 3
5 Albac 4 0 0 4 8-49 0
Grupa D
#EchipaMVEIGP
1 Sohodol 3 3 0 0 12-1 9
2 Avram Iancu 3 2 0 1 8-6 6
3 Vidra 3 1 0 2 7-9 3
4 Almasu Mare 3 0 0 3 3-14 0

Legenda: M=meciuri jucate; V=victorii; E=egaluri; I=infrangeri; G=golaveraj (+/-); P=puncte

Etape Seniori/Copii

Grupa A

Etapa 1 - 08.07.2012 Lupșa

ora: 17,00 Sălciua 3 - 0 Horea (Copii)

ora: 18,00 Sălciua 7 - 1 Horea

ora: 19,00 Lupșa 6 - 0 Vadu Moților (Copii) 

ora: 20,00 Lupșa 7 - 2 Vadu Moților 

Arieșeni - stă

Etapa 2 - 15.07.2012 Horea

vora: 09,00 Horea 4 - 2 Arieșeni (Copii)

ora: 10,00 Horea 3 - 5 Arieșeni

ora: 11,00 Vadul Moților 0 - 9 Sălciua (Copii) 

ora: 12,00 Vadul Moților 2 - 4 Sălciua 

Lupșa - stă

Etapa 3 - 29.07.2012 Sălciua

ora: 17,00 Arieșeni 4 - 9 Vadul Moților (Copii)

ora: 18,00 Arieșeni 5 - 1 Vadul Moților

ora: 19,00 Sălciua 3 - 0 Lupșa (Copii) 

ora: 20,00 Sălciua 1 - 1 Lupșa 

Horea - stă

Etapa 4 - 05.08.2012 Lupșa

ora: 09,00 Vadul Moților 3 - 12 Horea (Copii)

ora: 10,00 Vadul Moților 2 - 2 Horea

ora: 11,00 Lupșa 1 - 1 Arieșeni (Copii) 

ora: 12,00 Lupșa 4 - 2 Arieșeni 

Sălciua - stă

Etapa 5 - 12.08.2012 Sălciua

ora: 17,00 Horea 4 - 4 Lupșa (Copii)

ora: 18,00 Horea 2 - 2 Lupșa

ora: 19,00 Arieșeni 0 - 5 Sălciua (Copii) 

ora: 20,00 Arieșeni 0 - 2 Sălciua

Vadul Moților - stă

 

Grupa B

Etapa 1 -  08.07.2012 Ciuruleasa

ora: 17,00 Ocoliș 1 - 6  Poșaga (Copii)

ora: 18,00 Ocoliș 3 -2 Poșaga

ora: 19,00 Ciuruleasa 3 -0 Bucium (Copii)

ora: 20,00 Ciuruleasa 3 -1 Bucium

Mogoș - stă

Etapa 2 - 15.07.2012 Ocoliș

ora: 17,00 Poșaga 3 - 0 Mogoș (Copii)

ora: 18,00 Poșaga 1 - 2 Mogoș

ora: 19,00 Bucium 5 - 2 Ocoliș (Copii)

ora: 20,00 Bucium 4 - 2 Ocoliș

Ciuruleasa - stă

Etapa 3 - 29.07.2012 Ciuruleasa

ora: 09,00 Mogoș 0 - 9 Bucium (Copii)

ora: 10,00 Mogoș 2 - 9 Bucium

ora: 11,00 Ocoliș 1 - 8 Ciuruleasa (Copii)

ora: 22,00 Ocoliș 0 - 3 Ciuruleasa

Poșaga - stă

Etapa 4 - 05.08.2012 Ciuruleasa

ora: 17,00 Bucium 1 - 6 Poșaga (Copii)

ora: 18,00 Bucium 4 - 3 Poșaga

ora: 19,00 Ciuruleasa 2 - 0 Mogoș (Copii)

ora: 20,00 Ciuruleasa 2 - 1 Mogoș

Ocoliș - stă

Etapa 5 - 12.08.2012 Ocoliș

ora: 17,00 Poșaga  3 - 3  Ciuruleasa (Copii)

ora: 18,00 Poșaga 5 - 5 Ciuruleasa

ora: 19,00 Mogoș 0 - 3 Ocoliș (Copii)

ora: 20,00 Mogoș 0 - 3 Ocoliș

Bucium - stă


Grupa C

Etapa 1 - 08.07.2012 Ciuruleasa

ora: 09,00 Roșia Montană 4 - 11 Bistra (Copii)

ora: 10,00 Roșia Montană 3 - 3 Bistra

ora: 11,00 Poiana Vadului 11 - 3 Albac (Copii)

ora: 12,00 Poiana Vadului  7 - 3 Albac

Gârda de Sus - stă

Etapa 2 - 15.07.2012 Bistra

ora: 17,00 Bistra 18-3 Gârda de Sus (Copii)

ora: 18,00 Bistra 11 - 2 Gârda de Sus

ora: 19,00 Albac 0 -  7 Roșia Montană (Copii), reprogramat pt 28.07.2012, de la ora 19.00, la Horea

ora: 20,00 Albac 0 - 1 Roșia Montană, reprogramat pt 28.07.2012, de la ora 20.00, la Horea

Poiana Vadului - stă

Etapa 3 - 29.07.2012 Horea

ora: 09,00 Gârda de Sus 13 - 5 Albac (Copii)

ora: 10,00 Gârda de Sus 4 - 5 Albac

ora: 11,00 Roșia Montană 4 -  4 Poiana Vadului (Copii)

ora: 12,00 Roșia Montană 3  - 3 Poiana Vadului

Bistra - stă

Etapa 4 - 05.08.2012 Bistra

ora: 09,00 Albac 0 - 18 Bistra (Copii)

ora: 10,00 Albac 1 - 4 Bistra

ora: 11,00 Poiana Vadului 3 -  0 Gârda de Sus (Copii)

ora: 12,00 Poiana Vadului 13 - 1 Gârda de Sus

Roșia Montană - stă

Etapa 5 - 12.08.2012 Cărpeniș

ora: 17,00 Bistra 3 - 3 Poiana Vadului (Copii)

ora: 18,00 Bistra 0 - 2 Poiana Vadului

ora: 19,00 Gârda de Susi 0 -  3 Roșia Montană (Copii)

ora: 20,00 Gârda de Susi 0 - 3 Roșia Montană

Albac - stă


Grupa D

Etapa 1 - 15.07.2012 Ciuruleasa

ora: 09,00 Vidra 0 - 3 Sohodol (Copii)

ora: 10,00 Vidra 0 - 7 Sohodol

ora: 11,00 Avram Iancu 3 - 1 Almașu Mare (Copii)

ora: 12,00 Avram Iancu 0 - 3 Almașu Mare

Etapa 2 - 29.07.2012 Ciuruleasa

ora: 17,00 Almașu Mare 2 - 4 Vidra (Copii)

ora: 18,00 Almașu Mare 9 - 1 Vidra

ora: 19,00 Avram Iancu 1 - 2 Sohodol (Copii)

ora: 20,00 Avram Iancu 4 - 4 Sohodol

Etapa 3 - 05.08.2012 Cărpeniș

ora: 17,00 Almașu Mare 0 - 7 Sohodol (Copii)

ora: 18,00 Almașu Mare 5 - 2 Sohodol

ora: 19,00 Vidra 3 - 4 Avram Iancu (Copii)

ora: 20,00 Vidra 2 - 14 Avram Iancu

 

Competitii 2018-2019