ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Trofeul Gheorghe Ene
Trofeul Gheorghe Ene 2018 Imprimare Email

Grupa A

 Loc  Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1 CSO CUGIR 3 2 0 1 22-6 6
2 AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA 3 2 0 1 14-8 6
3 ACS ȘC DE FOTBAL VALEA FRUMOASEI  3 2 0 1 12-11 6
4 ACS SEBEȘ 2014 3 0 0 3 2-25 0

Grupa B

 Loc  Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1 ACS JUNIORUL AIUD 3 3 0 0 21-5 9
2 AFC UNIREA ALBA IULIA 3 2 0 1 18-5 6
3 CS NAVOBI ALBA IULIA 3 1 0 2 13-10 3
4 CSM UNIREA ALBA IULIA 3 0 0 3 0-32 0

Data: 31.10.2018 - Miercuri

Locația: Sala de Sport a Școlii Gimnaziale Nr. 3 din Cugir

Ora Grupa Echipa  Scor  Echipa
14:00 A CSO Cugir 14-0   ACS Sebeș 2014
14:50 A ACS Șc de Fotbal Valea Frumoasei   5-4   AS Unirea Juniors Alba Iulia
15:40 A ACS Sebeș 2014 0-6   AS Unirea Juniors Alba Iulia
16:30

A

CSO Cugir 5-2   ACS Șc de Fotbal Valea Frumoasei
17:20

A

ACS Șc de Fotbal Valea Frumoasei 5-2   ACS Sebeș 2014
18:10

A

AS Unirea Juniors Alba Iulia 4-3   CSO Cugir

Data: 31.10.2018 - Miercuri

Locația: Sala de Sport "AGRO" din Aiud

Ora Grupa Echipa Scor Echipa
13:00 B ACS Juniorul Aiud  13-0   CSM Unirea Alba Iulia
13:50 B CS Navobi Alba Iulia  2-5   AFC Unirea 1924 Alba Iulia
14:40 B CSM Unirea Alba Iulia  0-11   AFC Unirea 1924 Alba Iulia
15:30 B ACS Juniorul Aiud 5-3   CS Navobi Alba Iulia
16:20 B CS Navobi Alba Iulia 8-0   CSM Unirea Alba Iulia
17:10 B AFC Unirea 1924 Alba Iulia  2-3   ACS Juniorul Aiud

 FAZA FINALĂ - Vineri (2 noiembrie 2018)

Sala polivalentă "Florin Fleșeriu" Sebeș

Ora 8:15 - Semifinala 1 (1A - 2B) - Trofeul Ghe. Ene

CSO CUGIR 2-6 AFC UNIREA 1924 ALBA IULIA

Ora 9:00 - (1A - 1C) - Trofeul Ghe. Ola

 CSO CUGIR 7-6 CS NAVOBI ALBA IULIA

Ora 10:05 - Semifinala 2 (2A - 1B) - Trofeul Ghe. Ene

AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA 0-5 ACS JUNIORUL AIUD

Ora 10:50 - (1A - 1B) - Trofeul Ghe. Ola

 CSO CUGIR 11-3 AFC KINDER ALBA IULIA

Ora 11:55 - Finala Mică - Trofeul Ghe. Ene

CSO CUGIR 3-0 UNIREA JUNIORS ALBA IULIA 

Ora 12:40 - (1B - 1C) - Trofeul Ghe. Ola

 AFC KINDER ALBA IULIA 1-5 CS NAVOBI ALBA IULIA

Ora 13:45 - Finala Mare - Trofeul Ghe. Ene

UNIREA 1924 ALBA IULIA 2-5 JUNIORUL AIUD

Ora 14:40 - Festivitatea de premiere

Trofeul Gheorghe Ola:

Locul I - CSO Cugir;

Locul II - CS Navobi Alba Iulia;

Locul III - AFC Kinder Alba Iulia;

Golgheter - Iosif Andrei (CSO Cugir);

Cel mai bun portar - Gliga Cristian (CS Navobi Alba Iulia);

Cel mai bun jucător - Bocăniciu Raul (AFC Kinder Alba Iulia).

Trofeul Gheorghe Ene:

Locul I - ACS Juniorul Aiud;

Locul II - AFC Unirea 1924 Alba Iulia;

Locul III - CSO Cugir;

Locul IV - AS Unirea Juniors Alba Iulia;

Golgheter - Ponoran David (AFC Unirea 1924 Alba Iulia);

Cel mai bun portar - Lazăr Ionuț (CSO Cugir);

Cel mai bun jucător - Vlăzan Ciprian (ACS Juniorul Aiud).

Regulamentul competiției îl puteți descărca de AICI.

Rezultatele la Trofeul Gheorghe Ola, le puteți vedea  AICI.

 

Competitii 2019-2020