ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arhive Competitii 2012-2013 Campionatul Speranţelor
Campionatul Sperantelor 2013 Imprimare Email

Grupa A

Loc Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1  Europa Alba Iulia   5 5 0 0 35-5 15
2  Unirea Juniors Alba Iulia  5 4 0 1 36-9 12
3  Viitorul Abrud 5 3 0 2 24-15 9
4  CS Zlatna 5 2 0 3 7-21 6
5  Drum Nou Bistra  5 1 0 4 14-8 3
6  Viitorul Alba Iulia 5 0 0 5 0-46 0

Grupa B

Loc Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1 CSO Cugir 5 4 1 0 19-5 13
2 Unirea 2006 Alba Iulia    5 4 0 1 17-5 12
3 Viitorul Aiud   5 3 1 1 22-5 10
4 Rival Alba Iulii       5 1 1 3 12-14  4
5 Navobi Alba Iulia       5 0 2 3 3-14 2
6 Kinder Alba Iulia 5 0 1 4 3-33 1

Etapa 1

Echipa organizatoare: Navobi Alba Iulia

Teren: HCC - FAIR PLAY 

Data:10.04.2013

Ora Gruoa  Echipa Scor  Echipa
 10:00   A  Viitorul Alba Iulia   0-17  Unirea Juniors Alba Iulia
 10:50  B  CSO Cgir 2-1  Unirea 2006 Alba Iulia
 11:40  B  Viitorul Aiud 4-2  Rival Alba Iulia
 12:30  B  Navobi Alba Iulia 0-0  Kinder Alba Iulia
 13:20  A  CS Zlatna 1-6  Europa Alba Iulia
 14:10  A  Drum Nou Bistra 2-3  Viitorul Abrud

Etapa 2

Echipa Organizatoare: CS Zlatna

Teren: Liceul Industrial

Data: 21.04.2013

 Ora  Grupa  Echipa  Scor   Echipa
 10:00  CS Zlatna  2-0  Viitorul Alba Iulia 
 10:50 A  Europa Alba Iulia  5-1  Viitorul Abrud
 11:40 A  Unirea Juniors Alba Iulia    3-0  Drum Nou Bistra
 12:30  B  Rival Alba Iulia  6-3  Kinder Alba Iulia
 13:20   B  Unirea 2006 Alba Iulia  2-0  Navobi Alba Iulia
 14:10   B  Viitorul Aiud  2-2  CSO Cugir

Etapa 3

Echipa Organizatoare: Kinder Alba Iulia/Unirea Juniors Alba Iulia

Teren: Ampoi II Alba Iulia

Data: 28.04.2013

Ora Grupa  Echipa Scor   Echipa
 10:00   B  Kinder Alba Iulia   0-8  Unirea 2006 Alba Iulia 
10:50  A  Viitorul Alba Iulia     0-14  Europa Alba Iulia
11:40  A  Drum Nou Bistra  1-2  CS Zlatna
12:30  B  CSO Cugir  1-0  Rival Alba Iulia
13:20  B  Navobi Alba Iulia  0-3  Viitorul Aiud
00:00  A  Viitorul Abrud 3-8  Unirea Juniors Alba Iulia

Etapa 4

Echipa Organizatoare: Viitorul Aiud

Terne: Micro Fayr Play

Data: 12.05.2013

Ora Grupa  Echipa Scor Echipa
 10:00   B Viitorul Aiud  13-0  Kinder Alba Iulia 
 10:50  B Rival Alba Iulia 3-5 Unirea 2006 Alba Iulia
 11:40  B CSO Cugir 8-2 Navobi Alba Iulia
 12:30  A Europa Alba Iulia  4-3 Unirea Juniors Alba Iulia
 13:20  A Viitorul Alba Iulia 0-5 Drum Nou Bistra
 14:10   A CS Zlatna 0-9 Viitorul Abrud

Etapa 5

Echipa Organizatoare: CSO Cugir

Teren: ID Lăzărescu

Data: 19.05.2013

Ora Grupa  Echipa Scor Echipa
09:10  B   Navobi  Alba Iulia      1-1     Rival Alba Iulia
10:00  B   Kinder Alba Iulia 0-6  CSO Cugir
10:50  A   Drum Nou Bistra 0-6  Europa Alba Iulia 
11:40  B   Unirea 2006 Alba Iulia  1-0  Viitorul Aiud
12:30  A   Unirea Juniors Alba Iulia 5-2  CS Zlatna
13:20  A   Viitorul Abrud 8-0  Viitorul Alba Iulia

Faza a II-a PLAY OFF/PLAY OUT

PLAY OFF

Loc Echipa   J   V   E     Î    Gol   P
1  Europa Alba Iulia    5 4 1 0 13-4 13
2  Unirea Juniors Alba Iulia     5 3 1 1  16-10   10
3  Unirea 2006 Alba Iulia    5 2 2 1 12-6 8
4  Viitorul Abrud 5 1 1 3 6-15 4
5  CSO Cugir 5 1 1 2 10-14 4
6  Viitorul Aiud 5 0 2 3 10-18 2

PLAY OUT

Loc Echipa  J    V    E   Î    Gol    P
1  Drum Nou Bistra   5 5 0 0 24-3 15
2  Rival Alba Iulia  5 4 0 1 30-16 12
3  Navobi Alba Iulia  5 3 0 2 13-11 9
4  Kinder Alba Iulia  5 2 0 3   17-12    6
5  Viitorul Alba Iulia       5 1 0 4 6-25 0
6  CS Zlatna   5 0 0 5 4-21 0

ETAPA 1

Echipa organizatoare: CS Europa Alba Iulia/AS Viitorul Alba Iulia

Teren: Baza sportivă Drîmbar (2 terenuri)

Data: 26.05.2013

Ora Grupa Echipa Scor  Echipa
  10:00   Play Off  Europa Alba Iulia   6-2  Viitorul Aiud
 10:50 Play Off  CSO Cugir 3-4  Viitorul Abrud
 11:40 Play Off  Unirea Juniors Alba Iulia   2-2  Unirea 2006 Alba Iulia 
 10:00 Play Out  CS Zlatna 3-5  Kinder Alba Iulia
 10:50 Play Out  Rival Alba Iulia 12-3  Viitorul Alba Iulia
 11:40  Play Out     Drum Nou Bistra 5-1  Navobi Alba Iulia

Etapa 2

Echipa organizatoare: AS Viitorul Abrud

Teren: Cîmpeni

Data: 02.06.2013

Ora Grupa Echipa Scor Echipa
10:00  Play Off   Viitorul Abrud   0-4 Unirea Juniors Alba Iulia  
10:50 Play Out CS Zlatna 1-4 Rival Alba Iulia
11:40 Play Out   Viitorul Alba Iulia   0-6 Drum Nou Bistra
12:30 Play Out Kinder Alba Iulia 1-2 Navobi Alba Iulia
13:20 Play Off Europa Alba Iulia 4-1 CSO Cugir
14:10 Play Off Viitorul Aiud 1-4 Unirea 2006 Alba Iulia

Etapa 3 INTERMEDIARA

Echipa organizatoare: Unirea 2006 Alba Iulia/Rival Alba Iulia

Data: 05.06.2013

Teren Play Off: Ampoi 1

Ora Grupa Echipa Scor Echipa
15:00  Play Off Unirea Juniors Alba Iulia   0-1  Europa Alba Iulia
15:50 Play Off CSO Cugir 1-1  ViitorulAiud
16:40 Play Off Unirea 2006 Alba Iulia 5-0  Viitorul Abrud

Teren Play Out: HCC - Fair Play

Ora Grupa Echipa Scor Echipa
14:30  Play Out Rival Alba Iulia 8-5  Kinder Alba Iulia
15:20 Play Out Navobi Alba Iulia   5-0  Viitorul Alba Iulia
16:10 Play Out Drum Nou Bistra 7-0  CS Zlatna

Etapa 4

Echipa organizatoare: Drum Nou Bistra

Data: 09:06.2013

Teren: Bistra

Ora Grupa Echipa Scor  Echipa
   10:00    Play Off     Viitorul Aiud 2-2  Viitorul Abrud
10:50 Play Out Rival Alba Iulia 1-4  Drum Nou Bistra
11:40 Play Out CS Zlatna 0-2  Navobi Alba Iulia
12:30 Play Out Kinder Alba Iulia  2-0  Viitorul Alba Iulia
13:20 Play Off Europa Alba Iulia       1-1  Unirea 2006 Alba Iulia

Etapa 5

Echipa organizatoare: AJF Alba

Data: 15.06.2013

Teren: Fair Play Alba Iulia (HCC)

Ora Grupa Echipa Scor    Echipa
09:10 Play Off CSO Cugir 3-5  Unirea Juniors Alba Iulia 
10:00      Play Out     Navobi Alba Iulia 3-5 Rival Alba Iulia
10:50 Play Out Viitorul Alba Iulia 3-0 CS Zlatna
11:40 Play Out Drum Nou Bistra 2-1 Kinder Alba Iulia
12:30 Play Off Unirea Juniors Alba Iulia      5-4 Viitorul Aiud
13:20 Play Off Unirea Alba Iulia 0-2 CSO Cugir
14:10 Play Off Viitorul Abrud 0-1 Europa Alba Iulia    
 

Competitii 2018-2019