ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arhive Competitii 2009-2010 Memorialul Gheorghe Ola
Memorialul Gheorghe Ola 2009-2010 Imprimare Email

Campionatul "Memorialul Gheorghe Ola" Editia 2009-2010

GRUPA 1999

Seria A clasament
1. Unirea Alba Iulia 16p
2. Metalul Aiud 12
3. CSS Blaj 8
4. Lopadea Noua 4
5. Unirea Juniors 0

Data:25.10.2009

  • 09:00 CSS Blaj 2-5 Metalul Aiud
  • 09:50 Lopadea 5-2 Unirea Juniors
  • 10:40 Unirea Alba Iulia 6-2 CSS Blaj
  • 11:30 Metalul Aiud 13-0 Unirea Juniors
  • 12:20 Unirea Alba Iulia 8-0 Lopadea
  • 13:10 Unirea Juniors 1-9 CSS Blaj
  • 14:00 Unirea Alba Iulia 4-2 Metalul Aiud
  • 14:50 Lopadea 0-7 CSS Blaj
  • 15:40 Unirea Alba Iulia 16-0 Unirea Juniors
  • 16:30 Metalul Aiud 10-0 Lopadea
Seria B
1. CSO Cugir 12p
2. LPS Sebes 4
3. Rival Alba Iulia 4
4. CSM Sebes 4

Data:01.11.2009

  • 12:30 CSO Cugir 6-3 Rival Alba Iulia
  • 13:20 LPS Sebes 5-1 CSM Sebes
  • 14:10 Rival Alba Iulia 2-5 CSM Sebes
  • 15:00 CSO Cugir 6-1 LPS Sebes
  • 15:50 LPS Sebes 2-3 Rival Alba Iulia
  • 16:40 CSM Sebes 2-7 CSO Cugir

Semifinale

08.11,2009

Semifinala 1

  • 09:50 Unirea Alba Iulia 3-1 LPS Sebes

Semifinala 2

  • 11:30 CSO Cugir 1-3 ACSM Metalul Aiud

Finala

08.11.2009  13:10 Unirea Alba Iulia 2-4 ACSM Metalul Aiud

Nominalizări

Cel mai tehnic jucător : Cordea Victor - Metalul Aiud

Cel mai bun portar : Nache Valentin - Metalul Aiud

Premiu special : Steau Raul - Metalul Aiud

Golgetări : Davidaș Claudiu - F.C. Unirea Alba Iulia : 17 goluri

Echipa turneului

1. Nache Valentin - Metalul Aiud

2. Tudor Ruben - F.C. Unirea Alba Iulia

3. Codrea Marian - C.S.O. Cugir

4. Hetea Daniel - F.C. Unirea Alba Iulia

5. Cordea Andrei - Metalul Aiud

6. Davidaș Claudiu - F.C. Unirea Alba Iulia

GRUPA 2000

Clasament final

1. Unirea Alba Iulia 8p
2. Unirea Juniors 4
3. CSM Sebes 0
  • 09:00 Unirea Alba Iulia 7-0 CSM sebes
  • 10:40 Unirea Juniors 1-2 Unirea ALba Iulia
  • 12:20 CSM Sebes 1-3 Unirea Juniors

Nominalizări

Cel mai tehnic jucător : Goța Alexandru - F.C. Unirea Alba Iulia

Cel mai bun portar : Lazăr Ovidiu - Unirea Juniors

Golgetări : Savonea Adrian - F.C. Unirea Alba Iulia

Echipa turneului

1. Lazăr Ovidiu - Unirea Juniors

2. Palfi Radu - F.C. Unirea Alba Iulia

3. Goța Alexandru - F.C. Unirea Alba Iulia

4. Savonea Adrian - F.C. Unirea Alba Iulia

5. Stângă Cristian - F.C. Unirea Alba Iulia

6. Suciu Darius - F.C. Unirea Alba Iulia

 

 

Competitii 2018-2019