ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arhive Competiţii 2011-2012 Cupa Hagi-Danone 2012
Cupa Hagi - Danone Imprimare Email

 

loc   Grupa A J   V   E   Î   Gol  
  1    ACSM Metalul Aiud  5 5 0 40-3  20
2  Langenthal Valea Lungă  5 4 0 1 20-10 16
3  CSM Sebeș   5 3 0 2 25-8 12
4  Viitorul Abrud 5 2 0 3 22-24 8
5  Drum Nou Bistra 5 1 0 4 11-23 4
6  Viitorul Sintimbru 5 0 0 5 1-46 0

 

loc Grupa B J   V   E   Î   Gol   
1  Unirea Alba Iulia 4 4 0 26-5  16
2  Unirea Juniors Alba Iulia  4 3 0 1 23-6 12
3  Rival Alba Iulia 4 2 0 2  11-7 8
4  CSO Cugir 4 1 0 3  16-14 4
5  Kinder Alba Iulia 4 0 0 4 4-45 0

 

ORA ETAPA 1 / 28.01.2012 SCOR
10:00  UNIREA ALBA IULIA  3-2  RIVAL ALBA IULIA
11:00  UNIREA JUNIORS ALBA IULIA 13-1  KINDER ALBA IULIA
12:00  CSM SEBEȘ 2-3  METALUL AIUD
13:00  LANGENTHAL VALEA LUNGĂ 4-0  VIITORUL SÎNTIMBRU  
14:00  VIITORUL ABRUD 5-3  DRUM NOU BISTRA

 

ORA ETAPA 2 / 04.02.2012 SCOR
10:00  kINDER ALBA IULIA 0-16  UNIREA ALBA IULIA
11:00  RIVAL ALBA IULIA 4-1  CSO CUGIR
12:00  VIITORUL SÎNTIMBRU             0-6  CSM SEBEȘ
13:00  DRUM NOU BISTRA 3-10  LANGENTHAL VALEA LUNGĂ
14:00  VIITORUL ABRUD      1-9  METALUL AIUD

 

ORA ETAPA 3 / 11.02.2012 SCOR
10:00  UNIREA ALBA IULIA 3-2  UNIREA JUNIORS ALBA IULIA
11:00  CSO CUGIR 12-2  KINDER ALBA IULIA
12:00  VIITORUL SÎNTIMBRU 0-22 METALUL AIUD
13:00  CSM SEBEȘ 9-1 DRUM NOU BISTRA
14:00  LANGENTHAL VALEA LUNGĂ    4-3 VIITORUL ABRUD

 

ORA ETAPA 4 / 18.02.2012 SCOR
10:00  KINDER ALBA IULIA 1-4 RIVAL ALBA IULIA
11:00  UNIREA JUNIORS ALBA IULIA  6-2 CSO CUGIR
12:00  DRUM NOU BISTRA 3-0 VIITORUL SÎNTIMBRU  
13:00  VIITORUL ABRUD 2-7 CSM SEBEȘ
14:00  LANGENTHAL VALEA LUNGĂ 0-3 METALUL AIUD

 

ORA ETAPA 5 / 25.02.2012 SCOR

29.02.2012

 RIVAL ALBA IULIA

1-2

UNIREA JUNIORS ALBA IULIA 

11:00  CSO CUGIR 1-4 UNIREA ALBA IULIA
12:00  DRUM NOU BISTRA 0-3 METALUL AIUD
13:00  VIITORUL SÎNTIMBRU              1-11 VIITORUL ABRUD
10:00  CSM SEBEȘ 1-2 LANGENTHAL VALEA LUNGĂ

 

ORA SFERTURI DE FINALĂ SCOR 03.03.2012                          
10:00  1A   ACSM Metalul Aiud                  4-2  3B  Rival Alba Iulia C
11:00  1B   Unirea Alba Iulia 4-2  3A  CSM Sebeș D
12:00  2A   Langenthal Valea Lungă 5-1  4B  CSO Cugir E
13:00  2B

  Unirea Juniors ALBA IULIA

2-1  4A  Viitorul Abrud F

 

ORA SEMIFINALA SCOR 10.03.2012
13:00  C   ACSM Metalul Aiud       1-0  F  Unirea Juniors Alba Iulia        
14:00  D   Unirea Alba Iulia 2-2 (2-3 ld)  E  Langenthal Valea Lungă

 

 

ORA FINALA MICĂ SCOR  11.03.2012  
13:00

    UNIREA JUNIORS ALBA IULIA       

2-1      UNIREA ALBA IULIA                

FINALA MARE

14:00

 ACSM METALUL AIUD

2-3 LANGENTHAL VALEA LUNGA

 

 

Competitii 2018-2019