ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori 27-28.09.2023
Juniori 27-28.09.2023 Imprimare Email

U 19

Echipe Arbitri

1.ACS ENERGIA SĂSCIORI - ACS VIITORUL SÂNTIMBRU

Data: 27.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Petra Alexandru (Alba Iulia)

As1: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

As2: Modol Raluca (Alba Iulia)

2.CS OCNA MUREȘ - CSL HIDROMECANICA ȘUGAG

Data: 27.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A: Tătar Antoniu (Aiud)

As1: Bedelean Alexandru (Aiud)

As2: Barbu Antoniu (Ocna Mureș)

3.CS CIL BLAJ - AFC SPORTUL PETREȘTI

Data: 28.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Spătăcean Darius (Blaj)

As2: Scoarță Denis (Blaj)


U 17

Echipe Arbitri

1.LPS SEBEȘ - ACS OPTIMUM ALBA IULIA

Data: 28.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Arini

Localitate: Sebeș

A: Petra Alexandru (Alba Iulia)

As1: Giurgiu Daniel (Alba Iulia)

As2: Prodan Bogdan (Alba Iulia)


U 16

Echipe Arbitri

1.AS INTER CIUGUD - CS FC LOPADEA NOUĂ

Data: 28.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

As2: Avram Adriana (Alba Iulia)


U 15

Echipe Arbitri

1.CS INTER UNIREA - CS METALURGISTUL CUGIR

Data: 27.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Unirea

Localitate: Unirea

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

As2: Ilinca Alesia (Alba Iulia)


U 14

Echipe Arbitri

1.ACS Ș.F. VALEA FRUMOASEI SĂSCIORI - LPS SEBEȘ

Data: 28.09.2023

Ora: 17:15

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Văidean Alexandru (Alba Iulia)

As2: Ilinca Alesia (Alba Iulia)


U 13

Echipe Arbitri

1.ACS SPICUL DAIA ROMÂNĂ - ACS STAR PRO OPTIMUM

Data: 27.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Daia Română

Localitate: Daia Română

A1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

A2: Mihu Raul (Daia Română

2.CS VIITORUL ROȘIA MONTANĂ - CS UNIT ALBA IULIA

Data: 27.09.2023

Ora: 18:00

Teren: Cuprirom

Localitate: Abrud

A1: Furdui Eduard (Abrud)

A2: Pașca Paul (Vadu Moților)


U 12

Echipe Arbitri

1.ACS Ș.F. VALEA FRUMOASEI ALBA IULIA - CS UNIT ALBA IULIA

Data: 28.09.2023

Ora: 19:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Mutu Andrei (Alba Iulia)

A2: Văidean Alexandru (Alba Iulia)


U 11

Echipe Arbitri

1.ACS Ș.F. VALEA FRUMOASEI SĂSCIORI - CS OCNA MUREȘ

Data: 27.09.2023

Ora: 19:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

A2: Modol Raluca (Alba Iulia)

2.ACS SPICUL DAIA ROMÂNĂ - ACS JUNIORUL AIUD 2

Data: 28.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Daia Română

Localitate: Daia Română

A1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

A2: Mihu Raul (Daia Română)


 

Competitii 2024-2025