ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori 13-15.10.2023
Juniori 13-15.10.2023 Imprimare Email

U 17

Echipe Arbitri

1.AS CS UNIT ALBA IULIA - ACS OPTIMUM ALBA IULIA

Data: 14.10.2023

Ora: 10:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Nicola Andrei (Alba Iulia)

As1: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

As2: Giurgiu Daniel (Alba Iulia)

2.CSȘ BLAJ - ACS VIITORUL SÂNTIMBRU

Data: 14.10.2023

Ora: 10:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Muntean Raul (Blaj)

As1: Hațegan Alexandru (Blaj)

As2: Scoarță Denis (Blaj)


U15

Echipe Arbitri

1.CSȘ BLAJ - CS OCNA MUREȘ

Data: 14.10.2023

Ora: 12:30

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Muntean Raul (Blaj)

As1: Hațegan Alexandru (Blaj)

As2: Scoarță Denis (Blaj)

2.CS LIMBENII LIMBA - CS ZLATNA

Data: 14.10.2023

Ora: 16:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Nicola Andrei (Alba Iulia)

As1: Avram Adriana (Alba Iulia)

As2: Luca Cîndroiu (Alba Iulia)

3.CS OLIMPIA AIUD - LPS SEBEȘ

Data: 14.10.2023

Ora: 16:30

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Bedelean Alexandru (Aiud)

As1: Ciubucă Tudor (Aiud)

As2: Stanciu Patrick (Aiud)


U 14

Echipe Arbitri

1.ACS JUNIORUL AIUD - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 14.10.2023

Ora: 14:30

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Ciubucă Tudor (Aiud)

As1: Bedelean Alexandru (Aiud)

As2: Stanciu Patrick (Aiud)

2.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - ACS STAR PRO OPTIMUM

Data: 15.10.2023

Ora: 10:00

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A: Șipoș Lorand (Ocna Mureș)

As1: Șteau Julia (Teiuș)

As2: Cetean Narcis (Teiuș)


 U 13

Echipe Arbitri

1.ACS S.C. VALEA FRUMOASEI - CS METALURGISTUL CUGIR

Data: 13.10.2023

Ora: 17:00

Teren: Sasciori

Localitate: Sasciori

A1: Vaidean Alexandru (Alba Iulia)

A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

2.ACS JUNIORUL AIUD - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 13.10.2023

Ora: 17:15

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A1: Ciubucă Tudor (Aiud)

A2: Stanciu Patrick (Aiud)

3.CS UNIT ALBA IULIA - CS OCNA MUREȘ

Data: 13.10.2023

Ora: 17:45

Teren: Cetate 2

Localitate: Alba Iulia

A1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

A2: Rădoi Răzvan (Alba Iulia)

4.AFC SPORTUL PETREȘTI - ACS STAR PRO OPTIMUM

Data: 14.10.2023

Ora: 10:00

Teren: Petrești

Localitate: Petrești

A1: Aron Corneliu (Alba Iulia)

A2: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

5.CS VIITORUL ROȘIA MONTANĂ - AAF Ș.F. BOGDAN ANDONE

Data: 14.10.2023

Ora: 11:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A1: Golgoț Mihai (Abrud)

A2: Pașca Paul (Vadu Moților)


U 12

Echipe Arbitri

1.AAF Ș.F. BOGDAN ANDONE - AFC KINDER TEIUȘ

Data: 13.10.2023

Ora: 16:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A1: Ciubucă Tudor (Aiud)

A2: Stanciu Patrick (Aiud)

2.LPS SEBEȘ - ACS GT SPORT ALBA IULIA

Data: 13.10.2023

Ora: 16:15

Teren: Arini

Localitate: Sebeș

A1: Man Cristian (Alba Iulia)

A2: Croitoru Adrian (Alba Iulia)

3.ACS Ș.F. VALEA FRUMOASEI ALBA IULIA - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 13.10.2023

Ora: 19:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A1: Văidean Alexandru (Alba Iulia)

A2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)


U 11

Echipe Arbitri

1.LPS SEBEȘ - CS OCNA MUREȘ

Data: 13.10.2023

Ora: 17:30

Teren: Arini

Localitate: Sebeș

A1: Man Cristian (Alba Iulia)

A2: Croitoru Adrian (Alba Iulia)

2.CSM UNIREA ALBA IULIA - ACS INDUSTRIA GALDA

Data: 14.10.2023

Ora: 10:00

Teren: Cetate 2

Localitate: Alba Iulia

A1: Popa Vasile (Alba Iulia)

A2: Olaru Marcel (Alba Iulia)


 

Competitii 2024-2025