ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori 27-29.10.2023
Juniori 27-29.10.2023 Imprimare Email

U 17

Echipe Arbitri

1.ACS VIITORUL SÂNTIMBRU - ACS OPTIMUM ALBA IULIA

Data: 28.10.2023

Ora: 12:00

Teren: Galtiu

Localitate: Galtiu

A: Văidean Alexandru (Alba Iulia)

As1: Avram Adriana (Alba Iulia)

As2: Prodan Bogdan (Alba Iulia)

2.CSȘ BLAJ - AS FC RIVAL ALBA IULIA

Data: Neprezentare oaspeți

Ora: Nu s-a disputat

Teren: Parc (Sintetic)

Localitate: Blaj

 


U 15

Echipe

Arbitri

1.CS OLIMPIA AIUD - CS ZLATNA

Data: 28.10.2023

Ora: 16:15

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Bedelean Alexandru (Aiud)

As1: Tătar Antoniu (Aiud)

As2: Ciubucă Tudor (Aiud)


U 14

Echipe Arbitri

1.ACS SPORTUL CÂMPENI - LPS SEBEȘ

Data: 27.10.2023

Ora: 16:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Furdui Eduard (Abrud)

As1: Borza Valentin (Abrud)

As2: Pașca Paul (Vadu Moților)

2.ACS STAR PRO OPTIMUM - CSM UNIREA ALBA IULIA

Data: 29.10.2023

Ora: 10:00

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Popa Daniel (Alba Iulia)

As2: Prodan Bogdan (Alba Iulia)


U 13

Echipe Arbitri

1.CS ZLATNA - ACS STAR PRO OPTIMUM

Data: 27.10.2023

Ora: 15:00

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A1: Nistor Daniel (Zlatna)

A2: Roșu Ioan (Alba Iulia)

2.CS OCNA MUREȘ - AAF Ș.F. BOGDAN ANDONE

Data: 27.10.2023

Ora: 16:45

Teren: Soda 2

Localitate: Ocna Mureș

A1: Șipoș Lorand (Ocna Mureș)

A2: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

3.CS UNIT ALBA IULIA - LPS SEBEȘ

Data: 28.10.2023

Ora: 10:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

4.CS VIITORUL ROȘIA MONTANĂ - CSȘ BLAJ

Data: 28.10.2023

Ora: 11:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A1: Furdui Eduard (Abrud)

A2: Pașca Paul (Vadu Moților)


U 12

Echipe Arbitri

1.CS METALURGISTUL CUGIR - ACS GT SPORT ALBA IULIA

Data: 27.10.2023

Ora: 17:00

Teren: Parc 2

Localitate: Cugir

A1: Voicu Răzvan (Cugir)

A2: Dorobanțu Claudiu (Cugir)

2.CS UNIVERSITATEA ALBA IULIA - ACS Ș.F. VALEA FRUMOASEI ALBA IULIA

Data: 27.10.2023

Ora: 17:00

Teren: Drâmbar

Localitate: Drâmbar

A1: Rădoi Răzvan (Alba Iulia)

A2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

3.CSM UNIREA ALBA IULIA - CS UNIT ALBA IULIA

Data: 29.10.2023

Ora: 11:15

Teren: Cetate 2

Localitate: Alba Iulia

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Roșu Ioan (Alba Iulia)


U 11

Echipe Arbitri

1.CSȘ BLAJ - ACS Ș.F. VALEA FRUMOASEI ALBA IULIA

Data: 28.10.2023

Ora: 10:30

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A1: Muntean Raul (Blaj)

A2: Hațegan Alexandru (Blaj)

2.CSM UNIREA ALBA IULIA - CS OCNA MUREȘ

Data: 29.10.2023

Ora: 10:00

Teren: Cetate 2

Localitate: Alba Iulia

A1: Costin Vasile (Alba Iulia)

A2: Roșu Ioan (Alba Iulia)


 

Competitii 2024-2025