ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori 08-09.11.2023
Juniori 08-09.11.2023 Imprimare Email

U 19

Echipe Arbitri

1.CSL HIDRO MECANICA ȘUGAG - ACS ENERGIA SĂSCIORI

Data: 08.11.2023

Ora: 14:45

Teren: Șugag

Localitate: Șugag

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

As2: Ilinca  Alesia (Alba Iulia)

2.CS OCNA MUREȘ - CS METALURGISTUL CUGIR

Data: 08.11.2023

Ora: 14:45

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A: Tătar Antoniu (Aiud)

As1: Ciubucă Tudor (Aiud)

As2: Deac Ștefan (Aiud)

3.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - ACS VIITORUL VAMA SEACĂ

Data: 09.11.2023

Ora: 14:45

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A: Bedelean Alexandru (Aiud)

As1: Mărginean Paul (Aiud)

As2: Deac Ștefan (Aiud)

4.CS CIL BLAJ - ACS VIITORUL SÂNTIMBRU

Data: 09.11.2023

Ora: 14:45

Teren: Parc - sintetic

Localitate: Blaj

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Spătăcean Darius (Blaj)

As2: Modol Raluca (Alba Iulia)

5.AFC SPORTUL PETREȘTI - ACS ADU ACADEMY ȘONA

Data: 09.11.2023

Ora: 14:45

Teren: Petrești

Localitate: Petrești

A: Croitoru Adrian (Alba Iulia)

As1: Dorobanțu Claudiu (Cugir)

As2: Bogdan Vlad (Cugir)


U 16

Echipe Arbitri

1.CSC VOINȚA STREMȚ - CS OLIMPIA AIUD(

Data: 08.11.2023

Ora: 15:00

Teren: Stremț

Localitate: Stremț

A: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

As1: Avram Andrei (Alba Iulia)

As2: Avram Adriana (Alba Iulia)

2.AS INTER CIUGUD - ACS PERFORMANȚA IGHIU

Data: 09.11.2023

Ora: 15:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Golgoț Mihai (Alba Iulia)

As2: Prodan Bogdan (Alba Iulia)


U 15

Echipe Arbitri

1.CS METALURGISTUL CUGIR - CS OCNA MUREȘ

Data: 08.11.2023

Ora: 14:00

Teren: Parc

Localitate: Cugir

A: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Dorobanțu Claudiu (Cugir)

2.CS INTER UNIREA - CS ZLATNA

Data: 08.11.2023

Ora: 15:00

Teren: Unirea

Localitate: Unirea

A: Muntean Raul (Blaj)

As1: Câmpean Radu (Blaj)

As2: Fekete Lehel (Blaj)

3.CS LIMBENII LIMBA - CSȘ BLAJ

Data: 08.11.2023

Ora: 15:30

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Giurgiu Daniel (Alba Iulia)

As2: Prodan Bogdan (Alba Iulia)


U 14

Echipe Arbitri

1.ACS STAR PRO OPTIMUM - ACS Ș.F. VALEA FRUMOASEI SĂSCIORI

Data: 08.11.2023

Ora: 15:15

Teren: Oiejdea

Localitate: Oiejdea

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Golgoț Mihai (Alba Iulia)

As2: Modol Raluca (Alba Iulia)

2.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - ACS Ș.F. VALEA FRUMOASEI ALBA IULIA

Data: 08.11.2023

Ora: 15:45

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A: Neagu Lucian (Teiuș)

As1: Mărginean Paul (Aiud)

As2: Bîrsan Ioan (Teiuș)

3.ACS Ș.F. VALEA FRUMOASEI SĂSCIORI - ACS JUNIORU AIUD

Data: 09.11.2023

Ora: 16:00

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Popa Vasile (Alba Iulia)

As1: Iosa Ariana (Alba Iulia)

As2: Ilinca Alesia (Alba Iulia)


U 13

Echipe Arbitri

1.AAF Ș.F. BOGDAN ANDONE - LPS SEBEȘ

Data: 08.11.2023

Ora: 15:45

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A1: Hațegan Alexandru (Blaj)

A2: Scoarță Denis (Blaj)


U 11

Echipe Arbitri

1.AAF Ș.F. BOGDAN ANDONE - ACS JUNIORUL AIUD

Data: 09.11.2023

Ora: 15:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A1: Tătar Antoniu (Aiud)

A2: Stanciu Patrick (Aiud)

2.ACS JUNIORUL AIUD 2 - CS OCNA MUREȘ

Data: 09.11.2023

Ora: 16:00

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A1: Tătar Antoniu (Aiud)

A2: Stanciu Patrick (Aiud)

3.ACS INDUSTRIA GALDA - ACS STAR PRO OPTIMUM

Data: 09.11.2023

Ora: 16:00

Teren: Galda de Jos

Localitate: Galda de Jos

A1: Neagu Lucian (Teiuș)

A2: Avram Andrei (Alba Iulia)


 

Competitii 2024-2025